iFixit: jaunais MacBook Pro ir praktiski neremontējams

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas iFixit: jaunais MacBook Pro ir praktiski neremontējams

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162518
    samurajs
    Participant

    1 balle pēc 10 ballu skalas – tādu vērtējumu jaunajam Apple MacBook Pro ar Touch Bar deva datortehnikas remonta portāls iFixit. Tas nozīmē, ka ierindas datortehniķim tur vienkārši nav ko darīt – neko salabot viņam neizdosies. Pat pieredzējušie iFixit remontu eksperti nespēja izjaukt MacBook Pro bez sabojāšanas – OLED Touch Bar iesprāga (attēlā). Vienīgais mezgls, ko daudzmaz viegli var nomainīt, ir Trackpad.

    iFixit atzīmēja sekojošas negācijas MacBook Pro konstrukcijā:

    * visas skrūves ir Pentalobe tipa – ne katram ir šādu skrūvgriežu komplekts

    * bateriju bloks ir burtiski aizliets ar līmi, kas nomaiņu padara visai problemātisku

    * procesors, RAM un flash atmiņa (tā ir SSD vietā) ir ielodēti mātesplatē un nav nomaināmi. Jāmaina visa mātesplate.

    * Touch Bar zem stikla virsmas ir vēl otrs stikls, kas ļoti viegli plīst

    * Touch ID sensors apvienots ar strāvas slēdzi un sapārots ar T1 čipu uz mātesplates. Ja sabojājas slēdzis – jāmaina mātesplate.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_macbookpro20161479321508012_1.jpg[/img]

    #327757
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu baterijas aizliešana ar līmi un SSD ielodēšana ir kretīnisms konkrēts.

    Kas tad vel cits Makam jāmaina? ÄŒoms lieto jau vairāk nekā 4 gadus un nekas nav jāmaina. Baterija starp citu arī tur visu dienu, cītīgi strādājot. Asus baterija izbeidzās jau pēc gada. Mana attieksme pret iFixit ir… iFuckit!

    #327758
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Zināju ka Betons ir latentais gejs! Tikai netradicionālais cilvēks spēj aizstāvēt Apple produkciju, par šādām tehnoloģiskām cūcībām kā aprakstīs nemaz nerunājot.

    #327759
    iKey
    Participant

    esmu ievērojis, ka linuksisti un Ä€boļ-fagi ir tādi paši kā veģerasti, sektanti, liberasti un vēl citi -rasti. uzbāžas ar to ka viņu platforma ir vispareizākā, vislabākā, vis-vis-vis… uzsāk fleimvārus ar windas lietotājiem. un pamatīgi pieklibojot ar agumentētu viedokli, kas skartu datorlietošanas pieredzi kopumā, nevis tikai par šaunu nišu

    #327760
    ruukjis
    Participant

    Ironiski, bet šobrīd tieši tu un Vergs esat tie, kas mētājas ar personīgiem apvainojumiem un sējat labu augsni fleimwāriem…

    #327761
    m_janis
    Participant

    Pamēģini kaut ko par Apple pamurgot profesionāliem dizaineriem, foto/video apstrādes profesionāļiem vai nopietniem skaņu ierakstu inženieriem. Kāpēc puišeļiem obligāti vajag virināt muti par tēmām,kurās sajēga ir apaļa nulle ?

    #327762
    Participant

    Vislielākie gaisa maitātāji forumos un zem videoapskatiem ir androidisti un windowsisti, tikai pēdējiem nereti arī ir taisnība. Pats lietoju Android un Windows, taču es cenšos nebūt lohs. :>

    #327763
    iKey
    Participant

    kā jau minēju, fleims panesas par sistēmu kā tādu, nevis akcentējot konkrētas nišas plusus un objektīvi pamatojot tos. pameklējot internetus var atrast rainētus trollinga paņēmienus katrai fanboj kategorijai.

    Arī starp oupen-sorosītiem iet holīvāri (gnomoseki vs. kederasti. distras. progas. GPL vs. BSD)

    #327764
    SWC
    Participant

    tikai taurenis var nopirkt pa varak nekā 1000 iekrtu un nesyt uz karklu kantori labot, jau sen esu teicis grbi blatot ka tev ir abols ta ar nes uz ofiialo servisa centru labot

    #327765
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kā reiz tevis nosaukto radošo profesiju vidū ir neproporcionāli liels skaits ar homoseksuāli orientētajiem. Nav brīnums ka Apple starp viņiem ir sevišķā cieņā. Principā tas pats PC ir universālāks darba instruments par MAC. Vajag “krutu” skaņas karti vai softu – lūdzu! Nav vairs 1990-to gadu sākums, kad MAC izcēlās ar grafiskajām iespējām, desktop publishing un fontiem.

    #327766
    mildaa
    Participant

    Īsti netatbalstu šādu rīcību, bet cik esmu saskāries pats, ja normāli apietas ar Apple tehniku, tur nav ko labot, ja nu vienīgi nominīt bateriju, vai sasitu ekrānu. Pašam ir Macbook Air, nu jau trīs gadus, problēmu nekādu, iPad 2, pieci gadi(pārgāja cita īpašumā), iPad Air, kādi trīs, un visi bez jebkādiem defektiem. Paziņu lokā arī nevienam nav bijusi nepieciešamība remontēt kādu defektu, paša sasists ekrāns neskaitās. Un atcerēsimies, mūžīgs arī nav nekas, katram reiz savs gals var pienākt!😀 Ar Windows PC es varu rotaļāties darbā. Un lielais vairums bļāvēju var nesatraukties, jūs šīs problēmas nekad neskars! Orientācija normāla, jo šis jautājums te daudziem rūp. 😃

    #327767
    ruukjis
    Participant

    Nu nav Apple produkcija tik nevainojama, par cik ikdienā daudz nākas ar jamiem krāmēties varu teik, ka teiksim iPad mini ļoti daudziem, burtiski pēc garantijas beigām, nosprāga Home poga. Savukārt dažiem iPhone 4S sprāga nost Wi-Fi un Bluetooth, pieņemu, ka abi ir uz viena čipa, jo abi nosprāga reizē. Un neaizmirsīsim “lokanos” iPhone 6.

    P.S. Par orientāciju te iespringst tikai Vergs – čalis, kam ir “interesanta” pieredze ar drošības policiju… tumša vieninieka kamera… informācijas iz-dibināšana ar nelubricētu gumijas steku palīdzību.

    #327768
    iKey
    Participant

    Ja nemaldos, ceturtajam aifonam bija tāds kasjaks kā “You Can’t touch this!”

    Enīvej, DP izanto termorektālo kriptoanalīzi – tā metode piecu minūšu laikā var izdabūt paroli pat no visietiepīgākā sarkanacīša (Samuraja valodā – lodāmurs dibenā)

    #327769
    runcio
    Participant

    Piedzēries esi kā tā raksti? 😀

    #327770
    msh
    Participant

    Kā tas ir “paša sasists ekrāns neskaitās” ? Tu un tavi paziņas tos ekrānus ar āmuriem klapē ka neskaitās? Vai tomēr pie vainas sifona konstrukcija, kura nasing spešal situācijā – izkrita plakanais no rokas un nokrita uz grīdas – neizturēja un izšķīda?

    Principā izskatās ka ar plakanajiem telefoniem ir tāpat kā ar automašīnām – ja varēji atļauties nopirkt plakano telefonu par, teiksim, 300 eirām vai vairāk, tātad tu esi naudīgs lohs, no kura var izpumpēt vēl. Kā lai to savādāk nosauc, ja mans, spriežot pēc salidzini.lv, 60 eiras vērtais LG E430 gada laikā ir izturējis tik daudz, pēc kā sifons vai visādi flagmaņi jau sen būtu izmetami, un vienīgā problēma ir nepieciešamība pēc jauna kameras stikliņa, jo nesen atčaknījos ka tas ir pie vainas miglainajai bildei. Kā lai savādāk nosauc to ka tāda opcija kā “iztur ikdienas režīmu” dārgajiem plakanajiem telefoniem neeksistē?

    #327771
    ruukjis
    Participant

    Pie vainas, msh, ir tavs konservatīvais, bomža cienīgais domāšanas veids. Tavs telefons tāpat kā jebkurš siPhons nav neiznīcināms – viņam plīst ekrāns. Tiesa ekrāns varbūt neizšķīdīs kā siPhonam nolidojot uz stūrīša pret asfaltu, toties tas ir nožēlojams, disfunkcionāls atslēgas caurums. Man viens tāds mētājas plauktā, neviens viņu negrib kā darba telefonu, NEVIENS. Cilvēki kā pagaidu telefonu labāk izvēlas Nokia 6303c, nekā to clusterfuku.

    Un kas kuram ir ikdienas režīms, vajadzētu apjēgt, ka ne visi naglo dēļus ar telefoniem… citi izmanto āmurus.

    P.S.

    O, jā būt naudīgam loham ir tik daudz reižu foršāk kā būt bomzīgam loham..;P

    #327772
    Participant

    Phehehehe, mans pirmais viedtālrunis ir LG E460. Neba izturīgs, ne funkcionāls arīdzan. Atbalsts ļoti ātri pazuda, funkcionalitāte arī. To draņķi pat bērnam nevarēju iesmērēt. Wifi pazūd, viss lago, karas, crasho. Š aubos, ka tavam E430 ir kaut viens pluss, salīdzinot ar kabatas kalkulatoru.

    PS: Ierīce pa 300eur = īpašnieks ir naudīgs lohs? Kas ir 300eur?

    #327773
    msh
    Participant

    Here we go again, citplanētieši ieradās… 😀 Jā, rūķi, es esmu bomzis – man telefons ir sakaru ierīce ar funkciju – es neesmu pamuļķa zīmulis, kam galvenais lai ir jauns plakanais ar sešu collu ekrānu, lai citiem tādiem pašiem pamuļķiem varētu vicināt ar vēdeklīti, un tāpēc nedrīkst funkcionālāku telefonu izmantot par pagaidu, jo tad citi pamuļķi šķībi skatīsies un domās “lohs lohs lohs”. Es pirms bik vairāk kā gada bez bēdu lietoju Siemens M55 – piecus gadus atpakaļ, būdams anglijā, biju pa vienu mārciņu nosolījis 10 gabalus, bik vairāk kā 10 gadus atpakaļ man viens tāds bija, iepatikās – ērts un ļoti parocīgs telefons – tad mutere piedāvāja man atdot savu bijušo darba telefonu, šito – padomāju – “garums/platums identisks ar manu iPod 5G video, kuru reizēm paralēli M55 jānēsā otrā kabatā, un nedaudz biezāks, lielā SIM karte, vieta atmiņas kartei – parasti lielai daļai plakano ir izšķīduši ekrāni, bet nu šis ir par velti, var jau tam grābeklim uzkāpt”. Gads ir apkārt – darbojas labi, pārcietis daudz, vāciņš jau pa pusei atguvis dabisko krāsu, vienu divas reizes mēnesī lido uz betona grīdas un nekas, ā, un vēl aķis ir nedaudz iespiests uz iekšu. Problēmas ar funkcionalitāti? Visu ko man no viņa vajag, un vēl vairāk – zvanīt un sūtīt īsziņas var, mūziku dažādos formātos atskaņot var, vienīgi prasās pēc lielākas atmiņas kartes [šobrīd ir 64 GB], ja galīgi nav ko darīt, viģikus skatīties var un kādu spēlīti arī uzspēlēt, un ārkārtas gadījumos var arī ieiet internetā. Vēl kaut ko vairāk vajag? Es neesmu sajaucis telefonu ar datoru – dators, ar diviem 17″ moņiem man stāv te, mājās, un nav ne vismazākās vajadzības bojāt redzi un garastāvokli, mocoties cenšoties darīt datora lietas ar plakano, kāda starpība, ekrānam trīs vai sešas collas. Internets man nav principa pēc- darbā ir jāstrādā un pie stūres ir jāskatās uz ceļu – ārkārtas situācijās, kuras ir reizi pusgadā, var atļauties nolocīt cik tur tos desmitus centu par megabaitu, jo tāpat vairāk par pārīti nevajag. Telefonam ir jānodrošina sakari, atrodoties kabatā, nav jātraucē dzīvi, un nav jārada lieki uztraukumi, brīdī kad izslīd no pirkstiem un krīt zemes centra virzienā. Tu teici ka var saplīst ekrāns? Jā, var – bet tad jācenšas speciāli uzmest uz kaut kā spica.

    Hominidae darbojas perfekti, ja neskaita tos momentus, kad nokrītot sadalās reizinātājos – tad gan izslēdzas, jo ar aizlidojušu akumulatoru darboties nespēj… Kas ir 300 eiras? Nu kā to ņem. Ja man pa 300 eirām būtu jāpērk ričukam detaļas, tā nauda fiksi aizlidotu – bet bez trīs velosipēdiem – liela vīriešnieka, kurš satur ulmaņlaika rāmi, salieķa Desna 2, kur no divām desnām ir palicis tikai rāmis, dakša un vēl dažas detaļas, un guloša trīsriteņa – man vēl ir arī mašīna – un tur iestājas realitātes čeks – jo ar 300 eirām var izdarīt daksujā – tātad, par to naudu, par kuru mašīnai var ielikt vairākus aprīkojuma punktus vai iemest stipri jaudīgāku motoru – var tikai nopirkt kaut kādu sūda plakano telefonu, kuram nokrītot tev uzreiz aizripo sulīga summiņa – un pat ja tu tur ar viņu auklējies lai nekas nenotiktu, pēc pāris gadiem prasās pēc cita tāda – ta nu nah…

    #327774
    ruukjis
    Participant

    Lūk tā ir tava sūdainā problēma, tu nespēj ne uz ko paskatīties ārpus savas bomža prizmas. Izskatās, ka tev ir pilnīgi nepieņemi, ka kāds varētu nopirkt telefonu pa 300€ neveiksmīgi sašķaidīt viņu izpakojot, nopūsties un nākamā dienā nopirkt tādu pašu jaunu vietā. Es nepirku telefonu ar domu, ka tūlīt iešu zīmēties. Man ir konkrētas prasības pret aparātu – man tas ir darba instruments, navigācijas ierīce, fotoaparāts un izklaides ierīce. Tas nav tik ērti kā PC, bet toties es esmu mobils, es neesmu piesiets savam ofisa krēslam. Piemēram, es varu caur VPN menedžēt savus serverus. Vai es to varētu izdarīt ar LG E430? Tehniski, jā, praktiski, ja man neiztecētu acs āboli skatoties tajā atslēgas caurumā, tad noteikti attīstītos narkolepsija gaidot, kamēr tur kaut kas notiks.

    Un vēlreiz, cilvēki labāk ņem veco podziņu Nokiju nevis to sūda LG, jo viņš ir bremzīgs gļukomāts. Neviens neņem pagaidu telefonu, lai ar to zīmētos.

    #327775
    Ralfie
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā