Windows 7 Update – kas tie par jokiem?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 Update – kas tie par jokiem?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161393
    samurajs
    Participant

    Pagājušajā naktī (no 30. septembra uz 1. oktobri) daudziem Windows 7 lietotājiem pienāca ārkārtīgi dīvains atjauninājums. Tā nosaukums sastāvēja no haotisku simbolu virknējuma. Protams, uzreiz sākās panika, ka Windows Update ir uzlauzts, un nu viss pagalam.

    4.3 MB lielais ielāps atzīmēts kā “Important”, un tā “info” un “help” ailes ved uz ne mazāk aizdomīgām lapām ar domēniem gov, .mil un .edu. Lielākoties ielāpa instalācija neizdevās, beidzoties ar kļūdas paziņojumu. Bet tie lietotāji, kuriem tas izdevās, sūdzas par Windows ciklisko restartu un pilnīgu sistēmas darbnespēju.

    Portāls ZDNet reaģēja zibenīgi, un jau sadabūja skaidrojumu no Microsoft. Izrādās, ka patčs bijis eksperimentālais un nezin kā iekļuvis Windows Update tīklā. Par to jau sākta dienesta izmeklēšana, un visdrīzāk, ka bufetē strauji cēlušās vazelīna cenas [img]https://notepad.lv/userpix/28_trollface_3.jpg[/img].

    Pats Microsoft vēl nav sniedzis oficiālo skaidrojumu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_windows_update_compromise_1.jpg[/img]

    #320711
    shady
    Participant

    Man jau šķiet diezgan loģiski… Masu veida Win10 uzstiepšana, kurai sekoja loģisks turpinājums – Vienkārši bija jātiek vaļā no atlikušajiem Win7 lietotājiem… Un tā kā lielākā daļa lietotāju (tāpat kā mūsdienu “datorspecu”) nezina ko dara – viens sūda apdeits paveiks netīro darbiņu…

    Zīmīgi, ka tas notika tieši tad, kad beidzās Win10 pa free dalīšana…. no sērijas – saņemiet pidari! Negribējāt pa velti Win10, tagad nāksies atvērt maciņus!

    Protams, tas notika pavisam netīšām un jel kādas sakritības ir muļķīgas. Drīz MS izlaidīs hotfixu, kas paveiks līdz galam iepriekšējā apdeita darbiņu to lietu atrisinās…. mhm…

    #320712
    Nelabojams
    Participant

    par laimi, esmu win7 apdeitu atslēdzis /atviegloti nopūšos/

    vienīgi tie action center paziņojumi karājas tāskbārā (pie hidden icons gan), tos nevar kaukā likvidēt?

    #320713
    Crow
    Participant

    Kreisajā pusē augšā Change Action Center settings. Nost ar Windows Update un Check for updates.

    #320714
    samurajs
    Participant

    Kopš sāka glaust iekšās savu spiegtelemetriju, arī man viss atslēgts. Bet kas nekaitēja Balmera onkuļa laikā… viss bija prognozējams, neviens nebāza šņukuru kur nevajag…

    #320715
    Nelabojams
    Participant

    ok, atradu, tnx

    #320716
    Viestartss
    Participant

    papildus iepriekšminētajam es vēl esmu atslēdzis to windows_update no procesiem, kas tiek palaisti, palaižot sistēmu. jo kaut kādā veidā viņš pat pie atslēgtas automātiskas atjaunināšanas ik pa laikam izdomāja, ka grib uzlikt kādu 70+ atjauninājumus. pārāk līkas rokas, lai to instalēšanu atceltu, vienmēr noveda pie sistēmas pārinstalēšanas, jo pēc tiem atjauninājumiem dators vienmēr kļuva nenormāli lēns, tātad nelietojams.

    #320717
    Imhoteps
    Participant

    Jūtams, dažiem biedriem “bulku” slābums iestājies.

    VOILA: Office 2016 telemetry “zinātkāru” lietotāju datoros jau kopš 22. septembra! 😉

    A ko nodomājat? Pasakā esat tikuši?

    #320718
    jonjs
    Participant

    Š…emot vērā visu u.t.t. Notepadā baigi prasās PATĪK POGA. Es uz runāšanu neesmu nasks. Uz prātīgu runāšanu, bet ir daudz autoru, kuri prot pateikt visu pareizi un izskaidrot arī man, komentāros 🙂

    #320719
    re-mix
    Participant

    “Īkšķis uz augšu”

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā