Tamagoči otrā atgriešanās

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tamagoči otrā atgriešanās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150014
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_tam_1.jpg[/imgl]Droši vien Notepad lasītāju vidū nebūs tāda, kurš neatcerētos kādreiz tik populāro kabatas rotaļlietu “Tamagochi”, kurā uz ekrāna vajadzēja pabarot, izkakināt, audzināt utt. kādu virtuāli dzīvu radībiņu. Japāņu rotaļlietu kompānija Bandai laikam nolēma, ka vēl ir iespējams noslaukt pamatīgu naudu, un uz Ziemsvētkiem izlaiž jaunu, nu jau modernāku spēlīti “Tamagochi ID”.

    Jaunajai tamagoči versijai tagad būs krāsains ekrāns, un IR-sasaiste ar mobilo telefonu. Caur to varēs spēļmantiņā ielādēt papildus spēlītes, kā arī nopirkt audzēknim dažādus aksesuārus online veikalos. “Tamagochi ID” parādīsies veikalos 23. novembrī 6 krāsās, un maksās $56,49.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_150299_1.jpg[/img]

    Avots

    #218222
    Foxsk8
    Participant

    Un kā vēl aceros, pašam savā laikā bija pa 3 gabali 😀

    #218223
    Kefīrs
    Participant
    #218224
    Professor35
    Participant

    vājprāts un grafika švaka

    #218225
    ehex
    Participant

    Ehh…nostaļģija… 😀

    Bet šaubos vai vairs izdosies iekarot tādu popularitāti.

    #218226
    Mopsis
    Participant

    Pa tādu pirmo reizi dzirdu. 🙁

    #218227
    Creep
    Participant

    Vecie labie laiki.

    Tiesa gan cena gan kosmiska. Vemt gribās

    Vienīgi neatceros, cik šamie agrāk maksāja, bet pieļauju, ka nejau 30ls.

    P.S. kristerzb: tu vēl laikam par mazu biji tajos laikos lai ko tādu tev dotu…

    #218228
    Professor35
    Participant

    a vispār es gribētu tādu “Tamagochi” ne ar putniņu, bet ķirzaciņu un es viņu nebarotu tikai audzinātu

    #218229
    Crow
    Participant

    Weeee, super! Atmiņas… žēl, ka man pēdējoreiz “apkakājušos pingvīna” tīrīšana notika izlietnē, mēģinot izpētīt, vai tā arī darbosies 😀

    #218230
    vincister
    Participant

    Ak šausmas. Bet tiešām švaki attīstījušies tehniskajā izpildījumā.

    #218231
    aoma
    Participant

    Var tikai just līdz tiem bērneļiem, kam šitas skaitās mājdzīvnieciņš…

    Tā kā esmu no laukiem, tad man bērnībā bija pašam sava daudzskaitlīga dzīvnieku ferma: kastaņi – gotiņas, ozolzīles – cūciņas utt. 🙂

    #218232
    arasmandas
    Participant

    jomajo jus gribat PSP grafiku prieks tamagochi ?? 😀

    manuprat mekrauditorijai bus vienalga kads grafons 0___o

    #218233
    emiv
    Participant

    atkal sagribējās man 😀

    #218234
    Evers
    Participant

    Mjā, pašam ar bērnībā tāds bija :D, kautkāda 3. klasīte laikam, neatceros , lai būtu līmenī, tev bij jābūt tamogočī, atceros kā izkāsu mučai trīnīti apsolīdamies būt godīgs puika, un tad nopirku šito brīnumu. Tiesa ilgi gan viņš man nenovilka, laikam notestēju izturību pret triecieniem. 😀

    #218235
    jauneklis
    Participant

    Jap , vecie labie laiki , pašam ar bija , vel tikai atliek sagaidīt Jo JO ! 😀

    #218236
    Mr.Death
    Participant

    Jaaa… kjirzaks jau reeks, bet es ar savaa beerniibaa ar sjitiem speeleejos :> 😀 Ja nemaldos, kaads 96 gads buus, kad jamos saaka tirgot – JOJO, Tamagochi, un pokemonu fisjkas forever 😀 :> No visiem sjiem siicju gadzjetiem, visjeedziigaakais, man liekas JoJo, jo ar to reaali vareeja improvizeet, kaa arii taisiit trikus un tas galu galaa nebija elektronisks.

    kristerzB nebriinos, ka tu veelaak, pirmo reizi dzirdeesi arii par citaam daudzaam elementaaraam, sadziiviskaam lietaam, ja tik biezji turpinaasi seedeet pie datora. ljauj man mineet, tu tacju arii nezini, kaada reakcija rodas, kad sajauc sodu ar etikji? :>

    btw kaads var man atsaukt atminjaa, agraak bija taada graamata prieksj sjiicjiem, kur vareeja veikt visaadus kjiimiskos un biologjiskos eksperimentus, piem. uzveidot maaksliigo zibeni, vai izveidot barometru no burkas, vot kaa vinju sauca? labpraat paraknjaatos pa skapi un ieskeneetu vinju kaa e-graamatu, buutu ko visiem leetajiem dzjonijiem un firefoxsjiisjiem acis boliit. :>

    #218237
    Athlons
    Participant

    no rotaļām uz zināšanām?

    #218238
    Evers
    Participant

    Jo Jo ar bij labs, Snickers šokolādes tolaik tika ņammātas un vella paraušanu lai papīrīšus sakrātu un iemainītu bodē pret jojo

    #218239
    Holmss
    Participant

    Nostaļģija… Tagad varētu pat vienu iegādāties 😀

    #218240
    Mateus
    Participant

    Mana maasa ar shitaadu speeleejaas.

    Es tai laikaa biju matainais, kas klausaas mensonu un sepulturu. A bet iisti vechi taadus neaiztiek 😀

    Tagad gan vareetu joka peec pameegjinaat… tikai taa cena… pee

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā