Fitbit Ionic - sporta viedpulkstenis, kas iztur 4 dienas

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Fitbit Ionic - sporta viedpulkstenis, kas iztur 4 dienas

Post no samurajs » 29 Aug 2017, 12:27

Sporta viedierīču ražotājs Fitbit laidis klajā viedpulksteni Ionic, kurā panākta 4 diennakšu darbība bez lādēšanas. Kvalitātes ziņā tas neatpaliek no Apple Watch, bet tā kā pēdējais spēj izvilkt maksimums 2 dienas, kompānijai ir cerības iekarot savu vietu tirgū. Pie plusiem jāpieskaita arī iespēja Fitbit Ionic savienot gan ar Android, gan iOS viedtālruņiem. Cena 300 USD ir lētāka nekā Apple Watch Series 2. Piedāvā arī bezvadu austiņas Flyer, kas ir AirPods analogs, bet maksā par 30 USD lētāk. Sākot ar 2018. gada sākumu, Fitbit Ionic izplatīs vācu sporta inventāra firma Adidas. Pēc līdzīga partnerattiecību principa Apple Watch izplata ASV kompānija Nike.

Image

Fitbit Ionic var parādīt paziņojumus no viedtālruņa un ar to var klausīties mūziku. Atšķirībā no iepriekšējā modeļa Blaze ir iebūvēts GPS, panākta ūdensizturība un pievienots peldēšanas kustību monitorings. Īpašs sensors kontrolē skābekļa līmeni asinīs. GPS ļauj pulkstenim saprast, kad sportists skrien vai brauc ar velosipēdu, un kad tas apstājas. Lai taupītu enerģiju, skārienekrāna apgaismojums ieslēdzas tikai pēc pogas nospiešanas vai paceļot roku.

Image

Konstruktīvi Fitbit Ionic montēts vieglā alumīnija korpusā. Pie tam alumīnijs ar plastmasu sakausēts ar nanoliešanas metodi. Š ī tehnoloģija viedpulksteņos izmantota pirmoreiz. Krāsu gamma - sudrabains, pelēks un oranžs. Viedpulkstenis darbosies ar Fitbit OS, tam būs preinstalētas aplikācijas Strava skriešanai un velosportam, Starbucks attālinātai ēdienu un dzērienu pasūtīšanai, Pandora mūzikas atskaņošanai, un Accuweather laika ziņas. Bez tam varēs veikt maksājumus bez viedtālruņa līdzdalības.

Image

Padomāts arī par Javascript SDK, lai izstrādātāji varēti ērti portēt vai radīt jaunas aplikācijas Fitbit platformai un izvietot tās programmu veikalā Fitbit App Gallery. Būs piekļuve visiem ierīces sensoriem - pulsometram, akselerometram, GPS un citiem. Bez papildus aplikācijām lietotāji varēs arī mainīt grafiskos dizainus.

Image
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”