Facebook Gameroom - visas pārlūka spēles vienuviet

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Facebook Gameroom - visas pārlūka spēles vienuviet

Post no samurajs » 02 Nov 2016, 16:06

Sociālais tīkls Facebook prezentējis spēļu servisu Gameroom, kurā apkopoti visi "šūteri", prāta un piedzīvojumu spēles, "fermas" un viss cits, ko spēlē socportāla apmeklētāji. Nav nekas revolucionārs, toties ērti gan, jo visas spēles tagad atrodas "klikšķa attālumā". Protams, ar Steam neviens konkurēt netaisās, jo tur pavisam citi spēļu tipi un auditorija.

Faktiski Gameroom ir specializēta spēļu pārlūkprogramma, kurā apvienoti visi spēlēm nepieciešamie spraudņi kā Flash Player, Unity Web utt. No Adobe Flash izmantošanas pārlūkos pamazām visi atsakās, HTML5 un Web Assembly vēl nav gatavi, tāpēc šis ir tāds kā pārejas risinājums tiem, kuri bez mobilajām ierīcēm vēlas uzspēlēt arī uz desktopa. Š obrīd Gameroom darbojas vienīgi uz Windows (sākot ar Win 7 un uz augšu). Lejuplāde - šeit.

Image
Image

uldics
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 428
Pievienojies: 26 Sep 2009, 11:59
Reputācija: 0

Post no uldics » 02 Nov 2016, 22:07

Tas pats brauzeris, tikai vēl viens, pie tam ar tikai vienu lapu, bez nekādām konfiga iespējām un sazin kas lācītim vēderā. So - why??

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 03 Nov 2016, 12:14

Š ķiet, kaut kas tomēr tur ne da galam ir sataisīts.. :D

Image

Aizdomas ka tas viss sēž uz Chrome dziņa, un man Chrome nav datorā, un parasti tik nesmuki uzvedās app-i, ja izveidoti tādā stilā.

Pašreiz ikdienā spēlēju iekš FB tikai vienu spēli - Liberators.. :) Salīdzinoši performances ziņā, ar 10 nogruzītiem TAB-iem iekš Firefox jamā iet ātrāk, kā caur šo spēļu pārlūku.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”