Aizdedzies žiroskūteris nodedzina miljonu vērtu namu

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Aizdedzies žiroskūteris nodedzina miljonu vērtu namu

Post no samurajs » 01 Nov 2016, 16:51

Interneta veikalu tīklā Amazon iegādāts žiroskūteris jeb "hoverboard" kļuvis par iemeslu miljona USD vērta nama nodegšanai. Foksu ģimene no Nešvillas (Tenesijas štats, ASV) Ziemassvētku akcijas kampaņā iegādājās šo modīgo satiksmes līdzekli. 2016. gada 9. janvārī žiroskūteris lādēšanas laikā pēkšņi aizdegās, kā rezultātā māja nodega pilnībā.

Foksi tagad ierosinājuši tiesas prāvu pret tirgotāju par zaudējumu atlīdzības piedziņu plus morālā kompensācija - kopā 30 miljoni USD. Pārdevēju apsūdz, ka prece bijusi viltojums, un ķīniešu ražojuma hoverboardā Fiturbo F1 nebija solītie kvalitatīvie Samsung akumulatori. Amazon nav izdevies atrast piegādātāju, un pēc likuma šādā gadījumā atbild pārdevējs.

Vasarā šaubīgās kvalitātes un degšanas riska dēļ ASV aizliedza tirgot sekojošu firmu ražotos vai importētos žiroskūterus, pavisam ap pusmiljonu gabalu: Digital Gadgets, Hoverboard LLC, Hype Wireless, Keenford Ltd, PTX Performance Products USA, Razor USA, Swagway un Yuka Clothing. Žiroskūteris ir pašbalansējošs pārvietošanās līdzeklis, kas sastāv no 2 riteņiem, 2 elektrodzinējiem, kontroliera ar sensoriem un Li-Ion akumulatoru bloka. Lielā traumatisma dēļ šie braucamie vairākās valstīs jau ir aizliegti - vismaz publiskajā satiksmē.

Image
Image
Image

Avots 1 u.c.
Image

Kualds
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 217
Pievienojies: 24 Apr 2010, 00:13

Post no Kualds » 01 Nov 2016, 17:29

''kvalitatīvie Samsung akumulatori''

:D

LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 755
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51
Atrodas: Rīga

Post no LooNeY » 01 Nov 2016, 18:22

:D Arī sasmējos, bet atceramies, ka viss šis notika pirms Samsung sāgas!

Barons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 456
Pievienojies: 03 Mai 2010, 09:34
Atrodas: Rīga

Post no Barons » 01 Nov 2016, 19:00

Es kad redzu ka ar tādu brauc, visu laiku skatos un gaidu kad braucējs kritīs gar zemi, uz tā taču noturēties ir grūtāk nekā uz skeitborda. Man tā liekas.
Intel Core i5-9600K | Asus ROG STRIX | Samsung 970 Evo Plus NVMe M.2 | Seagate 1TB |Kingston 16GB, DDR4 HyperX Fury Black |Corsair 650W, RM650X 80+ Gold | Be Quiet Dark Rock 4 | Fractal Design Define

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5085
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 02 Nov 2016, 12:07

Esmu braucis tikai ar «segway», un ja piešaujas tad tīri labi var manevrēt. Kautgan sākumā dikti nepierasti, ka visa kontrole notiek tikai ar līdzsvara palīdzību.

Manuprāt uz šī ir līdzīgi, tikai nav kloķis pie kā pieturēties.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

uldics
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 428
Pievienojies: 26 Sep 2009, 11:59

Post no uldics » 02 Nov 2016, 21:58

+1 :D

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”