Intel pārsauc McAfee par Intel Security

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Intel pārsauc McAfee par Intel Security

Post no samurajs » 07 Jan 2014, 11:31

Izstādē CES 2014 Intel ģenerāldirektors Braiens Kržaničs (Brian Krzanich) paziņoja par antivīrusu meitasfirmas McAfee pārsaukšanu par Intel Security. Mainīts tiks vienīgi nosaukums, bet logo emblēma - sarkanais vairogs - paliks tā pati. Prese uzskata, ka šādi Intel grib norobežoties no skandalozā McAfee dibinātāja Džona Makafi (John McAfee).

McAfee Intel iegādājās 2011. gadā par 7,7 miljardiem USD. Rebrendings, pēc Kržaniča domām, varētu prasīt apmēram gadu. Tā laikā vairāki mobilie produkti Android un iOS vidēm kļūs bezmaksas. Pēc Gartner statistikas, 2012. gadā MacAfee ieņēma 2. vietu pasaulē ieņēmumu ziņā, atpaliekot tikai no Symantec. Pēdējā laikā gan kompānijas pozīcijas vājinājušās, jo nav cītīgi sekots līdz mobilās tehnikas attīstībai, kā arī intensīvi konkurē bezmaksas antivīrusi.

Džons Makafi dibinājis McAfee 1987. gadā; šī ir viena no visvecākajām datu aizsardzības tehnoloģiju firmām. Makafi pārmērīgi lieto alkoholu un narkotikas, un pastāvīgi iejaukts dažādos skandālos - gan ar jaunām sievietēm, gan ar likumsargiem. 2013. gadā Makafi apsolīja radīt sistēmu D-Central, ar kuru varētu aizsargāties no NSA spiegošanas. D-Central apvienos aizsargātā tīklā dažādas ierīces un izolēs tās no globālā tīmekļa.

Image
Image

Ralfie
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 613
Pievienojies: 15 Aug 2008, 10:00
Atrodas: Rīga

Post no Ralfie » 07 Jan 2014, 14:34

Holy crap!

Image

MyNegation
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 74
Pievienojies: 08 Jan 2011, 00:07
Atrodas: Ogre

Post no MyNegation » 07 Jan 2014, 19:17

Tas laikam dēļ ši video:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bKgf5PaBzyg[/youtube]

Lamermurgs

Post no Lamermurgs » 08 Jan 2014, 01:53

Kaukāds **dritvai kociņ** uztaisa kaukādu statistiku, kurā sūds ir veselīgāks par maizi, un vel kaukāds **dritvai kociņ** uzņēmums izdomā ka jānopērk sūds!
Es 1mēr esmu teicis - jāpērk AMD! Un jūs man neticējāt. Trimpļi!

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 08 Jan 2014, 12:23

Tu saproti ko runā? Apgaismošu! Ja Intel nopirks AMD, ar visu ATI zem viņa, tad uzsāksies jauks cenu monopols. Progress jaunu procesoru, videodzelžu izstrādē iestrēgs uz vismaz pāris gadiem. Cenas iebrauks kosmosā - kam tas izdevīgi? Ne jau nu lietotājiem un Lamermurgiem.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”