WhatsApp Video Call dažu dienu laikā būs visiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas WhatsApp Video Call dažu dienu laikā būs visiem

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162514
    samurajs
    Participant

    Tuvāko dažu dienu laiku visi Android un iOS lietotāji saņems atjauninājumu, kas iecienītajam ātrās saziņas rīkam WhatsApp piešķirs videozvanu funkciju. Līdz ar to privātpersonas vartēs atslogot savas ierīces no uzpūstā un resursrijīgā Skype. Pēdējais acīmredzot paliks kā biznesa saziņas instruments, jo tāda ekstra kā konferenču videozvani WhatsApp nav paredzēti.

    Lai uzsāktu video zvanu, vienkārši spiežam klausules ikonu izvēlētā korespondenta čata profilā. Tieši tāpat kā zvanot. Atvērsies izvēlne ar diviem punktiem “balss zvans – video zvans”. Minētā papildus izvēlne varbūt ir neparocīga, bet visdrīzāk ar laiku tā pazudīs. Saņemot video zvanu, pastāv iespēja, ka nevēlamies, lai mūs redz tikko no gultas izkāpušu. Tad var nospiest kameras ikonu un pāriet uz balss sakariem. Vai nospiest mikrofona ikonu, lai atslēgtu to, kas otrā pusē nav jādzird.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_wavideo_2.jpg[/img]

    #327735
    LooNeY
    Participant

    O jā… ir man tādi cilvēki apkārt kuri nelieto soc. tīklu facebook, tatad messendžers nav iespēja un dēļ viņiem to sūda skype nākas turēt telefonā lai sazvanītos video zvanā….

    Skype uz telefona ir viens liels superīgs murgs! Vienalga cik skaisto viņi uzraksta, backroundā rij baču trakāk nekā GPS aplikacijas. Nemaz nerunājot ka ja uz PC suta IM vai zvana uzreiz telefons ar paralēli sak ārdīties un rāda.

    #327736
    shady
    Participant

    Piekrītu, skype ir mēsls. Jau daudzus gadus skype nelietoju ikdienā, ieslēdzu tik uz konkrētu uzaicinājumu parunāties.

    #327737
    msh
    Participant

    Nē nu elementāri, luni – dators ir dators, un telefons ir telefons, nevajag abus sajaukt, tad nebūs problēmas. Man tādā ziņā patīk ka visādu maksas progu bezmaksas versijām viens no galvenajiem funkcionalitātes ierobežojumiem mēdz būt tas ka tā proga rāda reklāmas – funkcija, kas domāta priekš tādiem luņiem, kam telefons visu laiku internetā dzīvojas – a man nekādas reklāmas nerāda… 😀

    #327738
    m_janis
    Participant

    Quote:

    ir man tādi cilvēki apkārt kuri nelieto soc. tīklu facebook

    Vismaz daži tavi apkārtējie tātad vēl saglabājuši veselo saprātu.

    #327739
    shady
    Participant

    Apdeitoju – viss strādā!

    #327740
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja teu skaips rij bateriju, tad tev jāsamaksā ka’dam par telefona sainstalēšanu! Lohs.

    #327741
    runcio
    Participant

    Mīnus jau tikai viens, ka ka WatsApp vari tikai lietot uz viena devaisa. Nū neskaitot WebWatsapp.

    Tātad nevarēšu lietot WatsApp Video zvanu no jebkura devaisa, kaut vai čoma tel. (Ar savu kontu), bet Skype easy – ielogojies un lieto!

    Tākā nav jau nemaz tik liels mēsls tas skype. Un baču man nemaz nerij., vajag sakonfigot. 😉

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā