Tildes Birojs 2008 Linux lietotājiem (1.aprīlis)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tildes Birojs 2008 Linux lietotājiem (1.aprīlis)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146764
    WerNeo
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080401120424924.gif[/imgl]Sakarā ar Linux „uzvaras gājienu”, kompānija „Tilde” nolēmuši atbalstīt atvērtā koda programmatūru, „atverot” savu jaunāko izstrādājumu Linux lietotājiem. Tildes Birojs 2008 būs brīvi pieejams kompānijas FTP serverī.

    Kā norādīja „Tildes” pārstāvis: „Mūsu kompānija pēdējā laikā saņēma daudzas sūdzības no Linux lietotājiem. Viņi pauda neapmierinātību par mūsu firmas politiku, atbalstīt tikai MS produktus. Linux lietotāji ir cilvēki, kas pieraduši visu dabūt par velti. Tā kā mums ir svarīgs šo cilvēku viedoklis, mēs jau tuvākajā laikā uz sava FTP servera izvietosim Tildes Biroju 2008. Versija 2005 jau tagad ir brīvi pieejama”.

    Tomēr Windows lietotājiem vis tik viegli neklāšoties: „Kas attiecas uz Windows – tiem OS Tildes Birojs būs pieejams vienīgi kā maksas produkts. Protams, cilvēki, kas pratīs paši nokompilēt sev atvērto Tildes Biroja kodu, varēs to lietot. Tikai te ir viens nosacījums, to nedrīkstēs izplatīt. Pareizāk sakot, būs rūpīgi jāizlasa licences noteikumi.”

    Jau tagad kļuvis zināms, ka par šo izstrādājumu jau sākuši izrādīt interesi populāro distributīvu ražotāji. Kompānija Novell jau oficiāli paziņojusi, ka Tildes Birojs būs pieejams openSuSe 10.4 versijā. Pašreiz gan vēl nav zināms, bet iespējams, ka arī daudzu iecienītās Ubuntu jaunākajā versijā būs Tildes Birojs.

    #177846
    samurajs
    Participant

    Es tūlīt sūtu faku Bilam, lai jaunajā MS Windows Gentoo-Gailis tas arī būtu preinstalēts! 😀

    #177847
    Jazz
    Participant

    Pasakiet man nābam, kāpēc Linuxam ir par velti, bet Window`s lietotājiem jāmaksā? :hmz: 😀

    #177848
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tāpēc ka Geitssonam smadzeņu par maz lai saprastu ka 60% Windows lietotāju tā pat lieto nelegālos Windows 😀

    #177849
    samurajs
    Participant

    Jazz: Izlasi, nābs, līdz galam rakstu: “Linux lietotāji ir cilvēki, kas pieraduši visu dabūt par velti!” Kā viņiem to var liegt? :money: :duno:

    #177850
    Jazz
    Participant

    Da izlasīt es izlasīju, bet vienalga neiebraucu, man piemēram pie paka*as, ka pieraduši, es varbūt esmu pieradis dupsi slaucīt ar rožlapiņām, bet vai tāpēc man kāds rozes dos pa velti? Kāpēc viņiem nav jāmaksā? Bet sūdzēties, sūdzās par to, ka nēesot redz Tildes viņiem… Maksā, būs!

    #177851
    karass
    Participant

    cerams tas nav aprīļa joks, es jau zināju, ka linux bija mana pareizā izvēle 🙂

    #177852
    aega
    Participant

    Baigi labi, ja tā darītu vēl citi softa ražotāji tad drīz lielākā daļa lietos linux 🙂

    #177853
    marr
    Participant

    +1 linux’am no manas puses.

    Vēl tikai normālu torrent klientu un vēl dažus sīkumus un Bils toč varēs iet kārties ;.

    #177854
    dzhonsons
    Participant

    Jā, jā.. Nav joks, ja? 😀

    Tā frāze: “Linux lietotāji ir cilvēki, kas pieraduši visu dabūt par velti.” jau izsaka daudz ko 😀

    #177855
    redfred
    Participant

    April, April!

    #177856
    Sid
    Participant

    Nav tas nekāds joks, no drošiem avotiem, radiniece strādā tildē par tulku, varu jums apliecināt, ka tas tā nudien ir. Man šī ziņa bija zināma jau pirms nedēļas. Bezmaksas Linux versija iznākšot šī gada vidū un iespēju ziņā neatpalikšot no Windowsam radītās tildes. 😉

    #177857
    taure
    Participant

    Man patiesi ir liels prieks ka Tilde sāk domāt par lietotājiem. Ja vēl TB būs uz Ubuntu tad man dubults prieks.

    #177858
    memorex
    Participant

    pēc visa spriežot tagad tilde būs bezmaksas produkts :devil:

    #177859
    QueenZ
    Participant

    Zelta vaardi manaam ausiim 😀 Zb jau visu laiku emuleet to biroju 😀 Bet tas ka atdos par briivu nu gan ir diezgan apsveicami! urra ~dei! 🙂

    #177860
    taure
    Participant

    Es tagad tikai iedomājos. Ka tikai tas nav 1 aprīļa joks.

    #177861
    QueenZ
    Participant

    taure wrote:

    Es tagad tikai iedomājos. Ka tikai tas nav 1 aprīļa joks.

    Es ljoti ceru, ka nav kaut arii tagad nevaru paarbaudiit, bet pilnaa paarlieciibaa doshos pie sava PC un uzlikshu 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā