Bezdarbs Spānijā - BSA priecājas

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Bezdarbs Spānijā - BSA priecājas

Post no samurajs » 03 Apr 2009, 13:45

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_spanish_flag2_1.jpg[/imgl]Pasaules ekonomiskā krīze, kura patlaban Spānijā izpaužas visspilgtāk, ievērojami palīdz datorpirātisma apkarotājiem BSA (Business Software Association). Š ā gada pirmajos 2 mēnešos atklāts par 27% vairāk nelegālās programmatūras lietošanas gadījumu komercstruktūrās nekā šai periodā pērn. Iemesls tam pavisam vienkāršs - atlaistie darbinieki dēļ atriebības zvana pa BSA telefonu un anonīmi "nostučī" bijušos darba devējus.
Spānijas likumi ir ļoti stingri - par šādiem pārkāpumiem firmai draud līdz 216,000 EUR sods un sisadminu var ietupināt līdz 5 gadiem cietumā.

Š obrīd bezdarbs Spānijā pārspēj Latviju un sasniedz 15,5%.

Image

Avots
Image

downloader
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 96
Pievienojies: 28 Jūl 2008, 16:16
Atrodas: paralēlā realitāte

Post no downloader » 03 Apr 2009, 14:12

Njā... atceros aizpagājušogad bija akcija Latvijā - Nostučī, dabon 1k un cik tur tos % no kopējās soda naudas... tikai nedzirdēju vai bija lieli panākumi... :D
Image
Mēs redzam tālāk par savu degunu.. jautājums - vai gribam?

blackened
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 58
Pievienojies: 31 Okt 2008, 19:16

Post no blackened » 03 Apr 2009, 15:53

mani paņēma ciet, man bij jāsamaksā 23 Ls :D man bij Flash MX 2004, kkāds tur PS un Heroes 3 (par to neko neteica) un neko, uzliku ubuntu darbā, atbrauca šie pēc pusgada un prasa lai parādu kas kompī, es lūdzu skataties... viņi protams nekad nebij dzirdējuši par tādu Ubuntu, Linux zināja gan... aa... un vēl neticēja ka VISAS progas linuxā man bij pa brīvu :) līmens....
p.s. lai šņorē to zagļus visus un tupina cietumos arī Latvijā...

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 03 Apr 2009, 21:48

Njā....sisadminiem neveicas...
Nejau visi ir ar mieru lietot freeware produktus, ieciklējušies uz savām herņām un neko citu nevēlas...
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 03 Apr 2009, 23:58

Zināma situācija darbā ir, ir cilvēki, kuri zog bez sirdsabziņas pārmetumiem, bet ir cilvēki, kuri reāli meklē alternatīvas, var redzēt, kad klients atnes neejošu kompi, kur nav neviens nelegalais softs, pat mājas lietotājs. BEz maz vai pietrukst pēdejais solis- pāreja uz Linux :), bet ja jau ir Windows nopirkts legāli, tad jau nevelkt izmest misenē licenzi un lietot Lnux, tomēr naudas žel.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 04 Apr 2009, 11:30

Man arii var teikt viss ir free & opensource... (laikam tik paaris progas portable versijas, kas noziimee crackotaas, jo itkaa ir maksas softi, bet man pat serialo un registraciju nejautaa) un licenzeeta winda.. agraak veel chakareejos ar krekoshanu, un maxas softiem.. lidz vienaa jaukaa briidii piekjeru sevi pie idejas, ka sourceforgee un veel vairaakaas lapaas var dabuut daudzko briivi lietojamu, un labu - bez lieka chakara un likumu parkapshanas :) Par windu pashu licenzeeto, sanaaca ka dabuuju pa ljoti leetu naudu, vnk nepalaidu garam iespeeju... :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”