iFixit: jaunais MacBook Pro ir praktiski neremontējams

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

iFixit: jaunais MacBook Pro ir praktiski neremontējams

Post no samurajs » 17 Nov 2016, 08:48

1 balle pēc 10 ballu skalas - tādu vērtējumu jaunajam Apple MacBook Pro ar Touch Bar deva datortehnikas remonta portāls iFixit. Tas nozīmē, ka ierindas datortehniķim tur vienkārši nav ko darīt - neko salabot viņam neizdosies. Pat pieredzējušie iFixit remontu eksperti nespēja izjaukt MacBook Pro bez sabojāšanas - OLED Touch Bar iesprāga (attēlā). Vienīgais mezgls, ko daudzmaz viegli var nomainīt, ir Trackpad.

iFixit atzīmēja sekojošas negācijas MacBook Pro konstrukcijā:

* visas skrūves ir Pentalobe tipa - ne katram ir šādu skrūvgriežu komplekts
* bateriju bloks ir burtiski aizliets ar līmi, kas nomaiņu padara visai problemātisku
* procesors, RAM un flash atmiņa (tā ir SSD vietā) ir ielodēti mātesplatē un nav nomaināmi. Jāmaina visa mātesplate.
* Touch Bar zem stikla virsmas ir vēl otrs stikls, kas ļoti viegli plīst
* Touch ID sensors apvienots ar strāvas slēdzi un sapārots ar T1 čipu uz mātesplates. Ja sabojājas slēdzis - jāmaina mātesplate.

Image
Image

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 17 Nov 2016, 12:34

Nu baterijas aizliešana ar līmi un SSD ielodēšana ir kretīnisms konkrēts.
Kas tad vel cits Makam jāmaina? ÄŒoms lieto jau vairāk nekā 4 gadus un nekas nav jāmaina. Baterija starp citu arī tur visu dienu, cītīgi strādājot. Asus baterija izbeidzās jau pēc gada. Mana attieksme pret iFixit ir... iFuckit!

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1392
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14

Post no MeistarsUnVergs » 17 Nov 2016, 18:33

Zināju ka Betons ir latentais gejs! Tikai netradicionālais cilvēks spēj aizstāvēt Apple produkciju, par šādām tehnoloģiskām cūcībām kā aprakstīs nemaz nerunājot.
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

iKey
E-žurnālists
Atbildes: 1460
Pievienojies: 25 Apr 2007, 16:55
Atrodas: Aizkraukles morālā anomālija

Post no iKey » 18 Nov 2016, 02:12

esmu ievērojis, ka linuksisti un Ä€boļ-fagi ir tādi paši kā veģerasti, sektanti, liberasti un vēl citi -rasti. uzbāžas ar to ka viņu platforma ir vispareizākā, vislabākā, vis-vis-vis... uzsāk fleimvārus ar windas lietotājiem. un pamatīgi pieklibojot ar agumentētu viedokli, kas skartu datorlietošanas pieredzi kopumā, nevis tikai par šaunu nišu
Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

Jolla Sailfish
Image

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 18 Nov 2016, 11:29

Ironiski, bet šobrīd tieši tu un Vergs esat tie, kas mētājas ar personīgiem apvainojumiem un sējat labu augsni fleimwāriem...

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1082
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 18 Nov 2016, 15:03

Pamēģini kaut ko par Apple pamurgot profesionāliem dizaineriem, foto/video apstrādes profesionāļiem vai nopietniem skaņu ierakstu inženieriem. Kāpēc puišeļiem obligāti vajag virināt muti par tēmām,kurās sajēga ir apaļa nulle ?

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35

Post no Hominidae » 18 Nov 2016, 15:21

Vislielākie gaisa maitātāji forumos un zem videoapskatiem ir androidisti un windowsisti, tikai pēdējiem nereti arī ir taisnība. Pats lietoju Android un Windows, taču es cenšos nebūt lohs. :>

iKey
E-žurnālists

Post no iKey » 18 Nov 2016, 17:42

kā jau minēju, fleims panesas par sistēmu kā tādu, nevis akcentējot konkrētas nišas plusus un objektīvi pamatojot tos. pameklējot internetus var atrast rainētus trollinga paņēmienus katrai fanboj kategorijai.
Arī starp oupen-sorosītiem iet holīvāri (gnomoseki vs. kederasti. distras. progas. GPL vs. BSD)

Jolla Sailfish
Image

SWC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 351
Pievienojies: 10 Aug 2010, 11:36

Post no SWC » 18 Nov 2016, 22:05

tikai taurenis var nopirkt pa varak nekā 1000 iekrtu un nesyt uz karklu kantori labot, jau sen esu teicis grbi blatot ka tev ir abols ta ar nes uz ofiialo servisa centru labot

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs

Post no MeistarsUnVergs » 19 Nov 2016, 17:50

Kā reiz tevis nosaukto radošo profesiju vidū ir neproporcionāli liels skaits ar homoseksuāli orientētajiem. Nav brīnums ka Apple starp viņiem ir sevišķā cieņā. Principā tas pats PC ir universālāks darba instruments par MAC. Vajag "krutu" skaņas karti vai softu - lūdzu! Nav vairs 1990-to gadu sākums, kad MAC izcēlās ar grafiskajām iespējām, desktop publishing un fontiem.
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

mildaa
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 271
Pievienojies: 17 Sep 2008, 09:10

Post no mildaa » 19 Nov 2016, 19:07

Īsti netatbalstu šādu rīcību, bet cik esmu saskāries pats, ja normāli apietas ar Apple tehniku, tur nav ko labot, ja nu vienīgi nominīt bateriju, vai sasitu ekrānu. Pašam ir Macbook Air, nu jau trīs gadus, problēmu nekādu, iPad 2, pieci gadi(pārgāja cita īpašumā), iPad Air, kādi trīs, un visi bez jebkādiem defektiem. Paziņu lokā arī nevienam nav bijusi nepieciešamība remontēt kādu defektu, paša sasists ekrāns neskaitās. Un atcerēsimies, mūžīgs arī nav nekas, katram reiz savs gals var pienākt!😀 Ar Windows PC es varu rotaļāties darbā. Un lielais vairums bļāvēju var nesatraukties, jūs šīs problēmas nekad neskars! Orientācija normāla, jo šis jautājums te daudziem rūp. 😃
Strīdies ar idiotu? Padomā – varbūt arī viņš dara to pašu…

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 19 Nov 2016, 20:41

Nu nav Apple produkcija tik nevainojama, par cik ikdienā daudz nākas ar jamiem krāmēties varu teik, ka teiksim iPad mini ļoti daudziem, burtiski pēc garantijas beigām, nosprāga Home poga. Savukārt dažiem iPhone 4S sprāga nost Wi-Fi un Bluetooth, pieņemu, ka abi ir uz viena čipa, jo abi nosprāga reizē. Un neaizmirsīsim "lokanos" iPhone 6.

P.S. Par orientāciju te iespringst tikai Vergs - čalis, kam ir "interesanta" pieredze ar drošības policiju... tumša vieninieka kamera... informācijas iz-dibināšana ar nelubricētu gumijas steku palīdzību.

iKey
E-žurnālists

Post no iKey » 20 Nov 2016, 04:32

Ja nemaldos, ceturtajam aifonam bija tāds kasjaks kā "You Can't touch this!"

Enīvej, DP izanto termorektālo kriptoanalīzi - tā metode piecu minūšu laikā var izdabūt paroli pat no visietiepīgākā sarkanacīša (Samuraja valodā - lodāmurs dibenā)

Jolla Sailfish
Image

runcio
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 154
Pievienojies: 26 Nov 2008, 08:40

Post no runcio » 21 Nov 2016, 13:58

Piedzēries esi kā tā raksti? :D

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 21 Nov 2016, 22:37

Kā tas ir "paša sasists ekrāns neskaitās" ? Tu un tavi paziņas tos ekrānus ar āmuriem klapē ka neskaitās? Vai tomēr pie vainas sifona konstrukcija, kura nasing spešal situācijā - izkrita plakanais no rokas un nokrita uz grīdas - neizturēja un izšķīda?

Principā izskatās ka ar plakanajiem telefoniem ir tāpat kā ar automašīnām - ja varēji atļauties nopirkt plakano telefonu par, teiksim, 300 eirām vai vairāk, tātad tu esi naudīgs lohs, no kura var izpumpēt vēl. Kā lai to savādāk nosauc, ja mans, spriežot pēc salidzini.lv, 60 eiras vērtais LG E430 gada laikā ir izturējis tik daudz, pēc kā sifons vai visādi flagmaņi jau sen būtu izmetami, un vienīgā problēma ir nepieciešamība pēc jauna kameras stikliņa, jo nesen atčaknījos ka tas ir pie vainas miglainajai bildei. Kā lai savādāk nosauc to ka tāda opcija kā "iztur ikdienas režīmu" dārgajiem plakanajiem telefoniem neeksistē?
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 22 Nov 2016, 12:17

Pie vainas, msh, ir tavs konservatīvais, bomža cienīgais domāšanas veids. Tavs telefons tāpat kā jebkurš siPhons nav neiznīcināms - viņam plīst ekrāns. Tiesa ekrāns varbūt neizšķīdīs kā siPhonam nolidojot uz stūrīša pret asfaltu, toties tas ir nožēlojams, disfunkcionāls atslēgas caurums. Man viens tāds mētājas plauktā, neviens viņu negrib kā darba telefonu, NEVIENS. Cilvēki kā pagaidu telefonu labāk izvēlas Nokia 6303c, nekā to clusterfuku.
Un kas kuram ir ikdienas režīms, vajadzētu apjēgt, ka ne visi naglo dēļus ar telefoniem... citi izmanto āmurus.
P.S.
O, jā būt naudīgam loham ir tik daudz reižu foršāk kā būt bomzīgam loham..;P
Last edited by ruukjis on 22 Nov 2016, 15:38, edited 1 time in total.

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 22 Nov 2016, 13:23

Phehehehe, mans pirmais viedtālrunis ir LG E460. Neba izturīgs, ne funkcionāls arīdzan. Atbalsts ļoti ātri pazuda, funkcionalitāte arī. To draņķi pat bērnam nevarēju iesmērēt. Wifi pazūd, viss lago, karas, crasho. Š aubos, ka tavam E430 ir kaut viens pluss, salīdzinot ar kabatas kalkulatoru.
PS: Ierīce pa 300eur = īpašnieks ir naudīgs lohs? Kas ir 300eur?

msh
Reģistrēts lietotājs

Post no msh » 22 Nov 2016, 19:56

Here we go again, citplanētieši ieradās... :D Jā, rūķi, es esmu bomzis - man telefons ir sakaru ierīce ar funkciju - es neesmu pamuļķa zīmulis, kam galvenais lai ir jauns plakanais ar sešu collu ekrānu, lai citiem tādiem pašiem pamuļķiem varētu vicināt ar vēdeklīti, un tāpēc nedrīkst funkcionālāku telefonu izmantot par pagaidu, jo tad citi pamuļķi šķībi skatīsies un domās "lohs lohs lohs". Es pirms bik vairāk kā gada bez bēdu lietoju Siemens M55 - piecus gadus atpakaļ, būdams anglijā, biju pa vienu mārciņu nosolījis 10 gabalus, bik vairāk kā 10 gadus atpakaļ man viens tāds bija, iepatikās - ērts un ļoti parocīgs telefons - tad mutere piedāvāja man atdot savu bijušo darba telefonu, šito - padomāju - "garums/platums identisks ar manu iPod 5G video, kuru reizēm paralēli M55 jānēsā otrā kabatā, un nedaudz biezāks, lielā SIM karte, vieta atmiņas kartei - parasti lielai daļai plakano ir izšķīduši ekrāni, bet nu šis ir par velti, var jau tam grābeklim uzkāpt". Gads ir apkārt - darbojas labi, pārcietis daudz, vāciņš jau pa pusei atguvis dabisko krāsu, vienu divas reizes mēnesī lido uz betona grīdas un nekas, ā, un vēl aķis ir nedaudz iespiests uz iekšu. Problēmas ar funkcionalitāti? Visu ko man no viņa vajag, un vēl vairāk - zvanīt un sūtīt īsziņas var, mūziku dažādos formātos atskaņot var, vienīgi prasās pēc lielākas atmiņas kartes [šobrīd ir 64 GB], ja galīgi nav ko darīt, viģikus skatīties var un kādu spēlīti arī uzspēlēt, un ārkārtas gadījumos var arī ieiet internetā. Vēl kaut ko vairāk vajag? Es neesmu sajaucis telefonu ar datoru - dators, ar diviem 17" moņiem man stāv te, mājās, un nav ne vismazākās vajadzības bojāt redzi un garastāvokli, mocoties cenšoties darīt datora lietas ar plakano, kāda starpība, ekrānam trīs vai sešas collas. Internets man nav principa pēc- darbā ir jāstrādā un pie stūres ir jāskatās uz ceļu - ārkārtas situācijās, kuras ir reizi pusgadā, var atļauties nolocīt cik tur tos desmitus centu par megabaitu, jo tāpat vairāk par pārīti nevajag. Telefonam ir jānodrošina sakari, atrodoties kabatā, nav jātraucē dzīvi, un nav jārada lieki uztraukumi, brīdī kad izslīd no pirkstiem un krīt zemes centra virzienā. Tu teici ka var saplīst ekrāns? Jā, var - bet tad jācenšas speciāli uzmest uz kaut kā spica.

Hominidae darbojas perfekti, ja neskaita tos momentus, kad nokrītot sadalās reizinātājos - tad gan izslēdzas, jo ar aizlidojušu akumulatoru darboties nespēj... Kas ir 300 eiras? Nu kā to ņem. Ja man pa 300 eirām būtu jāpērk ričukam detaļas, tā nauda fiksi aizlidotu - bet bez trīs velosipēdiem - liela vīriešnieka, kurš satur ulmaņlaika rāmi, salieķa Desna 2, kur no divām desnām ir palicis tikai rāmis, dakša un vēl dažas detaļas, un guloša trīsriteņa - man vēl ir arī mašīna - un tur iestājas realitātes čeks - jo ar 300 eirām var izdarīt daksujā - tātad, par to naudu, par kuru mašīnai var ielikt vairākus aprīkojuma punktus vai iemest stipri jaudīgāku motoru - var tikai nopirkt kaut kādu sūda plakano telefonu, kuram nokrītot tev uzreiz aizripo sulīga summiņa - un pat ja tu tur ar viņu auklējies lai nekas nenotiktu, pēc pāris gadiem prasās pēc cita tāda - ta nu nah...
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 23 Nov 2016, 00:52

Lūk tā ir tava sūdainā problēma, tu nespēj ne uz ko paskatīties ārpus savas bomža prizmas. Izskatās, ka tev ir pilnīgi nepieņemi, ka kāds varētu nopirkt telefonu pa 300€ neveiksmīgi sašķaidīt viņu izpakojot, nopūsties un nākamā dienā nopirkt tādu pašu jaunu vietā. Es nepirku telefonu ar domu, ka tūlīt iešu zīmēties. Man ir konkrētas prasības pret aparātu - man tas ir darba instruments, navigācijas ierīce, fotoaparāts un izklaides ierīce. Tas nav tik ērti kā PC, bet toties es esmu mobils, es neesmu piesiets savam ofisa krēslam. Piemēram, es varu caur VPN menedžēt savus serverus. Vai es to varētu izdarīt ar LG E430? Tehniski, jā, praktiski, ja man neiztecētu acs āboli skatoties tajā atslēgas caurumā, tad noteikti attīstītos narkolepsija gaidot, kamēr tur kaut kas notiks.
Un vēlreiz, cilvēki labāk ņem veco podziņu Nokiju nevis to sūda LG, jo viņš ir bremzīgs gļukomāts. Neviens neņem pagaidu telefonu, lai ar to zīmētos.

Ralfie
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 613
Pievienojies: 15 Aug 2008, 10:00
Atrodas: Rīga

Post no Ralfie » 23 Nov 2016, 10:21

Image

Hominidae
Reģistrēts lietotājs

Post no Hominidae » 23 Nov 2016, 16:50

Par tiem 300eur - mans Nexus 5X tā arī maksā. Nesaku, ka pats veiksmīgākais pirkums, taču manas prioritātes - ilgstošs atbalsts, laba kamera un OS plūdenums ir apmierinātas. Nespēju tīri morāli nopirkt ierīci, kas maksā 700eur vai cik nu tur tie jaunie Samsung maksā, taču tāpēc es nepalieku par kretīnu, kas žulti izgāž internetā. Par to zīmēšanos - kamēr tev nav jaunākais iPhone vai Galaxy, zīmēties nav jēgas, ja vien neesi no dziļiem laukiem. Mans Nexus 5X ir tik neglīts, ka zīmēties nesanāk nu nekādīgi.
Ja godīgi, nezinu nevienu, kurš ar jaunajām ierīcēm baigi lielītos. Taču tas ir atkarīgs no kontingenta, kurā uzturies un tā intelektuālās kapacitātes. ^^

msh
Reģistrēts lietotājs

Post no msh » 23 Nov 2016, 23:45

Rūķi, sauc to kā gribi - man jebkura ierīce ir domāta un nokonfigurēta tā, lai to varētu bez lieka uztraukuma lietot - dators, telefons, mašīna, velosipēdi. Reizi mēnesī pirkt jaunu plakano [vai remontēt] pa 300 eirām - jā, tas liekas nedaudz jocīgi. Jūtu tev līdzi ka tev darbs prasa plakanā telefona lietošanu - ar izbolītām acīm lūrēt tajā ekrāniņā, cenšoties kaut ko izdarīt. Par "izklaides ierīci" pasmīnēju - nesen liepājā braucot ar nožēlu noskatījos uz skatu - ielas malā stāvēja četri pusaudži, kuri tā vietā lai darītu to, ko dara četri draugi, katrs hipnotizēja savu izklaides ierīci...

Hominidae man tak pie **dritvai kociņ** cik dārgu kurš telefonu lieto - es varbūt pats tās 300 eiras nolocītu, ja varētu nopirkt LABU. Tādu, kurš nav jāauklē kaut kādā maciņā [sašvīkāsies? Nu un? Funkciju tas neietekmē], nokrītot nekas neizšķīdīs, ā, un vēl lielo lāpstu īpatnība - nav ērti iestūķēt kabatā un izdaroties "ne tā" var salocīt... Reāli ir tā ka vai nu ir jāņem lētucis, vai kapilārs...

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 24 Nov 2016, 00:56

Lasi tu kaut kā jocīgi... mans darbs prasa, lai tas būtu padarīts. Kā es to padaru tā ir mana izvēle - varu sēdēt ofisā komfortabli pie PC vai būt jebkur pie mobļa. Ar izklaidi es domāju laika īsināšanu sēžot kaut kādā rindā - poliklīnikā, slimnīcā, CSDD utt.
Tagad tu nonācs pretrunās - pašā pirmajā savā postā nosauci mani par lohu, jo varu atļauties dārgu telefonu, bet nu tev vienalga. Ja tev vienalga, ko tad tu žvangsti?!

SWC
Reģistrēts lietotājs

Post no SWC » 24 Nov 2016, 07:59

Tie tevis pieminētie 4 draugi visticamak spēlēja pokemon go

msh
Reģistrēts lietotājs

Post no msh » 24 Nov 2016, 13:16

Ja tu gribi nēsāt loha nozīmīti, drīksti to darīt dēļ tā, ka tu ar savu naudu balso par to, lai dārgāki plakanie telefoni būtu neizturgi. Tieši tāpat kā jaunu mašīnu pircēji [izņemot tos, kas pērk žiķeļus un dacijas] ar savu vai, drīzāk, bankas, naudu balso par to lai ierīce, kurai normāls darba mūžs būtu vismaz 20 gadi, brēktu pēc preses stipri ātrāk.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 24 Nov 2016, 14:46

Tu tak apzinies, ka ar tik šauru redzes loku tu pats sevi arī ierindo "buržuj-loha" kategorijā, ja uz to skatās caur podziņ-Nokijas prizmu? Tā ir lētāka, izturīgāka un principiāli veic tās pašas funkcijas.
Kāpēc tu iedomājies, ka visiem interesē vai mašīna nokalpos 20 gadus? Kāds kurš var atļauties jaunu auto droši vien pirks atkal jaunu pēc 5 gadiem un viņš absolūti negivo-fakus, par to, kas ar to auto notiek pēc tam. Cilvēks grib nopirkt komfortablāko pēcpuses transportieri kāds ir pieejams un tu man nekad neiestāstīsi, ka Dacia ir kaut attāli pielīdzināma, kaut vai tam pašam Pasātam komforta ziņā.

msh
Reģistrēts lietotājs

Post no msh » 25 Nov 2016, 13:25

Nezinu cik maksā pogaina klucija, E430 salidzini.lv rāda kaut kādas 60 eiras - šaubos ka tā klucija būtu izturīgāka, jo daudzu piesauktais etalons 3310 ir neizturīgāks par E430 - pašam ir bijis 3310, beigās paņema un nosprāga, bet pirms tam sākās problēmas ar trauslo plastmasu, a LG izmanto mīkstu plastmasu savos lētučos [ir bijis arī GB102, to es speciāli mētāju un tam nekas nekaitēja].

To, vai mašīna kalpos 20 gadus [kas vispār ir mazs cipars] vajadzētu interesēt jebkuram indivīdam, kurš domā ar augšējo, nevis apakšējo galvu. Š ķīstošai un puņķainai mašīnai arī 5 gadu vecumā būs slikta tālākpārdošanas vērtība. Bet tavs piemērs ar passātu bija ļoti sūdīgs :D - passāts ir bāzēts uz pastieptas golfa platformas, bet dacīte lielākoties ražo savas mizas uz golfa klases mašīnu platformām. Galvenā izjūtu atšķirība abos ir tīri dēļ tā, ka uz dacīti ir spēcīgi saekonomēts, zato, ja to ekonomiju novērstu, gala rezultātā sanāktu uzticamāka mašīna par to pašsu passātu - nu kaut vai tāpēc ka ir normāla elektronika, nevis kaudze ar funkcionālajiem blokiem, kas savā starpā sarunājas pa CAN kopni...

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 25 Nov 2016, 15:46

Nokia 6303c ir neskaitāmas reizes izturīgāka par tavu LG - tas ir kārtīgs dzelzs gabals, nē, nevis plāna alumīnija, bet riktīgs bleķis, tur vaig pamatīgu, apzinātu spēku, lai to telefonu iznīcinātu.
PIPEC cik tu esi aprobežots! Es runāju par vienu, tu pavisam par kaut ko citu. Mani NEINTERESĒ, ne tālāk pārdošanas vērtība, mani neinteresē cik labi vai slikti kaut kas ir realizēts no tehniskās puses - man ir garantija. Pēc garantijas, tas auto, burtiski, var pats transformēties par presē samīcītu kubiku. Mani interesē komforts. OK, es personīgi tā nevaru, es, ja runājam par mašīnām, esmu tāds pats bomzis kā tu, ja runājam par telefonime - man ir lietots auto, bet es, atšķirībā no tevis, ļoti brīnišķīgi saprotu S klases Meršu īpašniekus.
Tu lieto LG E430 (Dacia), jo tava vērtību skala virs piezvanīt un nesasist nepaceļas, es lietoju iPhone 6S (Mersis), jo man vajag ātrumu un ērtumu - man ir pavisam citas prasības pret aparātu un, ja tu to nevari apjēgt, tad lohs esi tu, nevis es.

msh
Reģistrēts lietotājs

Post no msh » 25 Nov 2016, 17:27

Neinteresē kas notiek ar mašīnu pēc 5 gadiem? No problemo, samaksā tikai pilnu vērtību tajos piecos gados, un vari presēt. Garantija? Haha :D Jā, uz šādiem egoistiskiem muļķiem, kuru lozungs ir "pēc manis kaut vai ūdens plūdi" daļa ražotāju mūsdienās balstās, kā rezultātā "garantija" nozīmē tikai to ka tad, kad tava mazlietotā mašīna paliks uz ceļa, tev to saremontēs pa velti, un droši vien pat iedos maiņas mašīnu, bet mans 27 gadus vecais golfs tikmēr ir ar jūtami lielāku varbūtību ka tuvāko piecu gadu laikā visi braucieni tiks pabeigti punktā B nekā jauns golfs, un pilnai laimei tas nozīmē tādu man svarīgu, bet tev pilnīgi nesvarīgu lietu kā nervu saudzēšanu - mani neviens dīleris aiz deguna nevazās un naudu no manas kabatas ārā nepumpēs. Jā, es arī saprotu S klases īpašniekus - cilvēkam kaut kas dzīvē pietrūkst, un tāpēc ir jāizrādās, pērkot iegādē un uzturēšanā ļoti dārgu mašīnu. Savulaik muteres dzīvoklim aiz sienas dzīvoja tantiņa, kuras dēls brauca ar S600 - pienāca krīze, cik dzirdēju, šis pakārās... Un pat ja piemirstam visas izmaksas, es vienalga tajā S klasē neko interesantu neredzu - liela, neveikla un diezgan nepraktiska mašīna, pamatā ar pakaļas bezpiedziņu, lasīt - kā nav sauss asfalts, tā elektronika rūpējas par to, lai tu nesaņemtu visu, ko motors spēj - RS4 vai R golfs jau būtu kaut kas interesantāks nekā tā neveiklā govs.

Nejauc vērtības ar vajadzībām. Tev vajag kabatā surogātdatoru - es cenšos šito sērgu atstāt mājās uz galda, jo man tādas vajadzības nav. Ä€trumu un ērtumu tu visu laiku piemini priekš sevis kā kaut kādu argumentu, lai arī patiesībā tas ir iedomāts arguments, un tavs piemērs ar kolēģiem, kuri izvēlas kluciju, un it kā gļukaino LG parāda ka pogainā klucija ir vienkārši līdzeklis kā pasargāt līkročus no sevis paša - jo lāpstu lietotāji acīmredzot pieraduši samest virsū visādas rijīgas programmas, un LG to izdarīt var, tikai ar veiktspēju ir švakāk, kamēr klucijai to noteikti nevar. LG E430 ar veiktspēju un ārtrdarbību īpašu problēmu nav - vienkārši, izsakoties līdzībās, cilvēki kuri ikdienā rullē ar lieliem amerikāņu pikapiem, aiz pieraduma cenšas ielādēt hečbekā divas tonnas smagu kravu, un tad sūdzas ka mašīna jūk ārā un nevelk... Bet, joprojām, šo surogātdatoru varētu ražot ar plastmasas korpusu un plastmasas stikliņu, kā rezultātā viņš būtu daudz izturīgāks, un tad visi citi necenstos ērmoties pakaļ sifonam ar trauslām konstrukcijām...

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 25 Nov 2016, 19:10

msh, beidz dzīt tuftu - cūkas arī prot lidot, tikai viņas negrib.

rūķi, nestrīdies ar sektantu - tas ir kā mest zirņus pret sienu.
viegls rokenrols pa radio

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 25 Nov 2016, 20:14

Bet es arī runāju par cilvēkiem, kas mašīnas pērk. Egoists? Pilnīgi noteikti! Bet kāpēc muļķi? Tāpēc, ka es tā varu, tāpēc esmu muļķis? Man gan liekas otrādi - tu esi muļķis, kas nevar tā nopelnīt! Es tavu balagānu uztveršu nopietni tikai tad, kad tu būsi milijonārs un vēl joprojām brauksi ar 27 gadīgu Golfu...
Tavs salīdzinājums neiztur kritiku - tu nevari par 100% apgalvot, ka 5 gadu laikā es palikšu uz ceļa. Tavam Golfam, teorētiski, ir lielāka iespēja palikt uz ceļa un tad tu būtu krietni neapskaužamākā situācijā - tev tas būtu finansiāls + morāls robs, kamēr jauna auto īpašniekam tikai morāls.
*Sigh*... Kā ātrums var būt iedomāts? Tu apšaubi, ka iPhone ir ātrāks par LG, vai tu apšaubi ātrāk padarīta darba lietderību? Ērtums, jā, subjektīvi - es ciest nevaru Andrīti. Un? Automātiski esmu idiots, jo man nepatīk Andrīts?
Mans piemērs ar kolēģiem demonstrē tikai to, ka minētais LG ir kaksis, neko vairāk - neviens neņem telefonu, kuru tāpat nāksies atgriezt, ar domu tur sakraut tonnu aplikāciju - cilvēki nāca un lūdza, lai dodu citu, jebkādu, telefonu tikai ne to... Ok caur maniem nagiem ir izgājuši daudz, ļoti daudz telefonu un minētais LG ne tuvu nav tas pats sliktākais - Just5 sevi ir parādījuši ne tikai ar supersūdīgiem aparātiem, bet ar vēl sūdīgāku garantijas servisu. Samsung Champ spēja novest līdz histērijai cilvēkus, kurus es nekad nebiju redzējis dusmīgus. utt. Bet, piemēram, iPhone 4S nav neizturīgāks par tavu LG. Manam jau iet 5. gads un pēdējo gadu jamo "lieto" 2 gadīgs puišelis ar visu no tām izrietošajām sekām.Vēl strādā.

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs

Post no MeistarsUnVergs » 25 Nov 2016, 20:30

Ruukjis - iesaku darbam izmanto portatiivo datoru. Eertaak un aatraak. Ja vajag mazinju, njem Alienware M11x buus gan mazs, gan jaudiigs. Neviens PDA tam nestaav klaat.

Par mashiinaam. Pasham patiik veci auto. Vecais 5 seerijas BMW ar karburatoru pieleca jebkuros laika apstaakljos. Izveelos mashiinu ar klasisko piedzinju jebkura jauna auto vietaa. Taadai juuti ka seedi pie stuures speekratam nevis kompjuutera simulaacijai. Ar dzineeja sisteemu, aizdedzi un baroshanu nekaadu probleemu nevareeja buut, viss tikai mehaanisks, ja ir logjiskaa domaashana pats visu var salabot. Probleema bija ar ruusu un rezerves dalju deficiitu.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 25 Nov 2016, 20:48

Meistar, man ir laptops, darbam gana labs, bet pat to kabatā neiemetīsi un pludmalē smiltīsi laukā nevilksi. Es portni vazāju līdzi, tad, kad es droši zinu: braucu darba darīšanās. Ja es ceturtdienas vakrā paziņoju, ka man ir sākusies piektdiena un pazūdu, tad es portni līdzi neņemu, es sagaidu, ka viss ir/būs labi... Bet laiku pa laikam nostrādā Mērfija likumi un es saņemu zavnu par problērmām, kamēr pats vārtos pie dīķa Latvijas otrā galā vienā rokā šašļiks otrā alus...
Par mašīnām man bail runāt, tiklīdz pateikšu "komforts" msh man uzliks lāstu un atkal sauks par lohu.

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs

Post no MeistarsUnVergs » 25 Nov 2016, 23:02

Tev papildus maksā par virsstundām kā arī par to, ka esi pieejams 24x7?? Es arī agrāk līdzīgi darījos, ir nācies braukt naktī ar taksi un taisīt, lai no rīta būtu viss gatavs darbam. Ar flešku iepriekšējā dienā bija ievazājuši vīrusu, kas tālāk caur tīkla šārēm sāka izplatīties un uzdarboties. Pirmskrīzes laikā par to labi samaksāja, pāri par 100Ls par izsaukumu + takša izdevumi.

Tagad ja arī strādātu par tehniķi vai adminu, tad darba laiks man beigtos līdz ar pulksteni un brīvdienās telefons izslēgts. Vai arī maksā cieto algu kā par diennakts dežūru. Par brīvu ar labdarību varu nodarboties kara laukā, tur mans darbs varbūt maina vēstures gaitu. Bet ar telefonu pisināties ar SSH ir mazohisms ielaistā stadijā.

SWC
Reģistrēts lietotājs

Post no SWC » 26 Nov 2016, 01:18

šeit ir jāsaka pērera vardiem <citats> http://pdz.lv/random/lohs_lohs.mp3 </citatabeigas>

bet nju uz msh nav ko apvainoties viņam vienkarši mormoņi ir izskalojuši smadzenes :D un tagad taps pa tadu palicis esu centies viņu vest pie prāta - diemžel neveiksmīgi

SWC
Reģistrēts lietotājs

Post no SWC » 26 Nov 2016, 01:21

Nju ja mani nakts laikā parpalī pamodīnātu un paprasītu salabot abolu, pateiktu support.apple.com, ja mācēji parmaksāt pa iekartu mācēsi ar maksāt pa tā remontu/

SWC
Reģistrēts lietotājs

Post no SWC » 26 Nov 2016, 01:25

tikai s;udigam adminam var būt isaukumi nakts/brīvdienu laikā, ja vien tas nav ieplānot jau iepriekš! :D

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 26 Nov 2016, 02:00

Kur tu izlasīji virsstundas un 24x7? Mmmm laikam neskaidri izteicos - zvanu saņemu, teiksim, piektdienā pa dienu.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”