Bite drastiski ceļ tarifu plānu cenas (papildināts)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Bite drastiski ceļ tarifu plānu cenas (papildināts)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162824
    samurajs
    Participant

    Visiem, kuri savulaik nomainīja LMT un Tele2 pret “draudzīgo” operatoru Bite, lūdzu apsēsties! Nebūs jums vairs draudzīgas cenas, un šoreiz tā pamatīgi, no sirds. Lētākais tarifu plāns “viss vienā” no 27. aprīļa maksās 8.50 € iepriekšējo 6.50 € vietā. Pie tam aplikācijas bez interneta apjoma uzskaites darbosies tikai 6 mēnešus līdzšinējo 12 vietā. Arī ekrāna apdrošināšanas termiņš tiem, kuri iegādājas jaunu tālruni Bites salonā, ir apcirpts uz pusi. 12 mēneši saglabāti vien dārgākajam tarifu plānam par 22.50 €.

    Kas nācis klāt bonusā? Visiem tarifu plāniem iekļautas bezmaksas zvanu minūtes uz Eiropu. Vajag jums, vai nevajag. Un arī mobilo internetu tagad var lietot gan Latvijā, gan visur Eiropā arī vislētākajam tarifu plānam. Un pats galvenais ieguvums – nenovērtējamais bezmaksas antivīruss. Mēs taču bez tā ne dienu nevaram? Un šo dārgumu par velti piedāvās veselus 6-12 mēnešus. [img]https://notepad.lv/userpix/28_trollface_15.jpg[/img]

    Līdz 25. aprīlim…

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_bite0_1.jpg[/img]

    … pēc 25. aprīļa

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_bite1_2.jpg[/img]

    Esošajiem Bites klientiem pārrēķins tiks veikts no 1. jūnija.

    Esam saņēmuši arī konkrētu skaidrojumu no Bite Latvija pārstāves projektu direktores Tijas Ezeriņas. Lūk, ko viņa raksta:

    1) Jaunie tarifu plāni ir jauns piedāvājums – tas nav ne uzlabots, ne kāds cits – tieši jauns. Līdz ar to jaunos un iepriekšējos tarifu plānus tiešā veidā salīdzināt nevar. Ja salīdzina cenu par vienu vienību un pakalpojumu apjomu, ko saņem klients iepriekš un saņems klients tagad, tas ir atšķirīgs. Maksimums, ko var teikt – vidēji rēķins pieaugs no pārdesmit santīmiem līdz pāris eiro, atkarībā no iepriekš izmantotā tarifu plāna.

    2) Jaunie plāni tas ir daudz vairāk – pamata tarifu plānā ir iekļauta interneta lietošana Latvijā un bez papildu maksas ceļojot Eiropā (ES un EEZ), neierobežots zvanu minūšu un SMS daudzums saziņai Latvijā un esot kādā no Eiropas valstīm, kā arī noteikts starptautisko (no Latvijas uz kādu no Eiropas valstīm) zvanu minūšu skaits, kas lieti noderēs, zvanot no Latvijas uz Eiropu saviem radiem, draugiem un paziņām. Papildus liekam klāt dažādus bonusus, kurus atkarībā no izvēlētā pamata plāna noteiktā laika periodā var lietot bez maksas. Kā bonusa pakalpojumi ir pieejami: viedtālruņa ekrāna apdrošināšana un unikāls jaunums, ko nepiedāvā citi operatori Latvijā, – antivīruss.

    Izvērtēšanu atstājam pašu lasītāju ziņā. Protams, tie, kuri bieži braukā pa ārzemēm, vai kuriem tur dzīvo radi vai draugi – neapšaubāmi būs ieguvēji. Par pārējiem var strīdēties.

    #329431
    Jaunzems
    Participant

    Atņem Bitei cenas, kas tad cits viņiem paliek? Tehnoloģiski vienmēr iepakaļ, zonas nekur nav, un tagad maksā kā LMT…

    #329432
    Barons
    Participant

    Man pašlaik ir Bite 2 GB pa 9,50.€ mēnesī, tagad būs jāmaksā 11,50.€ (+2.€), es pat nezinu uz kurieni varētu izdevīgāk pāriet, varbūt uz LMT Brīvība pa 12,90.€?

    #329433
    Brutto
    Participant

    Kamēr BiFri būs 1,42 € mēnesī kā līdz šim, tikmēr nav ko satraukties. 🙂

    Ja pacels cenu, tad gan jāskatās uz ZZ vai vispār uz VoIP…

    P.S. Kā tad, kamēr te rakstu komentu, tikmēr Bite jau atsūta ziņu:

    [spoil][img]https://content30-foto.inbox.lv/albums/y/yuris_lat/mobilie/ekr000011.jpg[/img]

    [img]https://content30-foto.inbox.lv/albums/y/yuris_lat/mobilie/ekr000012.jpg[/img][/spoil]

    Te tev nu bija: «Bites tīklā par brīvu visu mūžu».

    Meli, meli, meli!

    #329434
    Jaunzems
    Participant

    Symbian… now that’s a name I haven’t heard in a long time

    #329435
    Grosfaaters
    Participant

    Brīvībai ir abonēšanas maksa, bet šķiet, ka nav megaprieki iekšā, vai ne? Tas ir, ka papildus 12.9 vēl ir kādi 4 eiro pa virsu.

    #329436
    Grosfaaters
    Participant

    Nez esošos vecos tarifus ar “apgreidos”? Pagaidām izskatās, ka TELE2 paliek vispieņemamākā

    #329437
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Eju prom no Bites uz ZeltaZivtiņu. Zivs šķiet ka ir lētākais piedāvājums šobrīd. Mēnesī tāpat nepapildinu kredītu par vairāk kā 2 eiro.

    #329438
    Andron MacBeton
    Participant

    Jāņem LMT.

    Smieklīgi, pats dārgākais operators paliek par lētāko, nemainot cenas.

    #329439
    rizhee
    Participant

    Bet tas jau bija sagaidāms. LMT vienkārši pasteidzās un jau laicīgi palielināja tarifus. Atliek gaidīt cik ļoti Tele2 pacels līdz 15. jūnijam, kad stājas spēkā ES saistošie noteikumi par viesabonēšanas atcelšanu.

    #329440
    janculis
    Participant

    Atkal tiek veikti visādi piedāvājumi, kuri man nemaz nav vajadzīgi. Nedz man zvani uz ārzemēm, nedz man ekrāna apdrošināšana, nedz man antivīrusi vajadzīgi, bet melnu muti jāmaksā par lietām, kas nav vajadzīgas. Tādi tie pakalpojumu sniedzēji kļūst. Laikam būs vien jāmigrē nost no bites. Nahren man tas vajadzīgs kā ilggadējam klientam.

    #329441
    LooNeY
    Participant

    Patīk šie ņaudētāji! 😀 Īstenā latviešu garā, ņaudēt cik viss slikti, kamēr paši neko nedara un tikai kasa pakaļu.

    Jau pēdējā jauno tarifu celšanā aizgāju uz Bites salonu, teicu ka man neapmierina šī tarifu celšana un ja man neko nepiedāvasiet, kā ilggadējam klientam, tad eju uz blakus salonu.

    Iedevu pasi, apskatījās un teica – nu jā man kā ‘ilggadējam’ klientam var piedāvāt kadu tarifu pa iepriekšējo tarifu cenu, tā nu paņemu pa 6.50€ un 2GB tarifu plānu un visiem to labumiem. 😉 9.50 vietā. (man 2gb mob. dati pietiek)

    Būs laikam drīz jaizčāpo vēlreiz.

    P.S. Š E TEV BIJA SKAISTÄ€ ES VIESABONĒSANAS TARIFU ATCELŠ ANA….Es jau to paredzēju, ka papildus maksās tagad VISI !!! 😀 Nevis tikai tie kas izceļo ārpus valsts robežas, jo kaut kā jāsedz ārpus valstu traffiks, kas ceļo ne caur savām, bet gan citu OP līnijām.

    😉 BTW Nu jau pakalpojumu cenas palielina VISI ES operātori sakarā ar šo viesabonēšanas atcelšanu no 15. Jūnija! Cik man dzirdēts no ārzemju radiem un draugiem…

    P.S.2 LMT JAU GALĪGI NAV izdevīgāk… pat ne tuvu! ‘Brīvība pa 12.90 <- BET tarifu plānā, ta nav nekādi dati vairs iekļauti!(pat smieklīgie 50mb, kas viņiem mūžu mūžos bij.) Gribi kaut cik civilizetus datus – 3Gb apjomā tad + 7.99€, kas kopējo ‘brīvības’ plānu sadārdzina uz 20.89€/Mēn

    Salīdzinot, Bitei 5GB plāns ar visu sadārdzinājumu pa 14.50€/mēn 😉 Redzēs ko mele2 uzceps, gan jau 10c letak nekā bite un tad dižosies REKLÄ€MU MASĪVÄ€ SPAMÄ€!! Cik viņi ir lētāki pār visiem….

    #329442
    garaisezis
    Participant

    drīz būs izdevīgāk paņemt pieslēgumu ārzemēs un lietot Latvijā three.co.uk

    #329443
    richijs
    Participant

    Varbūt dārgāk nebūs, kā LMT vai tele2, bet pakalpojuma kvalitāte noēd šo nelielo starpību. Bites tīklā pat waze īsti strādāt negrib, pabraukā pa Latviju sapratīsi, ka 3g zona ir bet internets ne s… neiet. Tas pats pa pilsētu, bieži it kā zona ir bet internets neiet vai mega lēns. Vienīgais kas bitei puslīdz iet ir sarunas un sms. Vai man vienīgajam tā ir? Telefoni ir bijuši dažādi.

    #329444
    romajo
    Participant

    Tagad tik jāgaida kad t2 uzraus ciparu.

    #329445
    shady
    Participant

    Es maksāju tikai 20 eirikus mēnesi un man ir 5gb datu plāns (pēdējos mēnešos dod visu laiku 10gb , bet nez vai tā būs patstāvīgi, bet man pietiek arī ar 5gb).

    #329446
    Blow
    Participant

    LMT ir un būs izdevīgākais! 25€ mēnesī un lieto Unlimited internets, zvani un īsziņas Visā EIROPÄ€. + labākais pārklājums Latvijā un labākie sakari eiropā!

    Ilgadējie klienti var iegūt 20% atlaidi! Un tad pārējie vispār var iet sūkāt pirkstus!

    #329447
    iKey
    Participant

    Man ir LMT karte. 2.50 ēriki nedēļā. Bezlimita sms un nets Latvijā, 10 minūtes vervelēšanai

    #329448
    E-500
    Participant

    Quote:

    Te tev nu bija: «Bites tīklā par brīvu visu mūžu».

    Meli, meli, meli!


    Man arī atnāca – te nu redzam ko šīs kompānijas solījumi ir vērti.

    [img]https://i.imgur.com/WTLdQi2.jpg[/img]

    Atsauce no Feisbūka.

    [img]https://i.imgur.com/XJ8ZIqa.jpg[/img]

    Atsauce no Tvitera.

    6 gadus vēlāk…

    Sveiki! Diemžēl, BiFri tarifu plāns ir novecojis un vairs nespēj sniegt to, kas nepieciešams mūsdienu mobilo sakaru lietotājam. Tādēļ arī šī tarifu plāna mūžam pienākušas beigas. [..]

    Atsauce no Tvitera.

    No 01.06.2017. [..] Viena sarunas minūte Latvijā, tai skaitā arī Bites tīklā, Jums maksās 0.11 EUR. [..]

    – SMS no Bites.

    Vērts pastrīdēties pretī par negodīgu komercpraksi un patērētāja maldināšanu, uzrakstīt iesniegumu PTAC. Kā nekā daudzi savulaik mainīja operatoru tieši, lai iegūtu bezmaksas sarunas Bites tīklā uz visu mūžu kā tas tika solīts.

    #329449
    Anonīms
    Neaktīvs

    Re kur ir Bite.lv solījums BiFri lietotājiem:

    https://www.facebook.com/BiteLV/posts/203572646341953

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā