Nopludināta Apple Store garantijas servisa dienesta instrukcija

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Nopludināta Apple Store garantijas servisa dienesta instruk

Post no samurajs » 04 Sep 2017, 16:16

Kāds no Apple Store darbiniekiem nodevis Business Insider rīcībā oficiālo instrukciju, pēc kuras vadās, pieņemot garantijas remontā viedtālruņus iPhone 6/6 Plus un jaunākus. Dokuments saucas Visual/Mechanical Inspection Guide jeb VMI un sastāv no 22 ilustrētām lapām. Tur aprakstīti visi iespējamie bojājumi un pie katra norādīts, vai remonts veicams bez maksas, par maksu vai vispār atsakāms. Š ādas instrukcijas ir katram Apples produktam, un to studēšana aizņemot pusi no sagatavošanas laika jaunajiem Apple Store darbiniekiem.

Bez maksas iPhone salabos, ja tam būs putekļi vai sīkas stikla šķembas zem aizsargstikla, "miruši" pikseļi, izcentrējies FaceTime kameras objektīvs vai viena plaisa displejā gar malu, un pie tam nav redzams sitiena punkts. Š īs problēmas garantijas ietvaros tiks labotas pat tad, ja iPhone būs kritis vai nokļuvis ūdenī.

Image

Remontu atteiks, ja būs mainītas korpusa daļas, teiksim krāsa neatbildīs konfigurācijas kodam. Tāpat gadījumos, ja būs mainīts akumulators pret tādu, ko nav ražojis Apple. Ja uz ierīces atklāsies neautorizēta programmatūra, arī tad par remontu var aizmirst. Un visbeidzot kategorija, kuru sauc "katastrofālie bojājumi". Starp citu klienti, kuri ir Apple Care+ programmā, var 2 reizes remontēt viedtālruni, kas "katastrofāli" kritis vai sasities. Bet tas par maksu, kaut samazinātu - 29$ par displeja maiņu un 99$ par lielāku remontu.


Image

Par maksu remontēs
lielākajā daļā gadījumu. Tie ir visi gadījumi, kas iPhone nokļuvis ūdenī. Pie tam to var pateikt īpašnieks pats, vai arī tālrunī var būt ūdens vai rūsas pēdas, vai LCI indikators mainījis krāsu. Arī ja fotokamerā iespīdināts ar lāzeru un tas izdedzinājis pikseļus - remontēs tikai par maksu.

Populāri maksas defekti ir sabojātas 3.5 mm austiņu vai Lightning ligzdas, vai aizsērējušas (vai asiem priekšmetiem izbakstītas) skaļruņa un mikrofona atveres. Sarakstā ietilpst arī saliekts vai uz pusēm sadalījies korpuss (300$-350$). Tāpat, atverot maku, jums salabos "zirnekli" uz ekrāna (130$-150$), izrautas pogas, "buktes" korpusā utt.

Image
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”