Opera Unite - serveris Tavā pārlūkā

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Opera Unite - serveris Tavā pārlūkā

Post no samurajs » 16 Jūn 2009, 23:07

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_operaunitlogo_1.jpg[/imgl]Š odien Opera Software prezentēja savu jaunāko produktu Opera Unite - ar interneta pārlūku apvienotu web-serveri, kas palīdzēs savienoties ar citiem šāda produkta lietotājiem ar mērķi apmainīties bildēm, dokumentiem, mūziku, video... Un ne tikai to.
Jaunā klients/serveris tipa programma izveidota uz pārlūka Opera 10 beta bāzes, un darbojas uz visām platformām. Tā ietver sevī sekojošus servisus:

1. File Sharing - ļauj apmainīties failiem ar draugiem. Uzstādījumos vienkārši jānorāda mape, kura satur "šārējamos" failus. Vairs nevajag tos augšuplādēt publiskajos failapmaiņas serveros.

2. Web Server - palaid savu mājaslapu internetā tieši no Operas! Jānorāda mape, kur atrodas web-lapa, un jāatļauj pieeja tai no ārpuses. Programma atpazīst un palaiž index failus, tā kā lapa būs tieši tāda, kā iecerēta.

3. Media-Player - klausies savu iemīļoto mūziku no attālā datora. Vajag tikai pievienot mapi ar mūzikas kolekciju mp3 formātā, un caur tiešo saiti no jebkura PC šo mūziku varēs klausīties.

4. Photo Sharing - parādi draugiem jaunākās bildes! Pievieno bilžu mapes, un programma pati tās pārvērtīs ikonu skatā. Klikšķinot uz vajadzīgo "mazbildīti" - tā atvērsies pilnā skatā.

5. The Lounge - organizē čatu tieši sava pārlūka logā! Vairs nevajag apmeklēt publiskos čatus, draugi var savākties tieši tavā Opera Unite čatā. Tam pietiek viņiem paziņot tiešo saiti un paroli.

6. The Fridge - "ledusskapim" pielīmētas zīmītes tiešsaistē. Pielīmē atgādinājumu drauga ledusskapim, ja baidies, ka viņš var ko aizmirst!

Lejuplāde un informācija - http://unite.opera.com/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D5hr-6cw4M8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-omonwFkkrY[/youtube]
Attēlos: Opera Unite servisi - Main, FileSharing, MediaPlayer, PhotoSharing, Lounge, Fridge

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by samurajs on 16 Jūn 2009, 23:24, edited 1 time in total.
Image

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 16 Jūn 2009, 23:10

Š is būs jāietestē.

LētaisDžonijs

Post no LētaisDžonijs » 16 Jūn 2009, 23:20

Izskatās labs. Testēšu.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 16 Jūn 2009, 23:44

Ak vai-vai-vai-vai-vai... te nu ir kārtējais all-in-one produkts. Jāietestē būs, bet tas, ka čīkstēs šuvēs, man nerada šaubas jau pirms laika.
Дебилы, бл*ть...

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 16 Jūn 2009, 23:58

Tieši kas pēc tavām domām ir tas jaunais 'produkts' ??
Man nez kāpēc liekas ka tāvienkārši ir papildus fīāa jau esošam browserim.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 17 Jūn 2009, 00:44

drīz šo pašu ideju nozags firefoksisti
Step By Step - ImageImage

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 17 Jūn 2009, 00:44

Tā jau ir tā traģēdija. Browseris, kurš tiek stiepts kā gumija un taisās štoļi aizvietot visu, kas eksistē.

Browseris pašos pamatos, DL menedžeris ir, BT klients ir, mļepasts arī ir. Tagad ir arī webserveris, čati un nez kas vēl tas Mrakosoft stilā "jums tam ir jāpatīk"... līmlapiņu skapis.

Kas vēl drīz būs - browserī iebāzts teksta redaktors, disku defragmentēšana, video editēšana arī?

Protams, one man's trash is another man's treasure.
Дебилы, бл*ть...

azazul
Vecākais lietotājs

Post no azazul » 17 Jūn 2009, 02:04

Tad kāpēc operas instalācijas ir mazāka kā plikam firefox ?
Neredzu nekādu traģēdiju.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1617
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Reputācija: 1
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 17 Jūn 2009, 08:12

damncrow, tu savam FF nelieto nevienu papildinājumu.

Opera iet uz pareizo virzienu. Drīz svaigi instalēta OS un Opera. Neko vairs nevajadzēs.

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 17 Jūn 2009, 08:49

Esmu FF fans, bet nu šis izskatās interesanti, jāietestē būs.

EDIT: visu cieņu Operai - šīs iespējas man ellīgi labi patīk, Tik neesmu vēl pārliecināt vai var hostēt savu websaitu vai failus pat tad ja tev nav sava ārējā IP, jo pašam ir ārējā. Pat man sāk patikt Opera :D

Ganjau FF kautko līdzīgu ar uztaisīs, lai taisa man nekas pretim nava

bacdafucup
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 17
Pievienojies: 30 Apr 2009, 21:57

Post no bacdafucup » 17 Jūn 2009, 10:50

kkās līdzīgs tiešām prasās FireFox'im, jo opera ir pārāk nepopulārā, lai šīs funkcijas būtu lietojamas, ņ emot vērā, ka vairums ir opera only.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 17 Jūn 2009, 11:13

Izskatās, ka Opera atradusi savu - oriģinālu ceļu, pa kuru iet. Sagaidu drīzu iespaidīgu Operas popularitātes celšanos.
Kas no tā cietīs - protams, atkal tikai Ī-Ē... :D
Image

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 17 Jūn 2009, 11:19

damncrow wrote:Browseris, kurš tiek stiepts kā gumija un taisās štoļi aizvietot visu, kas eksistē.
1. tev neviens uz ceļiem krītot nelūdz lietot Operu. Tie kas lieto tie ar zina ka tā ir daudz labāka nekā FF. tādēļ pat reklāma nav vajadzīga.
2. plikais FF ir tikai plikais. personīgi lai dabūtu tās iespējas kas ir jau Operā, man būtu izbesījis stellēt visiem klientiem tos ekstenšenus. Image

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 17 Jūn 2009, 11:25

Rajah, kuš! Ja no Operas izravētu tizlo traucējošo bittorent klientu un vēl pāris mēslus - tad tā patiešām būtu super. Bet pagaidām jāiztiek ar Operu un FF 50:50.
Image

ehex
E-žurnālists
Atbildes: 421
Pievienojies: 06 Feb 2009, 21:25
Atrodas: Lauki

Post no ehex » 17 Jūn 2009, 11:38

Opera tagad tēmē, lai viņu iekļautu Win 7 instalācijā par cik ie nebūs. :D

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30
Atrodas: Rīga

Post no dzhonsons » 17 Jūn 2009, 11:39

Pirmkārt, to "tizlo, traucējošo" bittorent klientu un "citus mēslus" pavisam easy var atslēgt.
Otrkārt, neteiktu, ka Krievijas tīmeklī Opera būtu tā nepopulārākā :)
Treškārt, Opera ir atradusi savu vietu, tas tikai priecē. Parlūkam ne ko pielikt, ne ko atņemt.

Edit: Tiko atcerējos kviinz00rza (jā, tā lielā Apple un FF fana) atklāsmi, kad jams uzzināja, ka FF neizdomāja tabus :D
Yeah, FF - Opera is the way to go :) Un drīz vien FF būs tāds "Opera like" pārlūks.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 17 Jūn 2009, 11:43

asdfgfh wrote:Pirmkārt, to "tizlo, traucējošo" bittorent klientu un "citus mēslus" pavisam easy var atslēgt.
Ta var jau atslēgt. Tādi, kā mēs te. Bet defaultais jūzeris? Vajadzēja padomāt jau pie instalācijas, vai jūzeris gribēs lietot iebūvētos mail un torrent klientus. Nu nesaku ka slikti softi, bet ne visur to torrent klientu atbalsta.
Image

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs

Post no dzhonsons » 17 Jūn 2009, 11:46

Par mail klientu - tas jau pavisam nekaitīgs un neuzbāzīgs. Ja pats neuztaisīsi jamam kādu acc, tad jams arī netiks lietots. Par torrentiem gan taisnība.
Parastam userim tā atslēgšana ir pārāk sarežģīts pasākums.

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 17 Jūn 2009, 12:10

Nu bet es tak pateicu - katram savs. Es lietoju bez addoniem, turu tikai tās programmas, kuras es patiešām lietoju; cits piekrauj savu aparātu ar visu, ko var novilkt. Nu lai.

Es izsaku viedokli, nevis neapstrīdamo patiesību. Vot kāpēc cilvēkiem grūti to saprast :D
Дебилы, бл*ть...

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 17 Jūn 2009, 12:41

Kāds ir pārbaudījis vai strādā ja ir iekšējā IP ?

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 17 Jūn 2009, 15:34

samurajs wrote:Rajah, kuš! Ja no Operas izravētu tizlo traucējošo bittorent klientu un vēl pāris mēslus - tad tā patiešām būtu super. Bet pagaidām jāiztiek ar Operu un FF 50:50.
bittorents traucē? nu nu, zinu ka daudzi tieši ar to ar tik kačā, un kā to teica - daži klikšķi un vairs netraucē.
starp citu - 10 opera jau uzreiz piedāvā izvēlēties kad saglabā .torrent failu - kačāsi ar operu vai citu programmu. ja esi to torrentu atslēdzis tad vairs nepiedāvās.

kuri tad ir tie pāris mēsli vēl? gribētu zināt.

es iztieku Opera 99% un IE 1%
neiešu lieku vietas aizņēmēju kompī stellēt
Evers wrote:Kāds ir pārbaudījis vai strādā ja ir iekšējā IP ?
protams ka strādā. vakar nošāroju veselu kaudzi wallpaperus. web lapa man gan nebija neviena ko izprovēt.

azazul
Vecākais lietotājs

Post no azazul » 17 Jūn 2009, 16:21

samurajs, jaunajā opera10 vairs tāda problēma nav. Kā jau rajah mēģina ieskaidrot =P

Kas attiecas uz jauno fīāu.
Tas ir atvērts standarts un ir veidots uz W3C widget specenes.
No implementācijas viedokļa jaunie "servisi" ir tie paši "widgeti",
tikai šoreiz tie nav uz tava desktop.

Rūdīti firefox fani var mēģināt šito smadzeņ ot kā "extentions kas palaiž webserveri".

Ä€aa .. un pašākums strādā arītiem kuri sēž aiz NAT (iekšējās IP & stuff).

vincister
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 203
Pievienojies: 09 Feb 2009, 12:55
Atrodas: Sin City

Post no vincister » 17 Jūn 2009, 23:13

Operas lietotāji varbūt mani var apgaismot par vienu lietu ko operā nevaru ciest - satura bloķētājs, kam katra lieta ar roku jāiebaro. Varbūt ir kāds veids, kā panāk daudz maz līdzīgu efektu kā piedāvā adblock plus, kuram var iestāstīt bloķēt gandrīz visu ko var iztēloties.
Un jā tas bittorrent klients vienkāršiem lietotājiem ir kretīnisks. Pats, sen atpakaļ, izmantoju operu(firefox tolaik vēl 1.5 versija šķiet nebija), bet parādoties vajadzībai pēc torrentiem nekādīgi nesanāca atslēgt to iebūvēto briesmoni un pārgāju uz firefox. Protams pēcāk apskatījos atkal kas un kā, izdevās atslēgt, bet biju jau paspējis pierast pie adblock burvības.

Jaunās fīāas interesantas, ceru tikai, ka varēs atslēgt un citādi joprojām ieturēs Operas mazo apetīti pēc resursiem.

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs

Post no dzhonsons » 18 Jūn 2009, 00:11

Jaunās fīčas by default nemaz nav ieslēgtas - gribi lietot - slēdz pats.
Un jā, 10. Operā torrentu problēma atkrīt. Tur by default piedāvā, ko darīt ar lejuplādējamo torrentu.
Par Operas ads bloķi - nezinu - jebkurā webā bloķēju visus ads (textiniekus izņemot), nav problēmu. Tik cik māsai uz FF pabloķēju liekās lietas (bāāāāc - atkal tizli addoni jāuzstāda, lai to izdarītu. Vot pipec - Operai by default problēma atrisināta) - nekā kruta jamā (AD bloķī) nesaskatu.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 18 Jūn 2009, 08:23

rajah wrote: protams ka strādā. vakar nošāroju veselu kaudzi wallpaperus. web lapa man gan nebija neviena ko izprovēt.
azazul wrote: Ä€aa .. un pašākums strādā arītiem kuri sēž aiz NAT (iekšējās IP & stuff).
Super, neticēju ka kautkad kautko tādu teikšu bet Opera sāk ierullēt! :)

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 18 Jūn 2009, 08:36

Firefox pamazām pārvēršas par resno lapsu - Fatfox :D
Uz švaka datora ar lēnu (mobilo) netu Opera 10 ir neatsverama. Š itā fīča strādā pat uz i-biroja.

samurajs: arī resursu ziņā FF ar daudzajiem addoniem vairs nav piebarojams, RAM un CPU ēd bezžalostna, pat ēzelīts mazāk patērē.
Last edited by aoma on 18 Jūn 2009, 09:41, edited 1 time in total.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 18 Jūn 2009, 09:31

aoma: jā, mobilajam netam Opera 10 ir vienīgais jēdzīgais pārlūks.
Image

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 18 Jūn 2009, 09:57

Pie ērtības gan Operai ir smagi jāpiestrādā, ar bookmarkiem darboties iekš FF ir daudz ērtāk un vēl šādi tādi kniffiņi, par addoniem nerunājot

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 18 Jūn 2009, 10:22

Evers - a kā ff man nepatika viena lieta - uztaisīju bekupu grāmatzīmēm. pārstellēju kompi, pastaigāju pa netu, sataisīju jaunu čupu grāmatzīmes un gribēju pievienot vecās klāt -hop! nav man vairs jauno grāmatzīmju!. bļ...! nav ko teikt ērtums!

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 18 Jūn 2009, 11:00

es ar X-marks bookmarkus regulāri nosinhronizēju ar serveri, droši un nav čakara

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 18 Jūn 2009, 11:27

ha ha - a pliks FF neko nevar izdarīt ar bukmarkiem? viss tikai ar ekstenšeniem. :))

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 18 Jūn 2009, 12:07

pārinstallējot vajag vienkārši "application data-> mozilla" uztaisis bekupu, tas ir visbākais daudzām programmām. Runājot par ekstenšeniem - labāk izdarīt ar ekstenšeniem , nekā vispār nevarēt izdarīt :) - bez daudziem neta brausēšanu nevaru iedomāties - Gmail notifier, draugiemfox, photbucket uploader, flasget utt.. . Ir jau lietas ko Opera ietaisa pamazām "by default" bet ļoti daudz kas vajadzīgs tur nav un tik drīzi viss nebūs. Operai vajag padomāt par kautkāda addonu dzinēja izveidošanu - lai individuāli developeri var taisīt paši un publicēt addonus, citādi daudzas ikdienā noderīgas lietas tur neredzēt līdz pastarai dienai. Opera Unite gan ir liels solis attīstībā, jo nevienam citam tāda vai labāka alternatīva pagaidām vēl nav. Par to - visu cieņu! :)

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 18 Jūn 2009, 12:24

es tev saku vēlreiz -
uztaisīju bekupu grāmatzīmēm. pārstellēju kompi, pastaigāju pa netu, sataisīju jaunu čupu grāmatzīmes un gribēju pievienot vecās klāt -hop! nav man vairs jauno grāmatzīmju

angliski sakot es gribēju - merge bookmarks - apvienot jaunās ar vecajām

==========
bet ļoti daudz kas vajadzīgs tur nav un tik drīzi viss nebūs
----------
nu bet kas par piemēru? es personīgi neuzskatu neko no Operas lieku. ja domā mailu, tā ir ļoti laba lieta, pie tam ļoti noder latvijas laukos kur ir iezvanpieeja, tur iet cīņa par katru santīmu. man te apkārt ir daudzi tādi cilvēki kuriem lattelekoms nevēlās internetu pievilkt.

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 18 Jūn 2009, 12:56

Operas lietotāji. Lūdzu pakonsultējiet. Man vajag, lai browseris varētu:
- bloķēt flash, bet tā, lai vajadzības gadījumā izvēlēto flash var palaist (FF - FlashBlock);
- pārslēgt tā, lai animētie gifi animējas tikai vienu reizi (FF- Quick preference button);
- gribu, lai pats varu norādīt uz kura diska atradīsies cache faili. (FF - about:config)

Vai tas ir iespējams Operā?

azazul
Vecākais lietotājs

Post no azazul » 18 Jūn 2009, 13:48

1. http://my.opera.com/Lex1/blog/flashblock-for-opera-9
2. afaik, nevar (īsti neiebraucu kāpēc lai tas būtu tik svarīgi)
3. opera:config#Directory4

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 18 Jūn 2009, 13:51

Paldies! Izskatās, ka pienācis laiks pamēģināt.

(Animētie gifi besī ārā ar savu midžināšanos.)

azazul
Vecākais lietotājs

Post no azazul » 18 Jūn 2009, 13:53

Tu vari atslēgt gif un apng animāciju pavisam (F12 -> enambe animated images),
vai atslēgt tikai vienai lapai (right click -> edit site preferencers -> content),
bet par 'vienreizēju animāciju' es neesmu dzirdējis.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 18 Jūn 2009, 13:56

Paldies, tas derēs.

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs

Post no dzhonsons » 18 Jūn 2009, 14:33

Tajā blogā vispār daudz interesantu lietu Operai :)
http://my.opera.com/Lex1/blog/

Š itais labs :)
http://my.opera.com/Lex1/blog/adblock-f ... ing-helper

Professor35
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 398
Pievienojies: 01 Mai 2009, 14:04

Post no Professor35 » 18 Jūn 2009, 18:00

opera būtu ideāls brauzeris ja tam būtu drag on po attiecībā pret saīsnēm(link) kā Makstonā un ātrāks daudzplūsmu lejuplādes menedžeris

azazul
Vecākais lietotājs

Post no azazul » 18 Jūn 2009, 18:29

ko ?

btw, maxthon ir IE ar citu skinu.

Professor35
Reģistrēts lietotājs

Post no Professor35 » 18 Jūn 2009, 19:11

nē Makstons tikai izmanto IE dzinēju un tam ir daudz savu skinu un tam ir daudz savu iespēju kuru nav IE

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 629
Pievienojies: 02 Sep 2007, 02:40

Post no Eudoxus » 18 Jūn 2009, 21:11

samurajs wrote:Izskatās, ka Opera atradusi savu - oriģinālu ceļu, pa kuru iet. Sagaidu drīzu iespaidīgu Operas popularitātes celšanos.
Kas no tā cietīs - protams, atkal tikai Ī-Ē... :D
Dzīzāk gan FF, jo uz IE parasti sēž tie, kas īpaši nepēta alternatīvas. FF lieto tie, kas nelieto IE. Ja Opera kļūs populārāka, tad tie būs tieši FF lietotāji, kas aizmigrēs uz Operu.
ThinkPad T500 (2242-CTO) Windows 8 Pro, 64-bit
ThinkPad X61s (7669-3KG) Windows 7 Home Premium, 32-bit

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."
IBM founder Thomas J. Watson

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 18 Jūn 2009, 21:50

Professor35 wrote:opera būtu ideāls brauzeris ja tam būtu drag on po attiecībā pret saīsnēm(link) kā Makstonā un ātrāks daudzplūsmu lejuplādes menedžeris
īsti neizpratu domu - izskaidro ar lielākiem burtiem

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 18 Jūn 2009, 23:00

Eudoxus wrote: Dzīzāk gan FF, jo uz IE parasti sēž tie, kas īpaši nepēta alternatīvas. FF lieto tie, kas nelieto IE. Ja Opera kļūs populārāka, tad tie būs tieši FF lietotāji, kas aizmigrēs uz Operu.
Pamatiemesls, kāpēc lielākā daļa IE lietotāju - nespeciālistu izvēlējās FF - viegla automātiska vaļātikšana no reklāmām. Operā arī to var, bet jāstrādā rokdarbi. Ja tiks uztaisīts kaut kas līdzīgs AdBlockam priekš Operas - piekrītu, ka tā varētu sākt izkonkurēt FF.
Image

Professor35
Reģistrēts lietotājs

Post no Professor35 » 19 Jūn 2009, 10:02

rajah
viss vienkārši Makstonā vai Orca brauzerī utt. pavelkot ar peles kursoru kādu saīsni teiksim uz citu saitu tā atverās jaunā tabā fonā tiek izmantots peles kreisais taustiņs. Protams te var uzstādījumos uzlikt visādus variantus piem. Makstonā var uzlikt dažādas darbības atkarībā no tā uz kuru pusi saīsne tiek vilkta man teiksim pavelkot uz leju pa labi saīsne ja tā ir uz lejuplādējamu failu tas tiks lejuplādēta ar Makstona lejuplādes menedžeri. Tieši tādu drag on po es domāju.
Visos mūsdienu lejuplādes menedžeros tiek izmantota daudzplūsmu lejuplāde menedžeris vienlaicīgi ielādē vairākus faila fragmentus tas būtiski palielina ātrumu jo servera cietais disks parasti nav vienmērīgi noslogots un menedžeris cenšas lejuplādēt tos faila fragmentus kurus serveris gatavs ātrāk atdot. Ne visi serveri to atbalsta un tas nav būtiski ar sīkiem failiem. Operai tā nav, tās menedžeris ir vienplūsmas.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 19 Jūn 2009, 12:42

Notestēts: es jums saku - tas Opera Unite ir labs, lietot visiem!
Image

Crow
E-žurnālists

Post no Crow » 23 Jūn 2009, 03:01

Kā tad :D

http://www.theregister.co.uk/2009/06/22 ... era_unite/

Man patīk tā džeka izteiksmes stils. Konkrēti noliek visu, kas attiecīgu attieksmi pelnījis un viņam tiešām daudzās vietās ir taisnība :D

Katrā gadījuma no Operas kretīniskā "Reinvent the web" es gaidīju vairāk nekā šo.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 23 Jūn 2009, 09:17

Operai ir viena liels mesls ,kretīnisks dizains ,viss teksts BOLDÄ€, drausmīgi lēns ,nav iespēja pielāgot sev piemēram ar Extension palīdzību.
Image

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 23 Jūn 2009, 09:24

Laikam te kāds ir slims jau pirms Jāņiem...
viss teksts BOLDÄ€
... Ä€rprāC!Image

Protams, trūkumi, ir, kā nekā 1.beta... bet ideja kā mūris!
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”