Marks Cukerbergs stāsta par Facebook nākotni

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Marks Cukerbergs stāsta par Facebook nākotni

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160258
    samurajs
    Participant

    Facebook dibinātājs un ģenerāldirektors 30-gadīgais Marks Cukerbergs tradicionāli rīkoja brīfingu, kurā atbildēja uz darbinieku un lietotāju jautājumiem par nākotnes plāniem. Aktuālākais ir darbs pie Jaunumu lentas (News Feed), lai pārvērstu to par “ideālu personalizētu jaunumu avīzi katram lietotājam pasaulē.” Jaunumu lenta ir centrālais Facebook elements, kurā tiek apkopoti visi jaunumi no draugiem un lapām, kurām seko. Vidēji katram lietotājam pieejami ap 1500 ierakstu ik dienas, bet skatīti tiek apmēram simts. Tad nu inženieru programmētie automātiskie algoritmi, balstoties uz lietotāja iepriekšējiem skatījumiem, izvēlas ko rādīt un ko nerādīt. Š obrīd tas vēl ne vienmēr izdodas veiksmīgi.

    Nākamo piecu gadu laikā Jaunumu lentā dominēs video saturs. Uz jautājumu, vai Facebook datu centri tiek galā ar milzīgo fotogrāfiju apjomu, Cukerbergs atbildēja apstiprinoši. Bet esot jāgatavo infrastruktūra lielam video informācijas pieplūdumam.

    Cukerbergam pārmeta, ka mobilā Facebook lietotāji spiesti instalēt papildus aplikāciju Facebook Messenger. Atbilde skanēja, ka tas varbūt tiešām bijis daudz prasīts, bet mūsdienu mobilās lietotnes vairāk nekā vienu funkciju kvalitatīvi nespējot veikt.

    Par to, vai 2010. gada filmā “The Social Network” Facebook komandas darbs parādīts patiesās krāsās, sekoja atbilde, ka biroja izmēri tieši tādi arī ir. Bet daudz kas cits ir režisoru izdoma, jo sociālā tīkla radīšana, programmēšana, un jaunu ideju īstenošana nebūt neiet tik viegli un gludi kā filmā.

    Uz jautājumu “Vai tu esi kruts?” Cukerbergs stāstīja, ka ne Facebook nav kruts, ne arī pats sevi uzskata par kruto džeku: “Mans mērķis vienmēr ir bijis padarīt šo projektu noderīgu cilvēkiem.” Kāpēc Cukerbergs vienmēr staigā pelēkā T-kreklā? “Esmu laimīgs cilvēks, jo rītos pamostoties, varu domāt, kā padarīt dzīvi laimīgāku miljardiem cilvēku uz šīs planētas. Ja es tērēšu savu enerģiju tādām nenopietnām lietām [kā dzīšanās pakaļ modei], tad nespēšu kvalitatīvi paveikt savu darbu.” Un Cukerbergs vēl piebilda, ka Stīvam Džobsam attieksme pret apģērbu bijusi tāda pat.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_face500_2.jpg[/img]

    #312242
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Cukerbergs labāk būtu sekojis rinkēviča un tā apple sodomīta piemēram un publiski atzinies ka ir zilais gailītis. Facefuck un tamlīdzīgos izspiegošanas tīklos neesmu reģistrējies un nekad nereģistrēšos. Man protams ir feiki visur kur viņi ir vajadzīgi, bet nu es savu privāto dzīvi visai pasaulei neuzlieku uz skatuves lai pašapliecinātos. Ir pietiekami daudz forumu, IRC kanālu un citu vietu, kur ir daudz vērtīgāks saturs un to visu var komunicēt anonīmi.

    #312243
    Participant

    #ProudToBeAntiSocPortals vai arī parasts veģetāriešu sindroms (kā zināt, vai draugs ir veģetārietis? Neuztraucies, pats pateiks!)?

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā