Page 1 of 1

Windows 10 Enterprise uzņēmumi varēs arī abonēt

Posted: 13 Jūl 2016, 13:44
no samurajs
Microsoft paziņojis par iespēju lietot Windows 10 arī uz abonēšanas bāzes līdzīgi kā Office 365. Par to kompānija informēja konferencē Worldwide Partner. Jaunums attieksies uz Windows 10 Enterprise Edition E3, kuru izlaidīs gada otrajā pusē. Abonēšana notiks caur mākoņservisu Cloud Solution Provider un izmaksās 7 USD mēnesī katram datoram. Agrāk Windows 10 Enterprise bija pieejams tikai lielajiem uzņēmumiem uz ilgtermiņa līgumu bāzes. Mazajiem un vidējiem uzņēmējiem ar elastīgu darbības apjomu līdz šim tas bija neizdevīgi.

Abonēšanas risinājums uzņēmumiem būs pievilcīgs arī ar to, ka uz tiem attieksies paaugstinātas drošības politika - tā pati, kuru saņem lietotāji ar līgumiem. Piemēram, atjauninājumi šīm sistēmām tiek piegādāti uz Update for Business WSUS bāzes tikai pēc rūpīgas pārbaudes uz "izmēģinājuma trusīšiem" - parastajiem Windows lietotājiem. Līdztekus abonēšanai un līgumattiecībām uzņēmumi varēs arī iegādāties Windows 10 Enterprise licences par vienreizēju fiksētu maksu.

Image

Posted: 13 Jūl 2016, 15:00
no kantarva
sakas software as service launakais realizacijas scenarijs..office 365 vel ir ok ja iespejama ari parasta permanenta licence, bet ja patiesam pec 5 gadiem mums naks ikmenesa microsoft rekini par patereto windows...

Posted: 13 Jūl 2016, 15:54
no ruukjis
Galīgi abdolbījies?
1. Office 365 NAV "parasta permanenta" license
2. Windowsam gan ir "parasta permanenta"license un tā nekur netaisās pazust.

Posted: 13 Jūl 2016, 16:25
no MeistarsUnVergs
Vergi pērk licences. Meistari uzkreko.

Posted: 13 Jūl 2016, 16:27
no Crow
Tādiem dārgiem softiem, kā Adobēm, AutoCADiem, Coreļiem utml. profesionāļu rīkiem abonēšana ir derīga lieta. Tomēr pārdesmit mēnesī ir krietni vieglāk pacelt, kā tās nenormālās summas, kas bija pirms tam, uzreiz. Najobka jau ir, ka līdz ar apmēram 3..4 gadu sanāk sākt maksāt vairāk, bet... viss maksā tik, cik tas maksā.

Protams, mūsu, tā sacīt, šūpulī ieliktajai zaglībai neviens variants neder. Ja es kaķbildes sazīmēju šad un tad, tur maza starpība (tāpat ir), bet sejā gribas iespļaut tiem, kas pelna tieši ar šiem rīkiem naudu, bet samaksājuši par to ir absolūti neko.
Nelegālo programmu lietotāji, *kas ar to pelna naudu,* ir nožēlojamāki par mazu puisīšu izvarotājiem.
Nu un arī, teiksim, Origin Subscription nav slikts deal par savu cenu, jo zināmu daļu spēlīšu tomēr bišķi padzenā, varbūt vienreiz "iziet" vai šad tad padzenā onlainā un viss.

Pat Ofisam vēl kaut kā varētu saprast, ja tikai visas tās papildlietas būtu jēdzīgi lietojamas un strādātu (Sharepoint, I mean). Bet Windows? Nope. Windows nekādi neierakstās nevienā no šiem scenārijiem.

Un es gan nebūtu tik drošs par to, ka permanentās licences vienā jaukā dienā nepazudīs... nemaz neesmu drošs.

Posted: 13 Jūl 2016, 18:18
no richijs
Gan jau, ka arī privātajiem būs abonēšanas sistēma, jo ne pa velti ms windows 10 grib uzsēdināt visus :)

Posted: 14 Jūl 2016, 09:35
no ruukjis
Saprātīgie pērk licences. Bomži piratē.

Posted: 14 Jūl 2016, 12:31
no MeistarsUnVergs
Arī tad kad varēt nopirkt licenzi, tik un tā piratēšu. Principa jautājums. Par vieniniekiem un nullēm nav jāmaksā vairāk kā par CD-R matricu, uz kurām tās ir sarakstītas.

Posted: 14 Jūl 2016, 12:55
no ruukjis
Zini man nav problēma, ja tu nepērc licences, man arī nav problēma, ja tu rekomendē nepirkt licences. Man ir problēma, ja tu sāc mētāties ar parsoniskiem apvainojumiem to cilvēku virzienā, kas izvēlas tās iegādāties katrā topikā, kur tiek aizskarta licenšu tēma. Tas pilnīgi acīmredzami norāda uz to, ka drošības policijai varbūt neizdevās tevi iznīcināt, bet gumijas steks bez lubrikanta tavā tūplī ir pilnīgi noteikti atstājis paliekošas pēdas tavā psihē - tu neesi radikālis, tu esi paranoiķis ar nopietnām psihiskām problēmām.