Page 1 of 1

Twitch neļaus strīmot pieaugušo spēles

Posted: 28 Mai 2015, 10:43
no SFiX
Amazon piederošā videospēļu strīmošanas vietne Twitch ir nolēmuši aizliegt pārraidīt spēles, kas no ASV nevalstiskās organizācijas ESRB ir saņēmušas AO (Adult Only) reitingu. Š obrīd šajā sarakstā atrodas pārdesmit spēles, piemēram, Playboy the Mansion: Private Party un WET - The Sexy Empire, kā arī ir atrodamas divas Rockstar spēles- Manhunt 2 un Grand Theft Auto: San Andreas.

Visticamāk, šis paziņojums ir saistāms ar nākamnedēļ gaidāmās skandalozās spēles Hatred iznākšanu. Par slepkavību simulātoru iesvētītais poļu ražojums pirms pāris mēnešiem tika izmests Steam Greenlight sistēmas, vēlāk pieņemts atpakaļ ar personīgu atvainošanos no paša Geiba Š…ūvela (Gabe Newell). Spēles aizstāvji to raksturo kā runas brīvības paraugdarbu, bet kritiķi atzīmē, ka spēles koncepts, kas atgādina, piemēram, ASV bieži notiekošos civiliedzīvotāju slaktiņus, ir tizls, neinteresants un vien dos Fox News par ko cepties.

Ir saprotama Twitch vēlme nepieļaut viņiem (un viņu reklāmdevējiem) nepatīkama satura izvietošanu strīmošanas servisā. Tomēr šajā gadījumā rodas neskaidrības. Ja Hatred izdevēji izvēlēsies vispār neiesniegt spēli izvērtēšanai ESRB, tādējādi saņemot Unrated reitingu, vai aizliegums būs apiets.

Zemāk Hatred reklāmas rullītis.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/NcIsEcZQrLc" frameborder="0"></iframe>

Posted: 28 Mai 2015, 11:06
no Crow
Nu ja. Jo nevienā citā spēlē jau nav slepkavības. Ir taisnīga nāvessoda masveida izpilde. Lūk, kas notiek, kad par pakalpojumu nemaksā pats, bet kaut kādi trešās puses morāli kropli maukuri ar patoloģisku seksuālu disfunkciju. Tu esi produkts, nevis patērētājs.

P.S. Manuprāt, tā spēle ir pilnīga h*ņa, kur kārtējais Breiviks var "iesildīties". Bet tad vienu taisnību visiem - izvāciet arī Bubble Shooter.

Posted: 28 Mai 2015, 12:03
no Razer
A tev viss slikti!

:)

Posted: 28 Mai 2015, 13:19
no Crow
Tāda ir visa ideja! Ja izrādās, ka patiešām kaut kas arī ir slikti - nasing spešal, es jau tā paredzēju. Ja kaut kas sanāk labāk - esmu patīkami pārsteigts.

Posted: 28 Mai 2015, 13:27
no APOC
Man identiska loģika. Tik visi saukā par pesimistu, bet kad izskaidro būtību tā nomierinās.

Posted: 28 Mai 2015, 22:16
no SFiX

Posted: 29 Mai 2015, 17:12
no MeistarsUnVergs
Atgadina Postal 1 ar uzlabotu grafiku.