Page 1 of 1

Panasonic SC-BTX70 Blu-ray kinozāle - stila cienītājiem

Posted: 22:46 / 6. Jūl, 2009
no samurajs
[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_panasonic_3.jpg[/imgl]Panasonic laidis klajā 2.1 kanālu Blu-ray mājas kinosistēmu SC-BTX70, kas, pateicoties plānajam profilam un kompaktajām priekšējām skandām, lieliski saderēs ar platekrāna televizoru mājas interjerā.

Kaut arī šajā iekārtā iebūvēta tikai 2.1 kanālu skaņas sistēma, tomēr savā veiktspējā tā būtiski neatpaliek no 7.1 kanālu sistēmām, atveidojot telpiskās skaņas. Tas panākts, izmantojot unikālās Panasonic telpiskās skaņas tehnoloģijas, kā arī priekšējo skaļruņu konstrukciju. Iestrādājot skandas augšpusē jaunu skaļruni, tika paplašināta apskaņošanas platība.

Mazā un kompaktā ierīce ir viegli lietojama, turklāt ir multifunkcionāla – tā bez problēmām atskaņos mūziku, filmas, kā arī fotoalbumu. Atverot priekšējās slīdošās durtiņas, kinozāles īpašnieks var izvēlēties, vai ievietot blu-ray disku vai pat iPod mp3 formāta atskaņotāju tam paredzētajā nodalījumā.

Image

Teicamo attēla kvalitāti, kas pielīdzināma īsta kino atveidotajam attēlam, nodrošina PHL Chroma procesors. Pateicoties šai tehnoloģija, attēla kvalitāte pat pārsniedz Panasonic blu-ray atskaņotāja DMP-BD50 sniegumu, kas ieguva EISA 2008-2009 godalgu par labāko produkciju Eiropas blu-ray atskaņotāju kategorijā.

Kompakto un stilīgo ierīci var pievienot arī internetam, kas savukārt kinosistēmas īpašniekam ļaus pārlūkot, piemēram, You Tube videodatnes. Pieslēdzoties BD-Live, iespējams lejuplādēt Blu-ray disku papildpielikumus – subtitrus, bildes u.c. Savukārt gados jaunie atskaņotāja lietotāji varēs izklaidēties, uzspēlējot dažādas interneta spēles.

Izmantojot SD atmiņas kartei paredzēto pieslēgvietu, kinosistēmas īpašnieks ātri un vienkārši var aplūkot sava fotoaparāta saturu vai, piemēram, ar videokameru uzņemtos videomateriālus.

Izstrādājot SC-BTX70, Panasonic milzīgu vērību pievērsa apkārtējas vides saudzēšanai, tādēļ visi videosignāla apstrādes procesi ir integrēti vienā UniPhier® LSI mikroshēmā, kas samazina enerģijas patēriņu.

Jaunā kinosistēma Latvijā būs nopērkama šī gada augustā, un tās aptuvenā mazumtirdzniecības cena būs Ls 660.

Image

Sadarbībā ar Oskaru Lakšēvicu, Panasonic PR konsultantu

Posted: 00:15 / 7. Jūl, 2009
no Element
pfff 7.1=2.1 ... neticu ...

Posted: 02:11 / 7. Jūl, 2009
no msh
Panasoniks nebija tas, kas jau vienu šitādu sūdu jau bija uzcepis? Jeb vai tas bija kaut kāds soņi?

Pirms kādiem pārdesmit gadiem elektronikas ražotāji sāka iestāstīt naivajiem ļautiņiem, ka viss, kas viņiem ir vajadzīgs, ir daži zemas kvalitātes pļurņiki un viens rūceklis, un tas arī tiem diezgan izdevās. Bet, kā redzams, panasõņik iet vēl tālāk,un cenšas iestāstīt, ka pietiek tikai ar diviem draņķīgiem pļurņikiem, galvenais ir stils!
P.S. Aizmirsu kas bija savulaik testējis vienu tādu pseidokinozāli, bet secinājums bija bijis, ka ar to telpisko skaņu, protams, sūdīgi.

Posted: 11:13 / 7. Jūl, 2009
no Morpheus
Šªūūūūberkaks :>>>