Inbox.lv piedāvā bezmaksas piekļuvi 2000 Wi-Fi punktos

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Inbox.lv piedāvā bezmaksas piekļuvi 2000 Wi-Fi punktos

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149039
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_inbox_1.jpg[/imgl]Nacionālais E-pasta dienests Inbox.lv tagad piedāvā piekļuvi savam pastam no 2000 Wi-Fi punktiem visā Latvijā. Ja arī Wi-Fi punkts ir maksas, tad piekļuve adresei inbox.lv ir bezmaksas. Sarakstā ar 323 pieejas vietas Rīgā, 30 – Liepājā, 25 – Daugavpilī utt. Tiek iekļauti LTC taksofoni ar Wi-Fi atbalstu, punkti kafejnīcās, bibliotēkās, degvielas uzpildes stacijās utt.

    Pilna karte – šeit.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_map_1.jpg[/img]

    #203025
    Wallaby
    Participant

    A caur inbox tālāk internetā tikt nevar?

    #203026
    wersoo
    Participant

    Bez maksas – nē 🙁

    #203027
    Foxsk8
    Participant

    Wallaby: Ja zem inbox pamestu kādu proxy, piem proxy.inbox.lv 😀

    #203028
    lilmoder
    Participant


    #203029
    Crow
    Participant

    Nacionālais e-pasta serviss… nu ir jau arī gan. Pat mana kaimiņa sunītim tur ir b**pasta adrese, lai gan viņš personīgi to nelieto 😀

    #203030
    Aldis
    Participant

    inbox.lv izmanto sava konkurenta izstrādāto karti lai parādītu kurā malā tad ir sastopams! 🙂

    Nu sorry, vēl joprojām tur gadsimtu vecas anarhijas notiek, piemēram ceļojošie baneri pār vēstuļu kalniem, un ir pat tādi baneri kas lec priekšā [ieiet] pogai..

    Es nevaru reāli tādā raibā vistas olā nosēdēt, tāpēc izvēlos to pašu Google! Nav nekā uzbāzīga un katru mēnesi vismaz uzrodas kāda jauna un patīkama iespēja! Tad jau paskraidu pa Rīgu, vai pat savu mazo ciemu un pameklēju brīvos wifi punktus (kurus pats esmu atklājis pietiekami), lai ieietu epastā! 🙂

    Ja nu kas.. Bezmaksas wifi karte (Droši karti varat papildināt) 🙂

    #203031
    samurajs
    Participant

    Par to inbox un spamu: jā, lapa http://www.inbox.lv nav patīkama (ar Adblock to gan var 100% atbrīvot no reklāmas).

    Lai tiktu vaļā no spama – jālieto Thunderbird klients. Tur var ļoti jauki izveidot spamfiltrus un uztrenēt Junk servisu. Jau sen neviens spams nav ticis iekšā.

    #203032
    Wallaby
    Participant

    Aldis wrote:

    inbox.lv izmanto sava konkurenta izstrādāto karti lai parādītu kurā malā tad ir sastopams!


    Tevi tas patiesi uztrauc?

    #203033
    Aldis
    Participant

    Wallaby wrote:

    Aldis wrote:

    inbox.lv izmanto sava konkurenta izstrādāto karti lai parādītu kurā malā tad ir sastopams!


    Tevi tas patiesi uztrauc?

    Neteiksim ka uztrauc, bet liekas nedaudz smieklīgi! 😀 Ja viņi gribētu sevi pierādīt, tad būtu ko līdzīgu uzveidojuši (Pat free skripti ir karšu sistēmām), + no “Jāņa Sētas” paņēmuši kartes! Domāju tad tas viss izskatītos kvalitatīvāk – tiešām kā serviss kas ir pats par sevi! 🙂

    #203034
    daGrevis
    Participant

    damncrow wrote:

    Nacionālais e-pasta serviss… nu ir jau arī gan. Pat mana kaimiņa sunītim tur ir b**pasta adrese, lai gan viņš personīgi to nelieto 😀

    Ha, ha… 😀

    Man gan epasts ir tikai uz gmail, jo envaru ciest tos sūda spamus… 🙁

    #203035
    Crow
    Participant

    daGrevis wrote:

    Ha, ha… 😀

    Man gan epasts ir tikai uz gmail, jo envaru ciest tos sūda spamus… 🙁

    Tevi toties Google izspiego servisa optimizēšanas vajadzībām un alkatīgi lasa tavu korespondenci 😀

    #203036
    APOC
    Participant

    Ja negribi reklāmas, tad lieto maksas inbox pakalpojumu, viņi tādu piedāvā. Ja gribi lietot pa brīvu, tad jārēķinās ar neērtībām, vai jātin prom uz to pašu gmail.

    Normāla, ikdienišķa politika.

    #203037
    msh
    Participant

    Nevaru saprast, ko var cepties par šitādām inboksa lietām? Man vienīgi krīt uz nerviem, ka nevar foto.inbox.lv bildes likt ārzemju forumos,savādāk ir zaibis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā