iPhone 5/5c īpašniekiem jaunās iOS10 funkcijas neredzēt

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

iPhone 5/5c īpašniekiem jaunās iOS10 funkcijas neredzēt

Post no samurajs » 19 Sep 2016, 13:46

Pagājušajā nedēļā Apple izlaida jauno mobilās operētājsistēmas iOS 10. laidienu. Tanī ir ļoti daudz inovāciju, bet daudzas no tām pieejamas tikai uz jaunākajiem iPhone. Visvairāk ierobežojumu būs iPhone 5/5c īpašniekiem: kaut arī jaunievedumi lielākoties ir programatiska rakstura, uz vecākiem tālruņiem tie ir atslēgti. Daži piemēri inovācijām, kuras nedarbosies uz iPhone 5/5C:

* secīga vairāku kadru uzņemšana ar kameru
* palēnināta videofilmēšana
* aplikācijā "Foto" nav attēlu autogrupēšanas pēc sejām un notikumiem
* balss ziņojumu autokonvertācija tekstā (lai varētu ātri atlasīt, uz kuriem zvaniem atbildēt steidzami un kuri var pagaidīt) - attēlā


Image

* tālruņa autoatmodināšana paceļot - ekrāns automātiski ieslēgsies, paņemot iPhone rokās - arī uz iPhone 6/6+ šis nestrādās

Joprojām iPhone 5/5c lietotāji nevar lietot agrāk pievienotas funkcijas kā Apple Pay, Night Shift, reklāmbloķētājs Safari pārlūkā, soļu skaitītājs.

iOS 10 iespējams uzinstalēt šādām ierīcēm: iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, SE, 5s, 5c un 5, iPad Pro (12,9" un 9,7"), Air 2, Air, iPad 4th gen., iPad mini 4, 3, 2 un iPod touch 6th gen.

Tiem, kuri tikko nopirkuši iPhone 7, arī ir interesanti, jo pie lielākas procesora noslodzes tālrunis sāk šņākt. Pie tam skaņa nāk nevis no skaļruņa, bet no tā apvidus, kur atrodas procesors. Apple nekādi nereaģē uz šo faktu, bet iesaka pircējiem, kuriem tas traucē, aiznest ierīci uz firmas veikalu, kur to apmainīs pret citu.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ZcKzsbRDTdg" frameborder="0"></iframe>
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”