Page 1 of 1

Baumas: Skype nonāks Googles rokās

Posted: 28 Jan 2009, 12:29
no samurajs
[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_skype_ ... line_1.png[/imgl]Biznesmeņu vidū valda nerakstīta diplomātiskā valoda. Pēc The Times ziņām Skype patreizējā īpašnieka Ebay pārstāvis John Donahue slavēja Skype kā "neatkarīgu lielisku biznesu". Biznesa valodā tas nozīmē, ka īpašnieks vēlas tikt no tā vaļā.
Domājams, ka Skype serviss nav devis cerēto ieguldījumu eBay un PayPal attīstībā, tāpēc arī kļuvis lieks. Pēc MorningStar analītiķa Larry Witt domām - eBay pārdos Skype uzreiz, tikko būs pircējs, kurš būs gatavs maksāt pienācīgu cenu.

Atceramies, ka Skype dibinātāji bija divi igauņi no Tallinas - Niklas Zennstrom un Janus Friis. 2005. gadā servisu nopirka kompānija eBay par 2,6 mljrd. USD, bet vēlāk atzinās, ka pārmaksājusi.

Kas varētu iegādāties Skype? Reālākais pircējs būtu Google, kas varētu apvienot Skype ar savu servisu Google Talk. Vēl tiek minēti ASV telekomunikāciju magnāti AT&T un Verizon.

Image

Avots

Posted: 28 Jan 2009, 12:40
no linx
Nez kāda no šī pirkuma būtu jēga? Google tikai palielinātu savu ietekmi internetā un viss :(

Posted: 28 Jan 2009, 12:59
no Tvinky
Labi būtu, ja ar gTalk savienotu vai kaut kā pārtaisītu. Lai visi tie, kas ir skype piereģistrējušies būtu sasniedzami no gTalk. Man tas Skype nepārāk pie sirds iet, žēl, ka visi paziņas tur piereģistrējušies.

Posted: 28 Jan 2009, 13:11
no RicoPico
A kas vainas googlei un viņas ietekmei webā? Pats lietoju lielu daļu googles pakalpojumus, un esmu dikti apmierināts! Googliešiem labi sanāk tas ko viņi dara! :)

Posted: 28 Jan 2009, 14:24
no msh
Cilvēku domāšanas un tieksmju dēļ dažādas efektīvas lietas labāk sadalīt uz galviņām nevis iedot vienam rokās.

Posted: 28 Jan 2009, 15:02
no QueenZ
Vispaar es esmu par, jo tad varbuut beidzot tiks atverts vinu super secret protokols un vares ar pidginu, trillanu un adiumu izmantot arii

Posted: 28 Jan 2009, 16:06
no Aldis
Esmu par to, lai google atpērk, un skype pāriet pavisam vienkāršā gTalka izskatā! :) Kā arī gTalka drošība, mailu pārlūkošana, un pat skinu veidošana iekš .css ir parocīga!

Skypu dēļ drošības, un lielās resursu rīšanas nelietoju laikam jau otro gadu! Pārgaju uz gTalk, parocīgs, patīkams, un līdz šim nav bijuši nekādi gļuki - kādi piemīt vismaz 2-3 reizes gadā skypē, ar vīru sūtīšanu, accauntu sajukumu, vai ar online/offline :D un kur nu par drošību! :)

Pie rezies, draugs redzēdams cik man labi uz gTalku, pārgāja uz to, pēc tam pa ķēdītei vairāki cilvēki man zināmie pārlēca uz gTalk, un nu jau tagad pašiem savi smaili izstrādāti, un pašiem sava vienmēr strādājoša sazināšanās vieta ir gTalk! :)

Posted: 28 Jan 2009, 16:11
no Creep
Kāda tev vēl drošība iekš IM?

Posted: 28 Jan 2009, 16:45
no elvisburdajs
1. Man gandrīz nekad skaips nav iekāries 2. Spams man nekad nav bijis skaipā. 3. Nemaz tik daudz viņš nerij. (ja nav kompis ar windows 98, Pentium1 un 32MB ramu). :win: Kad google to pārņems, tad gan laikam cietīs drošība, jo viņi vienmēr spiego (tāpat kā google chrome gadījumā)

Posted: 29 Jan 2009, 00:11
no msh
Aldis tu lieto win? Ja jā, tad atļaušos pasmieties tu runā par kaut kādu skypa nedrošību, lai arī skypa nedrošība ir ne lielāka kā win nedrošība - tb, skypu tāpat kā win nevar lietot **dritvai kociņ**, ar win nedrīkst atvērt kuru katru failu, ar skypu nedrīkst akseptot visādus neaļo failus - man, personīgi, nāk rēka par tiem idiņiem, kuri aksepto tos skypa tārpus :D

Bet savādāk piekritīšu elvis.

Posted: 29 Jan 2009, 09:31
no samurajs
Kā sastāv ar drošību Google Talk? Nenāk zarazas?

Windows Live Messenger (MSN) tagad ieviesis drošības paziņojumu, saņemot offline failus "Padomā labi, pirms atver. Tas var būt Phishing mēģinājums". Vismaz kādam iegrozīs smadzeni :D

Besī, ka Skype izplata īpaši destruktīvus tārpus. Citur pietiek Ad-Awari vai Spybot S&D izdzīt cauri un darīts.

Posted: 29 Jan 2009, 09:38
no drunk_lizard
skype visu laiku ir bijis visai mistisks un biistams pasaakums...
protokols ir sleepts, softa riiciiba uz datora nekontroleejama
karogs rokaas un bungas kaklaa!

Posted: 29 Jan 2009, 11:00
no Aldis
Samuraj: Nenāk nekādi faili, ko otrs nav izsūtījis! :) Un sūtīšana notiek šādi čatā, ja sūta bildi - preview parādās, ja failu, prasa accept.. u.t.t.. :)

Image

Image

Un vēl gtalkā kā redzat, nav nekā lieka- kā ir skaipem, kurš pārbāzts ar ntajam iespējām! :D

Posted: 29 Jan 2009, 12:42
no QueenZ
drunk_lizard wrote:skype visu laiku ir bijis visai mistisks un biistams pasaakums...
protokols ir sleepts, softa riiciiba uz datora nekontroleejama
karogs rokaas un bungas kaklaa!
Buus vien jaapiekriit. Es skype praktiski vairs neizmantoju, esmu tikai uz msn, yahoo aim un gtalk visu ieks adiuma