Page 1 of 1

Facebook brīdinās, ja profilu mēģinās uzlauzt valsts sp

Posted: 22 Okt 2015, 07:52
no samurajs
Sociālā tīkla sadaļā Facebook Security paziņots, ka turpmāk brīdinās lietotājus, ja to profiliem mēģinās piekļūt specdienesti. Līdzīgus drošības paziņojumus portāls jau izsūta (tāpat kā Google), bet tagad būs īpaša forma, ja būs pierādījumi, ka gar profilu gramstījusies policija, izlūkdienesti vai citas valsts uzturētas organizācijas. Nav gan zināms, kā iegūs šos pierādījumus, bet lietotājiem šādos gadījumos ieteiks uzlabot drošību.

"Lietotāju profilu drošībai ir prioritāte portālā, tāpēc mēs nepārtraukti sekojam līdz potenciāli aizdomīgām aktivitātēm un piedāvājam daudzas iespējas konta aktīvai aizsardzībai. No šodienas mēs paziņosim, ja profilu mēģinājis kompromitēt speciālists, kurš var strādāt pēc valsts pasūtījuma," raksta Facebook Security.

Drošības atskaitē Who Has Your Back par tēmu, kā kompānijas aizsargā savu lietotāju noslēpumus, Facebook ieguvis 4 zvaigznes no 5.

Image

Posted: 22 Okt 2015, 20:49
no SWC
tik neuzraujieties uz feika https://www.facebook.com/Fa%C6%88ebook- ... 925986936/

man jau sitie bija vienu postu nokomentējuši :D

Posted: 23 Okt 2015, 00:13
no MeistarsUnVergs
Pilnīgs fufelis tas viss, jo:

1. Facefuck sniegs pilnīgi visu informāciju par lietotāju, ja to pieprasīs represīvās struktūras vai tiesa. Un pašam lietotājam tas tiks atklāts tikai pratināsanas telpā pēc tam, kad būs izgāztas viņa mājas durvis.

2. 2-faktoru autorizācija ar SMS ir nedroša, jo specdienesti var pārtvert SMS reālajā laikā kā arī bloķēt vai ar operatora palīdzību klonēt telefona nummurus ( SIM kartes galvenais noslēpums, kurš apliecina SIM identitāti kopā ar IMSI ir Ki nummurs, kurš pēc GSM darbības principa glabājas operatora autorizācijas sistēmā).

Posted: 23 Okt 2015, 08:09
no uldics
Hahaha! Tāda pat līmeņa piekāsiens kā Nigērijas vēstules. Fecebuks tak pirmais aizskries paziņot par aizdomīgu darbību. Un otrkārt, kāpēc lai dienesti mēģinātu ko lauzt, ja tiem ir ķēķa durvis?

Posted: 23 Okt 2015, 23:10
no root
Good luck partvērt SMS uz numuru reģistrētu kaut kur Panamā kas forwardē man SMS uz kādu obscure aplikāciju... :>

Taču šajā sakarā dienestiem nemaz nevajag neko klonēt - operators visu var vienkārši logot un padot tālāk. :)

Anyway, fufelis tas ir. Sejas grāmatā glabāt kaut kādu info imho ir diezgan pastulbi in general.