Page 1 of 1

Facebook Gameroom - visas pārlūka spēles vienuviet

Posted: 02 Nov 2016, 16:06
no samurajs
Sociālais tīkls Facebook prezentējis spēļu servisu Gameroom, kurā apkopoti visi "šūteri", prāta un piedzīvojumu spēles, "fermas" un viss cits, ko spēlē socportāla apmeklētāji. Nav nekas revolucionārs, toties ērti gan, jo visas spēles tagad atrodas "klikšķa attālumā". Protams, ar Steam neviens konkurēt netaisās, jo tur pavisam citi spēļu tipi un auditorija.

Faktiski Gameroom ir specializēta spēļu pārlūkprogramma, kurā apvienoti visi spēlēm nepieciešamie spraudņi kā Flash Player, Unity Web utt. No Adobe Flash izmantošanas pārlūkos pamazām visi atsakās, HTML5 un Web Assembly vēl nav gatavi, tāpēc šis ir tāds kā pārejas risinājums tiem, kuri bez mobilajām ierīcēm vēlas uzspēlēt arī uz desktopa. Š obrīd Gameroom darbojas vienīgi uz Windows (sākot ar Win 7 un uz augšu). Lejuplāde - šeit.

Image

Posted: 02 Nov 2016, 22:07
no uldics
Tas pats brauzeris, tikai vēl viens, pie tam ar tikai vienu lapu, bez nekādām konfiga iespējām un sazin kas lācītim vēderā. So - why??

Posted: 03 Nov 2016, 12:14
no Aldis
Š ķiet, kaut kas tomēr tur ne da galam ir sataisīts.. :D

Image

Aizdomas ka tas viss sēž uz Chrome dziņa, un man Chrome nav datorā, un parasti tik nesmuki uzvedās app-i, ja izveidoti tādā stilā.

Pašreiz ikdienā spēlēju iekš FB tikai vienu spēli - Liberators.. :) Salīdzinoši performances ziņā, ar 10 nogruzītiem TAB-iem iekš Firefox jamā iet ātrāk, kā caur šo spēļu pārlūku.