Varēs legāli lejuplādēt mp3 dziesmas bez maksas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Varēs legāli lejuplādēt mp3 dziesmas bez maksas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145665
    samurajs
    Participant

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/40856qtrax_story.jpg[/img]Firma Qtrax š.g. septembrī gatavojas startēt jauna tipa failapmaiņas tīklu: noskatāmies reklāmu un velkam!

    Līdz ar to mūzika tiks apmaksāta uz reklāmdevēju rēķina.

    Tam tiek gatavota īpaša datorprogramma, kura principā neatšķirsies no citām p2p programmām un būs savietojama ar Gnutella p2p tīklu. Kompānija Qtrax jau noslēgusi līgumus ar mūzikas gigantiem Warner Music Group un EMI, jau sagatavots līguma projekts ar Sony BMG Music Entertainment.

    Kompānijas Qtrax devīze: “You play the music, We pay the artists!”

    Pēc reklāmas noskatīšanās legāli lejuplādētās dziesmas itkā būšot ar DRM aizsardzību, kas ierobežos to klausīšanos līdz 5 reizēm.

    Info: https://www.cnews.ru/news/line/index.shtml?2007/04/23/247145

    https://www.qtrax.com/

    #166254
    dzhonsons
    Participant

    Tizli tas,ka tik 5 reizes varēs klausīties…Tā jau vairs nav tik legāla kopija,jo es taču viņu esmu nopelnījis!

    #167054
    dzhonsons
    Participant

    Tizli tas,ka tik 5 reizes varēs klausīties…Tā jau vairs nav tik legāla kopija,jo es taču viņu esmu nopelnījis!

    #166255
    nitro
    Participant

    1)mp3 != shareware; mp3 dziesmas != shareware(by default); mp3 != mp3 dziesmas;

    2)

    asdfgfh wrote:

    Tizli tas,ka tik 5 reizes varēs klausīties…Tā jau vairs nav tik legāla kopija,jo es taču viņu esmu nopelnījis!

    #167055
    nitro
    Participant

    1)mp3 != shareware; mp3 dziesmas != shareware(by default); mp3 != mp3 dziesmas;

    2)

    asdfgfh wrote:

    Tizli tas,ka tik 5 reizes varēs klausīties…Tā jau vairs nav tik legāla kopija,jo es taču viņu esmu nopelnījis!

    #166256
    Mr.Death
    Participant

    Tad nu gan interesanta sistçma.. 😀 Gribçtos zinât kurð viòu izmantos.. 😀 Tad jau es labâk klausos visas tâs dziesmeles kas ir uz Creative Commons licenci, vismaz tur man nebûs nekas jâmaksâ. :win: :win: :win:

    #167056
    Mr.Death
    Participant

    Tad nu gan interesanta sistçma.. 😀 Gribçtos zinât kurð viòu izmantos.. 😀 Tad jau es labâk klausos visas tâs dziesmeles kas ir uz Creative Commons licenci, vismaz tur man nebûs nekas jâmaksâ. :win: :win: :win:

    #166257
    funusage
    Participant

    Tieðâm , vai atradîsies kâds , kas viòu arî izmantos ? Iespçjams – Amerikâòi 🙂

    Latvieðu tautai es domâju ði lietiòa netaps noderîga :win:

    #167057
    funusage
    Participant

    Tieðâm , vai atradîsies kâds , kas viòu arî izmantos ? Iespçjams – Amerikâòi 🙂

    Latvieðu tautai es domâju ði lietiòa netaps noderîga :win:

    #166258
    Mr.Death
    Participant

    Mums pietiek ar torrentu klientiem un DC++ 😀

    #167058
    Mr.Death
    Participant

    Mums pietiek ar torrentu klientiem un DC++ 😀

    #166259
    Faust
    Participant

    Nez cik tâlu viòi tiks ar ðito “padarîðanu”?! 😀

    #167059
    Faust
    Participant

    Nez cik tâlu viòi tiks ar ðito “padarîðanu”?! 😀

    #166260
    usins
    Participant

    nu pamejklç, varbût atradîsi kâdu infu cik tâlu tikuði. Manuprât ðito lietos attîstîtajâs valstîs.. kur visi ir likumpaklausîgi, bet es nezinu, kur tas ir :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

    #167060
    usins
    Participant

    nu pamejklç, varbût atradîsi kâdu infu cik tâlu tikuði. Manuprât ðito lietos attîstîtajâs valstîs.. kur visi ir likumpaklausîgi, bet es nezinu, kur tas ir :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

    #166261
    Ogijs
    Participant

    Nav jçgas tam. Ja viòi grib panâkt kkâdu pirâtisma apkaroðanu, viòi izgâzîsies. 😉 😉

    #167061
    Ogijs
    Participant

    Nav jçgas tam. Ja viòi grib panâkt kkâdu pirâtisma apkaroðanu, viòi izgâzîsies. 😉 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā