Page 1 of 1

Paziņots par Microsoft Office 2019

Posted: 28 Sep 2017, 17:50
no samurajs
Kaut arī cirkulēja baumas, ka Microsoft grib visus iedzīt mākonī un pārslēgt uz abonējamo Office 365, tās par laimi izrādījās nepatiesas. Paziņots par jaunu versiju Office 2019, kuru izplatīs klasiskajā veidā - nopērc licenci un lieto bez laika ierobežojuma. Office 2019 prezentēja pasākumā Microsoft Ignite, kas šonedēļ notika Orlando pilsētā, un struktūrvienības vadītājs Jared Spataro pirmo informāciju nopublicēja oficiālajā blogā.

Ir zināms, ka Office 2019 saturēs klasiskās aplikācijas kā Word, Excel, PowerPoint, un Outlook, kā arī serveru programmatūru, ieskaitot Exchange, SharePoint, Skype for Business. Pēc Spataro teiktā, programmu pakete "nodrošinās ar jaunām lietotāja un IT funkcijām tos, kas vēl nav gatavi mākonim". Būs padomāts par inking (kaligrāfijas) funkcijām - jutīgums pret spalvas spiedienu, slīpa rokraksta atpazīšana, ar roku ievadītā teksta animācijas. Excel 2019 pievienos jaunas formulas un grafikus ērtākai analīzei un datu atainošanai. Powerpoint 2019 papildinās ar uzlabotām animācijām, izmantojot Morph un Zoom iespējas.

Pirmās beta versijas sola 2018. gada 2. ceturksnī; visticamāk tās pieskaņos konferencei Microsoft Build, kas notiek maijā. Finālversija un Microsoft Office 2019 pārdošanas sākums plānots gada otrajā pusē.

Image

Posted: 28 Sep 2017, 18:02
no GuntOn
Kārtējo reizi tas pats sū*s, tikai citā maisiņā (UI) un bonusā dažas jaunas, bet nevajadzīgas fīčas un gļuki?

Posted: 28 Sep 2017, 18:35
no uldics
Tie trīs pēdējie gan smieklīgi tur piekabināti klāt. Kāds sakars ārākarātājam ar ofisu? Tikai tāds, ka dod info uz outgļuku un mironi Lync, nezkapēc sauktu par Skype for bubiness.

Beidz smirdēt

Posted: 28 Sep 2017, 19:09
no russo
Neviens Tev nespiež viņu lietot! Lieto kaut ko labāku vai kodē pats savu perfekto ekseli!

Posted: 28 Sep 2017, 19:35
no macbeton
Noteikti nestrādās bez pēdējā IE, kā skaips tagad :-D
Nožēlojami kā tas Mazmīkstais mēģina uzbāzt savus sūdus visiem :-D

Posted: 28 Sep 2017, 20:18
no Raivix
Nu nav jau viss sūds, kas smird. OneNote ir diezgan sakarīgs piezīmju rīks. Un OneDrive ir labs tiem, kas pieraduši pie integrācijas Explorerī. Ofiss uz Androida arī nav slikts, jo bezmaksas. Vēl kaut ko labu viņu sortimentā priekš sevis neesmu atradis.

Posted: 28 Sep 2017, 20:24
no garaisezis
nu nē paldies, man nevajag vairāk kā 3GB drazu datorā, es tīri labi iztieku ar office 97 ar visu ko vajag, turklāt vēl aizņem tikai 100mb...

Re: Beidz smirdēt

Posted: 28 Sep 2017, 20:37
no GuntOn
Spiež gan, izņemot no pārdošanas vecākas versijas un padarot tās nesavietojamas ar jaunākām OS.

Posted: 28 Sep 2017, 20:41
no GuntOn
+1 par IE un Skype. Vajadzība pēc jaunāka IE bija pēdējais piliens manā pacietības kausā pret Skype.

Re: Beidz smirdēt

Posted: 28 Sep 2017, 21:26
no Mad182
Teju 10 gadus lietoju OpenOffice/LibreOffice gan mājās, gan darbā. Neredzu nevienu iemeslu, kādēļ būtu vajdzīgs MS Office, vēl jo vairāk, kādēļ tā būtu spiesta lieta.

Re: Beidz smirdēt

Posted: 29 Sep 2017, 01:05
no KoЯn
Kas ir sarežģītākā darbība, kādu veic Calc'ā (ja tā sauc excel analogu)?

Posted: 29 Sep 2017, 01:06
no KoЯn
excel ir tru love

Posted: 29 Sep 2017, 08:17
no Nelabojams
Interesanti, Office kvalitātei manāms zināms periodisms - tāpat, kā ar pašam Win. Ekselents laidiens bija klasiskais Off4.0, galvas tiesu pārāks par jebko citu tai laikā, ērti lietojams un praktiski bez gļukiem. Off95 funkcionāli aptuveni tas pats, bet gļuks gļuka galā. Nākamais gandrīz izcilais produkts bija Off2000. Būtiskais trūkums - wordā regulāri sprāga nost sarežģītākas tabulas. Man tā gadījās 2 dienas pirms maģistra darba nodošanas... Off2003 jau pilnīga katastrofa - gļuku pilns, daudzi labi instrumenti, it īpaši, stili fucked up beyond unrecognition. Off2007 necik labāks. Turpretī Off2010 daudzmaz sakārtotas visas lietas un laikam stabilākais no visiem Off, kādi ir brūķēti. Retumis teksta redaktors iefrīzo, bet datu zudumu tādēļ neesmu piedzīvojis. Par tālākiem nezinu... joprojām Off2010, kas apmierina par 90%. Tas, kas neapmierina, ir, jāteic, mazāk būtiskas lietas, kauč reizēm kaitina.
Stumšana uz mākoņiem 100% nepieņemama. Kaut vai tāpēc, ka manā čuhņā internets nav tā stabilākā lieta un, lietum līstot, mēdz pazust pavisam, it īpaši, upload's. Bet galvenais ir fundamentāla un pamatota neuzticēšanās visiem šiem labdarīgajiem servisiem, kuri ne par ko neatbild (te nerunāju par profesionālām vajadzībām domātām augsta drošības līmeņa datu glabātavām).
Open-, Libre- un citi opensource produkti, diemžēl, nav opcija, jo 1) nebūs pilnas savietojamības ar kolēģiem, 2) būs problēmas ar daudzu simtu agrāko dokumentu izmantošanu, 3) būs problēmas ar dokumentu izmantošanu no citiem avotiem.

Re: Beidz smirdēt

Posted: 29 Sep 2017, 08:51
no itanium
Nu, alternatīvas (maksas vai bezmaksas) ir labas līdz brīdim, kad vairs nav...
Vēl pirms nedēļas pārliecinājos, ka WPS, LibreOffice un arī Google Docs !smagi! pieklibo ar pareizas formatēšanas attēlošanu.
WPS bija vistuvāk, bet prezentācijā bija pavisam crazy fonts.

Posted: 29 Sep 2017, 12:15
no jazznfunk
Es nespēju saprast, kā Pasaulē lietotākā un populārākā programmatūra (Word, Excel) vēl var būt ar gļukiem!!! Mana darba specifikā šos abus (Office 2013) izmantoju labi, ja par 1% no to sniegtajām iespējām un vienalga novēroju gļukus. Unbelievable.

Vēl tracina fakts, ka MSO speciāli sačakarē LO ražotus failus. Veicinot nesavietojamību starp abiem. Nav apspriežama LO piekāpšanās .doc un .docx standartiem, bet ir nepieļaujama Word čītošana pret .odt standartu (un citiem), .odt dokumentu, ja tas ir ražots ar LO. Un ne jau nekāds sarežģītais, vienkāršs, mājsaimnieces līmenī sagatavots teksta fails.

Privātajām vajadzībām izmantoju LO un mazliet Google Docs.

Posted: 30 Sep 2017, 12:32
no macbeton
Jo vairāk augstskolas jo stulbāks pidrila.

Posted: 01 Okt 2017, 10:50
no macbeton
Nav nekāda čītošana. LibreOffice paši dara visu iespējamo lai viņu produkts gļukotu.
Ir ko pačakarēties. Bet galvenie plusi ir:
1. Es varu palikt pie tās versijas kura man patīk, un neviens nevar piespiest katru gadu likt svaigu betu.
2. Strādā uz XP un Linux. Mazās firmās bez atsevišķa failu servera tas ir ļoti svarīgi, ja negrib pazaudēt visus failus dēļ kaukāda cryptovīrusa.
3. Bezmaksas.

Kas visvairāk besī ir pašsaprotamu un sen gadus vajadzīgu funkciju vilcināšana! Piemēram - jaunajos excelos nevar pārskrollēt (ar select) pa tālu uz leju aiz pēdējās rindiņas ar datiem. Librē veljorpojām tas kaitinošais sūds pastāv. Tā funkcija bija vajadzīga no paša sākuma! Tāda sajūta ka Mikrosofts ir iesūtijis savu sabotieri iekš LibreOffice.