Kino apmeklētājus turpmāk uzraudzīs apsargi ar nakts binokļiem

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Kino apmeklētājus turpmāk uzraudzīs apsargi ar nakts bin

Post no samurajs » 24 Sep 2015, 14:43

Lai kavētu dārgāko kinofilmu pirātisko noplūšanu, Lielbritānijā panākta vienošanās par īpašu skatītāju novērošanas programmu. To pielietos drīz gaidāmajiem "blokbāsteriem" - Džeimsa Bonda kārtējam grāvējam "Spectre" un "Bada spēļu" noslēguma filmai "Mockingbird Part 2". Novērošanu veiks īpaši apmācīta komanda, bruņota ar nakts redzamības ķiverēm. Uzraugu uzdevums būs izķert visus, kuri mēģinās kaut ko filmēt. Līdz ar to pēc kontroles stingrības pakāpes kino apmeklējums bezmaz līdzināsies cietuma apmeklējumam.

Attēlā: Daniels Kreigs Dž. Bonda lomā filmā "Spectre"

Image

"Jo slavenāka filma, un lielāka interese par to, jo lielāka arī riska pakāpe," drošības pasākumus komentē galvenais pretpirātisma darbonis no apvienības Federation Against Copyright Theft (FACT) Kirons Š arps. "Džeimss Bonds ir augstākajā riska grupā, un mēs kopā ar uzņemšanas komandu un iznomātājiem pieliekam visas pūles, lai nepieļautu kinodarba nofilmēšanu." Uzraudzības vajadzībām jau pieņemti papildus cilvēki. Rezultātā apmeklētājiem būs ne tikai jāsamierinās ar kratīšanu kā lidostās, bet arī jāpakļaujas nemitīgai novērošanai.

Attēlā: novērotājiem garlaicīgi nebūs...

Image

Nakts redzamības ierīces kinoteātros nav nekāds jaunums, bet līdz šim tās izmantoja retumis, lai novērtētu situāciju zālē, vai lai aizvestu kādu nokavējušos skatītāju uz viņa vietu.
Liekas dīvaini, ka mūsdienās kāds vēl skatās miglainus CamRip formāta pārfilmējumus no lielā ekrāna. Bet laikam jau tas aktuāli, ja reiz pieņem tādus pasākumus.

Ibtimes u.c.
Image

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1036
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 24 Sep 2015, 15:53

"Liekas dīvaini, ka mūsdienās kāds vēl skatās miglainus CamRip formāta pārfilmējumus..."
Ir, ir, kas skatās. Ir tāda publika, uz kuru kā purgens uz pakaļu iedarbojas frāze "visjaunākais gabals". Atceros savus vidusskolas laikus, kas kāds mūzikas ierakstu tirgonis pūlējās man kaut ko iesmērēt un apvainojās, ka neņēmu (nebij manā stilā un vārgā kvalitātē), jo tas tak esot "pats, pats jaunākais". Viņš, nabadziņš, pie tam nezināja, ka tolaik savu ierakstu kolekciju parasti papildināju pie leģendārā Lapinska - bij man robiņš - kurš tirgoja pārbaudītas vērtības un tikai perfektā kvalitātē.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

Dadzis23
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 20
Pievienojies: 12 Mai 2015, 06:40

Post no Dadzis23 » 24 Sep 2015, 16:45

Kadēļ nevar paciesties pēc labākas kvalitātes? Kā?
Nothing to do ®

Dadzis23
Reģistrēts lietotājs

Post no Dadzis23 » 24 Sep 2015, 17:04

Vel dīvaini ir tas, ka CamRipi tiek izmantoti pirātiskajos DVD.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M6KMGfmI5UA[/youtube]
Nothing to do ®

Kualds
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 217
Pievienojies: 24 Apr 2010, 00:13

Post no Kualds » 24 Sep 2015, 22:05

Tos kas filmē un tos kas skatās camripus, būtu jāliek koncentrācijas nometnēs!

Chr1s
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 107
Pievienojies: 25 Apr 2011, 19:52

Post no Chr1s » 24 Sep 2015, 23:47

UK katrā pilsētā ir tirgus plači, kuros var nopirkt šādus brīnums. Maksā līdz pieciem paundiem un mēdz saturēt līdz četrām filmām. :D

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 25 Sep 2015, 15:10

Vieniem patīk penī bāzt skrūvgriezi, citiem skatītiem CamRipus....tas ir viens un tas pats - mazohisms.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

flasherr
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 158
Pievienojies: 27 Apr 2008, 10:55
Atrodas: Rīga

Post no flasherr » 25 Sep 2015, 17:02

ha kā es smiešos, kad nopludinās kāds no filmu studijas vai kinoteātra.. un tas jums nebūs nekāds camrip

Dadzis23
Reģistrēts lietotājs

Post no Dadzis23 » 25 Sep 2015, 19:05

Ja filmas kvalitāte ir tāda līmenī, tad es labāk lejupladēju torrentu.
Nothing to do ®

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”