Page 1 of 1

Superbook: jauns pavērsiens portatīvo datoru lauciņā

Posted: 07 Aug 2016, 16:48
no samurajs
Jaunfirma Andromium Inc. sekmīgi pabeigusi līdzekļu vākšanu publiskajā investīciju vietnē Kickstarter. Prasīto 50,000 vietā savākti 1,6 miljoni. Superbook, ko viņi piedāvā, ir visai interesants projekts: mūsdienu viedtālruņi kļuvuši tik "muskuļaini", ka mazāk prasīgam lietotājam pilnībā spēj aizstāt datoru. Vienīgie viedtālruņu trūkumi - mazā ekrāna dēļ nav viegli strādāt ar dokumentiem vai rediģēt attēlus, kā arī nopietnākā darbā vai spēlītēs baterija ātri izlādējas. Palīgā nāks 11" Superbook, kas vizuāli izskatās kā parasts portatīvais, bet pēc būtības ir pustukša laptopa kaste, kur galvenie komponenti ir kvalitatīvs IPS displejs un pamatīga baterija.

Superbookam piesprauž viedtālruni, un var normāli strādāt tāpat kā ar PC. Pie tam "korpuss" darbosies arī kā powerbank un turēs tālruņa bateriju uzlādētu.

Image

Detailed Specs

11.6" LCD display at 1080p
7.6" x 11.3" x 0.7" (19.3 cm x 28.7 cm x 1.8cm)
2.0lb / 0.9kg
Custom Charging Port w/ Standard US Charger
USB Type-C port
Supports Type-C and Micro-B smartphones
10+ hour battery life
Simultaneously charges smartphone
QWERTY keyboard (Android OS layout)
Android-specific navigation keys (Home, Back, Menu, Recent)
Multi-touch trackpad

Smartphone Minimum Requirements

Android 5.0+
Dual Core Processor and above
1.5GB RAM or higher
Type-C or Micro-B phone port
25mb of free storage (100mb+ recommended)


Image

Superbook cena pirmajiem pircējiem būs tikai 99 USD. Lai sāktu lietot, nepieciešams uzinstalēt viedtālrunim Andromium aplikāciju, un savienot to ar Superbook. Atbalstīti tiek jebkuru ražotāju modeļi, piem. Samsung Galaxy/Note, LG, Nexus, HTC, Sony Xperia, Blu, Huawei.

<iframe src="https://player.vimeo.com/video/171882289" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>

Izstrādātājs paredzējis, ka ar Superbook varēs pārlūkot internetu, strādāt ar dokumentiem, spēlēt Android spēlītes, kā arī programmēt. Protams, ka videoapstrādei tāds nederēs, bet visiem to arī nevajag. Sīkāka informācija - Kickstarter.

ImageImage

Posted: 07 Aug 2016, 16:54
no shadow118

Posted: 07 Aug 2016, 18:07
no LooNeY
Ja lietojot standartā viedtālruni, baterija pēc gada sāk degradēties, pēc diviem jau esi zaudējis ~1/4 no bateriju ietilpības, tad negribu iedomāties cik ātri n.piš baču šāds pasākums, kur visulaiku pie vada turi lādējot. Viss jau būtu pupu mizas, bet ņemot vērā ka dzīvojam laikā, ka telefona baterijas nav izņemamas/nomaināmas, tad fīča diezgan shittīga (tad vienīgais jāpērk otrs dedicated telefons kuru karinat virsū, šādu tādu lētuci jēga nebūs pirkt jo viņam nebūs jauda, tā tad jāpērk kaut kas no hi-end, bet tad atkal pa to naudu var nopirkt normālu lapsi)

Koks ar diviem galiem.

Posted: 07 Aug 2016, 20:19
no ruukjis
Visu laiku pie vada sen vairs nedegradē baču. Bet šajā gadījumā gan būs mēsli, jo paralēli lādēšanai telefons tiks aktīvi izmantots un tas gan degradē baču, jo pasākums nenormāli uzkarsīs.

Posted: 08 Aug 2016, 06:33
no samurajs
Nekas tur īpaši nekarsīs un neko nemaitās. Vai tad nekad nav spēlētas spēlītes ar pievienotu lādētāju? Bača uzlādējas, un tālāk mobilais barojas jau no lādētāja. Visvairāk ar rakstā minēto "laptopu" telefons cietīs, ja nāksies to bieži atvienot no vada, lai veiktu zvanus.

Posted: 08 Aug 2016, 08:42
no ruukjis
Samuraj, tā ir darīts - spēlēts un lādēts vienlaicīgi. Es nezinu kā tas ir Samsungiem, bet Ä€bolīši tādā režīmā pārvēršas par gludekli.

Posted: 08 Aug 2016, 10:00
no LooNeY
nu nu... kurā galā dzīvo?'Bateriju tehnoloģija ierīcēs NAV mainījusies jau gandrīz 50 gadus! Kāda tā bija 90to gadu tamagochi, tāda joprojām ir tavā 800eur vērtajā flagmenī!
Ir reāls 2 gadu vecs/jauns normāls i5 Asus lapsis, lietots mājas vajadzībām un praktiski visulaiku turēts pie strāvas. Izrauj un kompis knapi 1h var pavilkt uz Li-ion sulas browsējot netā.

Nerunāsim par bateriju uzlādes/izlādes cikliem(Li-ion tas ir 400–1200, kur 400 ir lētākie ķīnieši un 1200 ir NASA tehnoloģijas), viedtālruņiem tas ir augsts jo tie tiek lādēti un izlādēti pat vairākas reizes dienā. Nu NAV joprojām nekas pavirzīts bateriju jomā uz priekšu un joprojām darbinām 2016gada mantiņas ar pieslīpētu 70to gadu sulu kas ir pretty shitty.

Posted: 08 Aug 2016, 11:48
no itanium
Kāpēc jāmuld par to, par ko nav itin ne mazākās sajēgas?
Tavam lapsim aķis, visticamāk, "atdeva galus" karstuma dēļ.

Normālām iekārtām brīdī, kad aķis ir uzlādēts, tas vairs netiek ne lādēts, ne izmantots - iekārta turpina baroties no tā saucamā lādētāja līdz brīdim, kad tas tiek atvienots.

Lai gan 100% uzlādēts nav optimālākais glabāšanas veids Li-ion akumulatoriem, šajā situācijā lielāko skādi šiem akumulatoriem dara tieši pie strāvas pieslēgta portatīvā siltums.

Posted: 08 Aug 2016, 12:29
no ruukjis
Es atšķirībā no tevis, Lūnij, nedzīvoju alā... vispār jau itanium visu uzrakstīja.

Posted: 08 Aug 2016, 12:58
no samurajs
Nav gadījies vēl gludeklis :D Aipõniem varētu būt un arī niknajiem andra kodoliem 2 GHz+, īpaši ja lādē ar Quick Charger. Meinstrīma vidējai klasei nemaz tik traki nekarst. Ja nepārsniedz 50 grādus - tas telefonam nav traģiski.

Posted: 08 Aug 2016, 16:41
no Lcs006
Bateriju attīstība ir izkāpusi no laukiem (to lūnijs) + coolingpad telefonam un viss kārtībā!
Feeling tempted...

Posted: 08 Aug 2016, 22:30
no Crow
Sāksim ar šo vispirms.
Image

Tā. Dagāja? Kam dagāja, labi, jums vēl ir cerība. Pārējie a nu ka tajā rindā prom...

Sūds ar to lādēšanu. Pati smārtsūda darbība (kas piedevām būs intensīvāka par ierasto lietojumu) radīs siltumu, kas tieši kaitēs baterijai, tai atrodoties tiešā tuvumā, neizbēgami. Pat fakinie pokemoni tā neuzcepina kā citkārt Chrome ar pasmagākām, teiksim, IPB lapām desktop modē, vai kad kāds līks skripts pakarās.

Nu bet sūds tur par bateriju; kaut gāzes iekārtu pa taisno manis pēc pieliekat, lai var internetā irst un pirst vienlaicīgi.

Es saprotu, ka netrūkst jampampiņu, kas sajūsmā apmīzīsies par katru tehnošedevru, ko pasniedz devīgās korporācijas savā neizsmeļamajā dāsnumā. Nu vai tieši otrādi - ko prezentēs adītos džemperīšos un olspiedējbiksiņās tērpušies postmodernie pseidointelektuāļi Kickfārterī.

Vai arī tāda ir ideja, ka arī uz lielāka ekrāna joprojām tiks mobilās lapu parodijas par cilvēcei it kā piemītošo intelektu kā jēdzienu? Ja tā, tad ISIS ir taisnība - te cerības vairs nevar būt - tikai jāgriež, jāšauj un jāspridzina.

Pirms es jūs vardarbīgi aizdedzinu, iebāziet melnajā caurumā savus supersūdus kopā ar visiem gramstāmsūdiem, un tad kaut jūs parautu uz jupis uz Jupiteru nahren, par to, ka vispār iedomājāties, ka par šiem draņķiem ir vērts aizdomāties, jo tas jau vien ir kriminālnoziegums pret veselo saprātu.

[spoil]Image[/spoil]