Virtuālā darbvirsma jeb Desktop as a Service (DaaS)

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
deac
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 8
Pievienojies: 22 Mai 2015, 11:42
Reputācija: 0

Virtuālā darbvirsma jeb Desktop as a Service (DaaS)

Post no deac » 17 Jūn 2015, 16:33

Virtuālā darbvirsma jeb Desktop as a Service (DaaS) ir risinājums, ar kura palīdzību lietotājs var ērti un droši pieslēgties savai darbvirsmai no jebkuras ierīces ar nepieciešamajām programmām un datiem, neglabājot tos pašā ierīcē. Visi dati un programmas jebkurā laikā ir pieejamas drošā DEAC mākonī, kas uzbūvēts pasaules līmeņa datu centros Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā, Rīgā un Maskavā. Tas nozīmē, ka ierīces bojājumu gadījumā dati paliek drošībā un nevar nonākt nepiederošu personu rokās. Uzņēmumiem ir atrisināta BYOD (Bring Your Own Device) principa problēma – strādājot ar operatīviem datiem no lietotāja personīgās ierīces, tiek pilnībā ievērota informācijas drošība.

Image

- Prognozējami izdevumi: aprēķins par pakalpojumu iespējams gan ar dienas, gan mēneša maksājumu.
- Pilnīga drošība: visas darbvirsmas un dati ir izvietoti drošā DEAC mākonī.
- Garantētie resursi: katram lietotājam tiek piešķirti nepieciešami skaitļošanas resursi un programmnodrošinājumu komplekti.
- IT apkalpošana: tiek nodrošināta ar centralizētu tehnisko atbalstu DEAC.

Uzziniet vairāk un testa perioda pasūtījumam sazinieties ar mums!

User avatar
macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 17 Jūn 2015, 17:34

Pieprasiju Demo, atnāca smieklīgs līgums PDFā. Un tas LiveChats izskatās ka notiek ar flegmu otrā galā.

1.3. Pasūtītājs apņemas neizmantot pakalpojumus savām vai trešo personu saimnieciskām vajadzībām. Pakalpojumu sniegšanas mērķis saskaņā ar Līgumu ir - ļaut Pasūtītājam veikt pasākumus aprīkojuma savietojamības pārbaudei, pārbaudīt datu pārraides ātrumu, pārliecināties par Izpildītāja pakalpojumu kvalitāti u.c.

Ok, kā tad lai es pārbaudu vai man tas der, ja nevaru notestēt realitātē? Ko tad es tur ielogojies darīšu? Solitaire rambāšu?

4.1. Izpildītājs šī līguma darbības laikā negarantē nekādu minimālo kvalitāti sniegtiem pakalpojumiem, pakalpojumu pieejamības līmeni, reakcijas laiku Pasūtītāja pieprasījumiem vai jebkādus citus minimālos pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Pakalpojumu tiek sniegti “kā ir” veidā.

Vaimandieniņ! Tas iedveš uzticību nākotnē! Sak, nu tas mazais gļuciņš jums bij tikai Demo versijā, īstajā līgumiņā tāds nebūs!

5.2. Līguma darbības termiņam izbeidzoties, Izpildītājs pārtrauc pakalpojumu sniegšanu Pasūtītājam un bez īpaša brīdinājuma dzēš visu Pasūtītāja informāciju no Izpildītāja datu nesējiem.

Nu nevajag varbūt īpašu brīdinājumu, bet nu, kā būtu ar atgādinājumu?

7.1. Līgums sastādīts 3 (trijos) eksemplāros, latviešu un krievu valodās, no kuriem – 1 (viens) tiek nodots Pasūtītājam un 2 (divi) - Izpildītājam. Visiem Līguma eksemplāriem ir vienāds juridisks spēks.

Kapēc ne zviedru vai igauņu valodā?

User avatar
Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5392
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Post no Crow » 17 Jūn 2015, 17:49

Lēni, bet metodiski kā minimums pēdējās piecgades laikā viss ir ticis apzināti debilizēts tik tālu, lai cilvēki paliktu tieši tik stulbi, ka šādi klaunu servisi šķiet baigi labā ideja. Vot nonākuši esam pie smilšaina krasta, bļin...
Дебилы, бл*ть...

User avatar
rizhee
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 26 Apr 2011, 00:55
Reputācija: 0

Post no rizhee » 17 Jūn 2015, 19:02

kur garantija, ka seperu valodā nav kkas cits rakstīts... respektīvi man jāiet pie sertificēta tulka, kas man pastāstīs par to, kas tai otrā valodā rakstīts.

User avatar
APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51
Reputācija: 0

Post no APOC » 18 Jūn 2015, 00:28

Grozi kā gribi, bet tā ir nākotne, pat jau tagadne. Dīvaini, ka DEAC ko tādu sāk piedāvāt tikai tagad un nevis gadus 3/4 atpakaļ, kad sākās pirmais bums. Iespējams, "nogatavināja" produktu.
Kādus gadus atpakaļ bija iespēja padarboties ar Citrix piedāvātajiem risinājumiem. Viss aptaisījās pie situācijām, kad bija jāintegrē pilvērtīgs CTI.

Kas notiek tirgū tagad, nav ne jausmas + izmaksas, brrrr... Zosāda piemetas, kad ierauga ko piedāvā par 38 eurikiem mēnesī BEZ PVN.

Nopietnam kantorim, tad iespējams, ka izdevīgāk maksāt un ieviest pašam savu DaaS, tik tur atkal sanāks piķot per user, core vai vēl hren viņzin ko. Bet 38 euro BEZ PVN ir kosmoss, vismaz kantorim ar pārsimts datoriem. Bet tam laikam ir paredzēts 5. piedāvājuma punkts ;)

User avatar
macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 18 Jūn 2015, 09:01

Nu ja tu knapi saproti tikai 1 valodu tad tev jāiet nevis pie tulka bet gan vagas ravēt.

bad1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 4
Pievienojies: 18 Jūn 2015, 18:46
Reputācija: 0

Post no bad1 » 18 Jūn 2015, 18:49

Īsti profi. SHA1 SSL sertifikāts un vēl atbalsta SSL v3.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”