Neprofesionālos PC lietotājus apdraud hakeru uzbrukumi!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Neprofesionālos PC lietotājus apdraud hakeru uzbrukumi!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145480
    Foxsk8
    Participant

    Symantec Internet security informē, ka hakeriem ir parādījies jauns mērķis, kam bojāt dzīvi- tie esam mēs parastie lietotāji. Tieši tā- hakeri aizvien biežāk uzbrūk parastiem mājas datoriem, jo uzņēmumu aizsardzības sistēmas apiet ir palicis grūtāk, bet ir iespējams . Š āda parādība notiek tāpēc ka, parastie lietotāji ir vājākais posms drošības ķēdē. Jo daudzi cilvēki savos datoros glabā daudzus dokumentus, kas saistīti ar darbu, privāto informāciju, iet i-bankā. Tāpēc ieteikums padomāt par kārtīgu anti-spywear un antivīrusu..

    Labāk sagatavoties, nekā nožēlot ka kāds sabojājis datoru, uzzinājis tavas paroles e-pastam un draugiem.lv

    Esat uzmanīgi sērfojot internetā.

    #163678
    marr
    Participant

    vçlos vçrst Tavu uzmanîbu, ka spywear nav pareizi uzrakstîts 🙂 droði vien, ka drukas kïûda, kuru nepiecieðams izlabot . Es tâdu spywear nezinu, zinu tikai spyware. Pçcâk manu ðo komentu esi laipni aicinâts dzçst 😉

    #164527
    marr
    Participant

    vçlos vçrst Tavu uzmanîbu, ka spywear nav pareizi uzrakstîts 🙂 droði vien, ka drukas kïûda, kuru nepiecieðams izlabot . Es tâdu spywear nezinu, zinu tikai spyware. Pçcâk manu ðo komentu esi laipni aicinâts dzçst 😉

    #163679
    zhagis
    Participant

    marr wrote:

    vçlos vçrst Tavu uzmanîbu, ka spywear nav pareizi uzrakstîts 🙂 droði vien, ka drukas kïûda, kuru nepiecieðams izlabot . Es tâdu spywear nezinu, zinu tikai spyware. Pçcâk manu ðo komentu esi laipni aicinâts dzçst 😉

    …ðitiem panikas cçlâjiem derçtu padomât-par rokâm…..

    #164529
    zhagis
    Participant

    marr wrote:

    vçlos vçrst Tavu uzmanîbu, ka spywear nav pareizi uzrakstîts 🙂 droði vien, ka drukas kïûda, kuru nepiecieðams izlabot . Es tâdu spywear nezinu, zinu tikai spyware. Pçcâk manu ðo komentu esi laipni aicinâts dzçst 😉

    …ðitiem panikas cçlâjiem derçtu padomât-par rokâm…..

    #163680
    samurajs
    Participant

    Piedosim lapsim to grçku ar spywear’i, manis tad vçl nebija te. Sen bûtu izlabojis… 😀

    @zhagis Nu saproti, ka pokes vnm bijuði un bûs, un ar lîkrocîbu slimie arî. Padomâsim taèu arî par saviem mazâkajiem brâïiem! 🙂

    #164530
    samurajs
    Participant

    Piedosim lapsim to grçku ar spywear’i, manis tad vçl nebija te. Sen bûtu izlabojis… 😀

    @zhagis Nu saproti, ka pokes vnm bijuði un bûs, un ar lîkrocîbu slimie arî. Padomâsim taèu arî par saviem mazâkajiem brâïiem! 🙂

    #163681
    marr
    Participant

    zhagis – vai es te esmu tas panikas cçlâjs? Ja tâ, tad es to varu uztvert tikai kâ tieðu uzbraucienu…

    #164533
    marr
    Participant

    zhagis – vai es te esmu tas panikas cçlâjs? Ja tâ, tad es to varu uztvert tikai kâ tieðu uzbraucienu…

    #163682
    Foxsk8
    Participant

    Arî ðis nav mans raksts, bet gan Usiòa. Visi tie raksti tika no lapas uz forumu pârcelti.

    #164535
    Foxsk8
    Participant

    Arî ðis nav mans raksts, bet gan Usiòa. Visi tie raksti tika no lapas uz forumu pârcelti.

    #163683
    samurajs
    Participant

    Ak Usina raksts? Izlaboju virsrakstu, uzreiz vieglâk palika:D

    Bet ja reâli pieejam – hakeri visdrîzâk bûs neLatvijas. Ilgi tie varçs ðtukot, kâdâ valodâ nohakotie dokumenti rakstîti 😀

    Ja nu gribas lielâku droðîbu – visu svarîgo arhivçt ar paroli!

    Internetbankai uzbrukt pagaidâm pagrûti, jo tur vçl randomizçtu kodu no kodu kartes vajag. Ar paroli nepietiek. Bet nu jâsargâjas ir…

    #164537
    samurajs
    Participant

    Ak Usina raksts? Izlaboju virsrakstu, uzreiz vieglâk palika:D

    Bet ja reâli pieejam – hakeri visdrîzâk bûs neLatvijas. Ilgi tie varçs ðtukot, kâdâ valodâ nohakotie dokumenti rakstîti 😀

    Ja nu gribas lielâku droðîbu – visu svarîgo arhivçt ar paroli!

    Internetbankai uzbrukt pagaidâm pagrûti, jo tur vçl randomizçtu kodu no kodu kartes vajag. Ar paroli nepietiek. Bet nu jâsargâjas ir…

    #163684
    usins
    Participant

    Wnk- sory par drukas kïûdâm, kaut kâ man ar viòâm neveicas.. 🙁

    #164538
    usins
    Participant

    Wnk- sory par drukas kïûdâm, kaut kâ man ar viòâm neveicas.. 🙁

    #163685
    zhagis
    Participant

    marr wrote:

    zhagis – vai es te esmu tas panikas cçlâjs? Ja tâ, tad es to varu uztvert tikai kâ tieðu uzbraucienu…

    Uzskati to kâ gribi.

    1.Gadus atpakaï nopirku PC.

    2.Triju mçneðu laikâ nogrâvuOC(windowsxpsp2)

    3.Tagad domâju,napig pirku Kaspersky?!

    #164541
    zhagis
    Participant

    marr wrote:

    zhagis – vai es te esmu tas panikas cçlâjs? Ja tâ, tad es to varu uztvert tikai kâ tieðu uzbraucienu…

    Uzskati to kâ gribi.

    1.Gadus atpakaï nopirku PC.

    2.Triju mçneðu laikâ nogrâvuOC(windowsxpsp2)

    3.Tagad domâju,napig pirku Kaspersky?!

    #163686
    samurajs
    Participant

    zhagis wrote:

    1.Gadus atpakaï nopirku PC.

    2.Triju mçneðu laikâ nogrâvuOC(windowsxpsp2)

    3.Tagad domâju,napig pirku Kaspersky?!

    Mjâ, pirkt Kaspersky nebût nav prâta darbs. Jo var dabût lîdzîgas kvalitâtes freeware AV.

    3 mçneðos nogrâvi windu? Pakasi pauri un sâc meklçt iemeslu… man 1.5 gadus tâda pat OS grieþas bez probzâm 😀

    Un nesakiet man, ka AV nav vajadzîgs! Apm. reizi mçnesî mans Avira kaut ko nomedî, tâtad apm. 10 – 15 târpu/zirgu gadâ. Protams tiem, kuri taisa format C katru mçnesi, AV patieðâm nav vajadzîgs 😀

    #164543
    samurajs
    Participant

    zhagis wrote:

    1.Gadus atpakaï nopirku PC.

    2.Triju mçneðu laikâ nogrâvuOC(windowsxpsp2)

    3.Tagad domâju,napig pirku Kaspersky?!

    Mjâ, pirkt Kaspersky nebût nav prâta darbs. Jo var dabût lîdzîgas kvalitâtes freeware AV.

    3 mçneðos nogrâvi windu? Pakasi pauri un sâc meklçt iemeslu… man 1.5 gadus tâda pat OS grieþas bez probzâm 😀

    Un nesakiet man, ka AV nav vajadzîgs! Apm. reizi mçnesî mans Avira kaut ko nomedî, tâtad apm. 10 – 15 târpu/zirgu gadâ. Protams tiem, kuri taisa format C katru mçnesi, AV patieðâm nav vajadzîgs 😀

    #163687
    shady
    Participant

    AV nav vajadzîgs…

    Man pçdçjos 2 gadus nav neko noíçris…

    (lab..pçdçjo gadu esmu 100% uz *nix..bet tas nemaina bûtîbu. Pa daudz staigâ pa warez lapâm;))

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā