Facebook: laiks monetizēt WhatsApp mesendžeri

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Facebook: laiks monetizēt WhatsApp mesendžeri

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162972
    samurajs
    Participant

    Pagājuši trīs gadi, kopš Facebook par astronomisku ciparu – 19 miljardiem nopirka populāro mobilo ātrās saziņas rīku WhatsApp. Nu Cukerberga kantoris atskārtis, ka laiks saņemt kaut ko atpakaļ. Pēc Recode informācijas izsludinātas dažādas vakances, kas norāda, ka saimnieki izmisīgi vēlas atrast ceļus, kā atgūt ieguldītos līdzekļus. Tiek meklēts vadošais produktu menedžeris, kā arī marketinga menedžeris un biznesa komunikācijas speciālists.

    Kā tad WhatsApp varētu pelnīt? Jau pirms dažiem mēnešiem pavīdēja baumas, ka mesendžeri varētu pielāgot firmu atbalsta un komunikācijas dienestiem – tā, lai caur to varētu konsultēt un atbildēt uz klientu jautājumiem. Otra iespēja ir caur aplikāciju menedžēt mikromaksājumus, ko grib uzsākt Indijā. Protams, uzņēmumiem tas viss būs par maksu.

    Trešā iespēja ir lietotājiem pati kutelīgākā: reklāma. Facebook Messenger jau kādu laiku testē reklāmas banerīšus, ko iesprauž starp čata ziņojumiem. Savukārt WhatsApp administrācija atkal un atkal atkārto: mūsu aplikācijā reklāmas nebūšot nekad, nekad, nekad… Tad jau redzēsim.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_whatsapp_4.jpg[/img]

    #330624
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Lietotāji: laiks nahrenizēt WhatsApp mesendžeri

    Vispār dīvaini cik ļoti WhatsApp ir populārs Latvijā. Ukrainā pirmajā vietā ir Viber, kas pats par sevi ir sūds uz kociņa dēļ spama, obligātās Google komponentes un nedrošības. Vēl populārs ir Telegram, kas pēc būtības ir drošāks par WhatsApp. Tam ir arī labāks vairāku ierīču atbalsts vienam kontam, kā arī datu glabāšana mākonī, ar rezerves kopiju uz lokālās ierīces. Telegram šeit lieto pat narkotiku tirgoņi, ar grafiti zīmējumiem reklamējot savus Telegram kontus, kuros par pasūtīt devas.

    #330625
    Kon
    Participant

    Vispār es būtu ļoti apmierināts, ja varētu rādīt reklāmu whatsapp’ā. Vergs pareizi min, ka šeit tas ir ļoti populārs un rezultāti varētu būt pat labāki kā fb.

    #330626
    iKey
    Participant

    pag, vienreiz es prasīju, par to, cik telefonā ir jābūt messendžeriem, lai varētu ar kādu sazināties. Also, pirms kāda pusotra gada vacaps atteicās no reklāmām.

    Nu ko NotePad? Bliežam savu messendžeri ar blekdžeku un vieglām meičām?

    #330627
    LooNeY
    Participant

    ‘nekad, nekad…’ Teica whatsapp bosi ieviešot premium fīču par NIEKA 2.99€/mēn! 😉 100% nākotne!

    #330628
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kāpēc neviens nelieto kaut vai to pašu ChatSecure? OpenSource, uz XMPP protokolu darbojas ar iebūvētu OTR un Tor atbalstu. Vai tiešām ir tā, ko lielais aitu un lumpeņu bars sāks lietot, to dēļ lavīnas efekta jālieto arī pārējiem?

    #330629
    SWC
    Participant

    Notepad Laiks nahrenizet balerīnu ( M&V)

    #330630
    SWC
    Participant

    tiešam laikam ar smadzenem nedraudzējies, nju un paries visi uz to tavu sūdu. “ipašnieki nopardos platformu mikrosudam vai kadam citam lielajam un būs tik pat sapists kā parējie.

    ej dejo baletu nevis pļuti IT forumā ja nesajēdzi

    #330631
    ruukjis
    Participant

    1. ChatSecure ir tikai uz iOS uz Andrīša supporta vairs nav.(nemaz nerunājot par Win foņiem, Blackberijiem un Simbijāņiem)

    2. OTR ir kaksis, kurš apdiršas tiklīdz jātiek galā ar useru grupu – derīgs tikai čatā starp diviem cilvēkiem.

    3. Whatsapp izmanto ened-to-end kriptēšanu, tu vari, protams, ķērkt savus konspirācijas murgus, ka tie ir meli un jadajadajada, bet kamēr tev nebūs reāls pierādījums, ka kāds būtu pārķēris whatsapp ziņojumus tikmēr lumpenis esi pats.

    Tā kā… jā… lai arī neesmu SWC fans, bet ideja, ka tev vajadzētu iet dejot baletu skan daudz saprātīgāk par to herņu, ko tu pēdējā laikā esi sācis gvelzt.

    #330632
    MeistarsUnVergs
    Participant

    1. Par to iOS kļūdies. Nevajag uzticēties pirmajam Googles rezultātam. Oriģinālais links šeit https://guardianproject.info/apps/chatsecure/

    2. OTR mērķis arī ir slepenība starp diviem cilvēkiem. Grupu čatam ir domāti citi risinājumi.

    3. Pieņemsim ka WhatsApp ir drošs pret pasīvu noklausīšanos. Tik un tā WhatsApp nenodrošina konta anonimitāti un ir iespējams uzzināts kurš ar kuru un kad sazinās. ChatSecure konti ir anonīmi, Tor nodrošina anonimitāti kā arī apgrūtina trafika analīzi.

    SWC ir betončika vai 3Dkluča personības dalīšanās rezultāts. Nu nevar Opensource nopārdot nevienam. Tanī pašā vakarā būs forks, kas pilnībā saderīgs ar oriģinālo klientu. Tas ir tā pat kā teikt, ka var nopārdot e-mailu vai internetu. XMPP un OTR ir tādi paši standarti kā HTTP un SMTP, jebkurš var paņemt un tam izveidot klientu.

    #330633
    SWC
    Participant

    Nepļuti ja nejēdzi balerina tāda.

    1. Betons

    https://failiem.lv/f/53ygjznk

    2. SWC

    https://failiem.lv/f/t62fnrfz[/

    3 Abi kopā vienā bildē lai balerīnam nav jauzdod Stulbi jautājumi

    https://failiem.lv/f/qs4gb8sd

    #330634
    ruukjis
    Participant

    1. Un te arī sākas visa Open Source problēma:

    Quote:

    The developers of the Android version have hard forked the code and are no longer maintaining the upstream version. If you still use ChatSecure Android you should migrate to another app immediately.


    Un, ja sākam sekot linkiem, tad nonākam šeit:

    https://zom.im/

    Tilions atzaru, viens par otru gudrāki – man tādiem ir mazāka uzticība kā WhatsApp.

    3. Nu un? Man tā būtu problēma, ja sadarbotos ar krimināliem elementiem, visādi citādi – pofig.

    #330635
    Andron MacBeton
    Participant

    Blyat, nu vismaz būtu ielicis kādu bildi kur var redzēt kapēc esmu tā saviebies!

    A to dūmi no grilla nau redzami, alus pudele rokā…

    #330636
    Andron MacBeton
    Participant

    Ak tiešām… konspirācija…

    TAD KÄ€PĒC vairs nestrādā vecās versijas? Iebūvēta kaukāda funkcija, kura no servera saņem instrukciju – nekādā gadijumā nepalaisties un obligāti uzbāzt jaunāko versiju.

    Un vel neapstiprināta infa – FCC ir pieprasijis kādam Latvijas tīkla iekārtu ražotājam, lai iestrādā backdooru.

    Es labāk lietošu e-pastu un telefonu. Ja okupantiem sarunas nodos mūsu varas iestādes, nu neko darīt, bet NSA nevarēs visus caur SS7 noklausīties tīri tehnisku iemeslu dēļ.

    #330637
    Andron MacBeton
    Participant

    Notepads var uzbliezt tikai bankrotu.

    Viens nedod pieejas, bet pats neko nedara. Pārējiem ar jau interese tuvu 0. Drīz varēs konkurēt ar datuve.lv

    #330638
    MeistarsUnVergs
    Participant

    ChatSecure bija un ir Guardianproject.org projekts, kopā ar Orbot un citām Google Gemaroīdam paredzētām programmām.

    @ betončiks – WhatsApp ir iebūvēta timebomb. Pēc noteikta datuma viņa pārstāj strādāt, jākačā jauna versija. Kretīniska pieeja no KaksApp puses.

    Quote:

    Nu un? Man tā būtu problēma, ja sadarbotos ar krimināliem elementiem, visādi citādi – pofig.

    Problēma ir tur, ka tieši parastie cilvēki tiek izspiegoti. Tas tiek darīts tādēļ, lai saglabātu valdošā kliķe sagrābto varu. Lai nekad vairs nebūtu tādu Latviešu strēlnieku, Franču revolūcijas, lai nekad vairs nebūtu tādas LNNK un neatkārtotos PSRS sabrukšanas (aizvieto sarkano ļaunuma impēriju zilo impēriju). Viss, kas izrāda brīvdomību vai nepakļaušanos valošajai varai būs daudz vienkāršāk iznīcināms 21.gs. tehnoloģiskajā laikmetā, ja šī tehnoloģija būs neglābjami caurvīta ar spiegošanām un cenzūrām. Staļins varēja tikai sapņot par tādām spiegošanas iespējām, kādas ir 21. gadsimtā.

    #330639
    ruukjis
    Participant

    Ja es būtu izstrādātājs, es darītu tāpat. Jo izstrādājot jaunu funkcionalitāti (jaunu versiju) man pēc tam nebūtu jāuzklausa baru rēcošu, pagātnē iestrēgušu dinozauru, kuri bļauj: “Kāpēc Kārlim ir smaidiņš ar fakuci, bet man nav?!”.

    Respektīvi – uzturēt vienu versiju ir daudz vieglāk nekā vairākas.

    Kādi ir whatsapp iemesli, es nezinu.

    #330640
    ruukjis
    Participant

    Nē, ChatSecure bija divu džeku projektiņš tikai priekš iOS, vēlāk viņi sametās ar The Guardian Project un viņu Gibberbotu pārsauca par ChatSecure Android. Pēc tam, kad šī savienība izšķīda ChatSecure Android izstrādātāji savu projektu pārsauca par ZOM. Kas ir palicis zem Guardian Project? Velns viņu zin, iespējams, sen novecojusi versija,

    Vai tu bieži čatos apspried valsts gāžšanu? Un pat ja apspried, tu pilnā nopietnība tici tam murgam, ko raksti? Es šeit varētu uzcept topiku un aicināt Notepad forumiešu gāzt valdību – kā tev liekas, kas notiktu? Un es neslēpjos aiz TORiem, pat Samurajs, ja gribētu, mani izskaitļotu.

    Es tev pateikšu priekšā – nenotiktu NEKAS. Es nezinu, ko DP tev nodarīja savos pagrabos, bet tas ir acīmredzami atstājis smagus nospiedumus tavā psihē.

    #330641
    SWC
    Participant

    Ar pretenzijām pie Agneses viņa fočeja

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā