Apple izstrādā biometrisko aizsardzību iPhone

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Apple izstrādā biometrisko aizsardzību iPhone

Post no samurajs » 27 Mar 2009, 19:05

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_biometric_1.jpg[/imgl]Kompānija Apple veic pētījumus, lai izslēgtu savu ražojumu nesankcionētu lietošanu, ieskaitot zādzības. Runa ir par iPhone, MacBook u.c. Plānots aizsardzību ieviest neuzkrītoši, lai netraucētu lietotāju. Kā piemērs varētu būt pirksta pieskāriens iPhone skārienjutīgajam ekrānam, paņemot telefonu rokā. Š eit svarīgi, lai ierīce prastu nolasīt pirksta nospiedumu jebkurā vietā un stāvoklī uz displeja.
Kā otrs variants varētu būt auss gliemežnīcas formas nolasīšana, pieliekot telefonu pie auss. Tiek izskatīti arī alternatīvi aizsardzības varianti, piemēram, telefona pakratīšana tikai īpašniekam zināmā veidā, vairāku pirkstu pieskārieni konkrētās displeja vietās, kā arī balss identifikācija.

Datoriem piedāvāts iebūvēt pirksta nolasītāju touchpad'ā vai kādā no taustiņiem. Otrs variants ir sejas skenēšana ar iebūvētās webkameras palīdzību.

Image

Avots1, 2.
Image

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30
Atrodas: Rīga

Post no dzhonsons » 27 Mar 2009, 19:17

A ja nu es tusā tā normāli atrāvis pa seju? Ko tad darīt ar sejas skenēšanu? :D

Tmkks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 368
Pievienojies: 15 Jan 2009, 12:40

Post no Tmkks » 27 Mar 2009, 20:07

Plānots aizsardzību ieviest neuzkrītoši, lai netraucētu lietotāju.
Vienā dienā atbloķē savu ifonu normāli, nākamajā tev prasa ievadīt sava deguna izklājuma laukuma vērtību kvadrāt milimetros.

Ko tad darīt ar foršo ifoni, ipodu u.c. apļe produktiem? :?

rihardsss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 294
Pievienojies: 22 Feb 2009, 23:51

Post no rihardsss » 27 Mar 2009, 20:09

Tad ata ata tavam portativajam. :D Vsp man jedzigakais liekas pirkstu nospiedumu lasitajs visas vietas.

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 27 Mar 2009, 22:56

Zinu džeku, kuram patika gadžeti un sēņošana. Pēc sēņupilnas nedēļas nogales, atgriezies darbā viņš vairs nevarēja ielogoties, jo bija visus pirkstus melnus nosmērējis.
You're the moron they built to make me an idiot.

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 28 Mar 2009, 00:39

asdfgfh wrote:A ja nu es tusā tā normāli atrāvis pa seju? Ko tad darīt ar sejas skenēšanu? :D
Saproti- apple lietotāji netusē, viņi sēž mājās un apbrīno visu savu apple kolekciju :D:D
Un pats labākais, ka tas nepamanāmais būs parastais pirkstu nospiedumu lasitājs ka visiem normāliem portatīvajiem, un apple fani vnk aiz sajūsmas siegs, ka tas ir kaut kas uber kruts un vienkāršs
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30

Post no dzhonsons » 28 Mar 2009, 00:52

:D:D Apple, in your face :D
Lab, es mauc laikam tusēt :D Tik ceru, ka ne tā, ka mani nespēs atpazīt :D

Tvinky
E-žurnālists
Atbildes: 454
Pievienojies: 17 Apr 2007, 13:11

Post no Tvinky » 29 Mar 2009, 19:33

usins wrote:
asdfgfh wrote:A ja nu es tusā tā normāli atrāvis pa seju? Ko tad darīt ar sejas skenēšanu? :D
Saproti- apple lietotāji netusē, viņi sēž mājās un apbrīno visu savu apple kolekciju :D:D
Un pats labākais, ka tas nepamanāmais būs parastais pirkstu nospiedumu lasitājs ka visiem normāliem portatīvajiem, un apple fani vnk aiz sajūsmas siegs, ka tas ir kaut kas uber kruts un vienkāršs
Jā, sēžu mājās un apbrīnoju ;(

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 30 Mar 2009, 05:09

Negribeetu lai manam iToucham buutu kautkas taads!!! :D Un nesezhu maajaas nepartraukti, diezgan briivi paarvietojos ar jamo.. :D :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”