Pirmais «nopietnais» iPhone tārps

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Pirmais «nopietnais» iPhone tārps

Post no samurajs » 23 Nov 2009, 22:10

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_iphonejailbreak_1.jpg[/imgl]Tagad iPhone lietotājiem vairs smiekli nenāks - parādījies reāls tārps, kas zog lietotāju datus, un ļauj krāpniekiem iegūt attālinātu kontroli pār telefonu. F-Secure atklātais "kaitēklis" paredzēts Holandes bankas ING Direct klientu datu zagšanai, un novirza internetbankas lietotājus uz šīs web-lapas klonu. Tanī arī notiek paroļu iegūšana.

Pēc tam tārps meklē tīklā citus iPhone, un cenšas iefiltrēties arī tajos, izveidojot botnet tīklu. Tāpat kā gadījumā ar pašu pirmo iPhone vīrusu, infekcijai pakļauti tikai jailbroken viedtālruņi, ja tajos nav nomainīta parole pēc SSH tīkla protokola uzstādīšanas. Patlaban lēš, ka inficēti varētu būt vairāki simti telefonu.

Image

Avots
Image

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 23 Nov 2009, 22:14

Šª jē, tapēc vajag mainīt rūta paroli. Un neturēt 22o portu visu laiku vaļā.

dajaNa
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 103
Pievienojies: 19 Okt 2009, 19:23

Post no dajaNa » 23 Nov 2009, 23:47

tāpē jāmaina steidzami visi "podi" uz 3310 nokaijām :D
www.milasabece.lv intīmo rakstu portāls par un ap mīlas lietām...

Stat1CX
Lietpratējs
Atbildes: 1239
Pievienojies: 09 Jūn 2008, 01:51
Atrodas: Liepāja

Post no Stat1CX » 24 Nov 2009, 01:11

Š is ir tikai sākums, būtu MAC OS tik pat populārs kā tas Iphone, uz viņu ar būtu kaudzēm tārpu un ābols vairs nevarētu savu maku visur reklamēt, kā visdrošāko SO.

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 24 Nov 2009, 01:22

Tāpat līdzīgs liktenis sagaidītu ari Linux un pārējās OS, ja vien to popularitāte pēkšņi pieaugtu, kas gan pēc win7 iznākšanas ir mazticami.
viegls rokenrols pa radio

Mateus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 108
Pievienojies: 30 Mai 2009, 09:06
Atrodas: Ogre

Post no Mateus » 24 Nov 2009, 01:22

Vai tik shitas neatiecas TIKAI uz jailbreikotajiem? Jeb uz visiem?

Janhouse
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 160
Pievienojies: 12 Mar 2009, 18:47
Atrodas: Rīga

Post no Janhouse » 24 Nov 2009, 02:05

Tas pat nav īsti caurums. Katrā gadījumā, tas nepadara OS nedrošāku.
Jebkurai kastei bez parole un atvērtiem portiem var pieslēgties un kautko sačakarēt.
Š is ir lietotāju stulbums, nekas vairāk.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 629
Pievienojies: 02 Sep 2007, 02:40

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 02:18

Protams, Apple caurumi pat "īsti nav caurumi". Kas tad tie ir? Dējamspraugas?
ThinkPad T500 (2242-CTO) Windows 8 Pro, 64-bit
ThinkPad X61s (7669-3KG) Windows 7 Home Premium, 32-bit

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."
IBM founder Thomas J. Watson

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 24 Nov 2009, 02:30

Eudoxus wrote:Protams, Apple caurumi pat "īsti nav caurumi". Kas tad tie ir? Dējamspraugas?
Kā jau Janhouse minēja, dēļ pašu cilvēku līkrocības uz jailbrake modeļa kuram attiecīgajām lietām nav uzlikta parole - tā ir lietotāja vaina! Standarta veikalā nopērkama Apple, un standarta firmwarei šis tārps pat neizpildās!
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5392
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 24 Nov 2009, 02:47

Tā ir tikpat daudz lietotāju pašu vaina, kā rezultāts Makābola fašismam.

Standartaifons der tikai tiem, kas ir sajūsmas stuporā vien par faktu, ka viņiem kabatā, dubultaizsargājošā apvalkā ir, iedomājieties tik, eppl aifŠns un īsteni ticīgajiem mājās Stīvā altāris. Gribi pamainīt kaut ko? Nē, tas apdraud tavu aizgrauztā ābola domāšanu. Gribi kādu derīgu programmu? Apple Store to tieši pagājušonedēļ aizliedza. Doh...

Pārējiem jailbreak ir dabiska nepieciešamība.
Дебилы, бл*ть...

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4339
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 24 Nov 2009, 07:13

Khe Khe =]

+1 aoma un damncrow

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42

Post no TokRa » 24 Nov 2009, 07:18

Š āds liktenis var piemeklēt jebkuru OS ar nenomainīto defaulto paroli.

Image

Protams, tas neattaisno Apple nacisma politiku.
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 24 Nov 2009, 07:21

TokRa, trāpīga bilde :D

Snorx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 358
Pievienojies: 24 Nov 2008, 22:25

Post no Snorx » 24 Nov 2009, 09:38

He he, tagad būs ne tikai iepuvis, bet arī caurumains ābolītis :D

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 24 Nov 2009, 10:58

Vēl viens svaigs iPhone tārpelis parādījies: tas nomaina root paroli no defaultās 'alpine' uz 'ohshit' :D Uj nu tik būs tārpains ābolītis :D
Image

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2308
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 24 Nov 2009, 12:13

Skaudība, vai ne skaudība, bet nu godavārds- es ciest nevaru Applistu augsti paceltos šņukurus. Redz- viņam ir Apple.
Cik esmu bakstījis makintoša OS, tad jāsaka, ka Apple izstrādājumi mani piesaista tikai vizuāli. Ä¢eniāli stilīga vienkāršība it visā. Bet lai maksātu kosmiskus simtus par stilu? Nu nezinu gan... Kā OS, mani MAC nepiesaista it nemaz. Kā teica viens sabiedrībā cienājams onkulis: "Iedod man to naudu, ko gatavojies par MAC izmest, un es Tev TÄ€DU PC pacelšu!".
Turklāt, tagad izrādās, ka izslavētā visdrošākā OS visā galaktikā nav nemaz tik droša. Paredzu, ka drīzumā Apple metīs nost cenas. Nu cik tad var Totalitāro režīmu piekopt?
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

iKey
E-žurnālists
Atbildes: 1460
Pievienojies: 25 Apr 2007, 16:55
Atrodas: Aizkraukles morālā anomālija

Post no iKey » 24 Nov 2009, 13:43

vīrusu činītāji ar vien gudrāki paliek, izdomās aboļtelefona lietotājam uztaisīt tāāāādu rēķinu
Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

Jolla Sailfish
Image

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 24 Nov 2009, 14:14

vai iTunes store jau pieejams kasperskijs?

spriizha
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 61
Pievienojies: 14 Mar 2007, 10:00

Post no spriizha » 24 Nov 2009, 15:06

RicoPico wrote:Skaudība, vai ne skaudība, bet nu godavārds- es ciest nevaru Applistu augsti paceltos šņukurus. Redz- viņam ir Apple.
Cik esmu bakstījis makintoša OS, tad jāsaka, ka Apple izstrādājumi mani piesaista tikai vizuāli. Ä¢eniāli stilīga vienkāršība it visā. Bet lai maksātu kosmiskus simtus par stilu? Nu nezinu gan... Kā OS, mani MAC nepiesaista it nemaz. Kā teica viens sabiedrībā cienājams onkulis: "Iedod man to naudu, ko gatavojies par MAC izmest, un es Tev TÄ€DU PC pacelšu!".
Turklāt, tagad izrādās, ka izslavētā visdrošākā OS visā galaktikā nav nemaz tik droša. Paredzu, ka drīzumā Apple metīs nost cenas. Nu cik tad var Totalitāro režīmu piekopt?
Tiešām neienāk prātā, ka ābolis ir gadiem jau līderis datoru attīstībā? Viņu cenām ir neliels pamats- viņi investē miljardus, lai uztaisītu tādu telefonu vai OS. Viņi tiešām piestrādā pie dizaina un ērtības visā. Protams - visam ir trūkumi, bet tas, ka tieši viņi daudz ko izdomā, ko pēc tam "kopē un ražo lētāk" visi citi. Bet neviens neiedomājas, ka maksā nedaudz vairāk par dzelzi ar OS.

un davai - kaut vai piemēram - re kur 1400$. Nopērc man tik pat plānu un efektīvu portatīvo kā macbook air. Ar maksas OS.

nevertell
Reģistrēts lietotājs

Post no nevertell » 24 Nov 2009, 15:24

Khem, linuxam caurumi tiek pamanīti un aizlāpīti pirmajā dienā.
You're the moron they built to make me an idiot.

Snorx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 358
Pievienojies: 24 Nov 2008, 22:25

Post no Snorx » 24 Nov 2009, 16:13

Un kas tad tavuprāt tajā air ir tik efektīvs? Ar tādu komplektāciju pat Lētais Acer gals zem 400Ls nāk, turklāt ar oficiālu softu. Tas, ka viņš ir tik plāns tavuprāt viņu padara par tik izcilu dizaina ikonu? Vai tie miljoni ir to vērti? Kas tad ir tik inovatīvs? iPods un iPhone- tak mp3 playeri jau tad bija visdažādākie varianti un telefoni ar touchscreen jau sen bija apritē. Multitouch ir tikai solis evolūcijā, ko izdarītu jebkurš domājošs ražotājs, tas būtu tikai laika jautājums, turklāt par multitouch vēl strīdas, kurš ir tās idejas autors...
Tas jebkurā gadījumā neattaisno viņu deguna gaisā celšanu un fantastiskās cenas.

delta128
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 153
Pievienojies: 12 Mar 2007, 17:29

Post no delta128 » 24 Nov 2009, 16:19

Khem, linuxam caurumi tiek pamanīti un aizlāpīti pirmajā dienā.
Linuxam lielākā problēma ir nevis paša linuxa caurumi bet programmatūras problēmas - bija vienas konferences videoieraksts, kur tieši developeri sprieda par tām un par puslīdz vienotu programmēšanas stilu, framework u.c. lietošanu, lai neizveidotos, piemēram, problēma, ka divas programmas mēģina piekļūt vienam un tam pašam dzelzim rezultātā nokarot draiveri. Video diemžēl neatradu, bet šķiet, ka Linux Standard Base Project tika izveidots pēc tās konferences.
Tiešām neienāk prātā, ka ābolis ir gadiem jau līderis datoru attīstībā? Viņu cenām ir neliels pamats- viņi investē miljardus, lai uztaisītu tādu telefonu vai OS. Viņi tiešām piestrādā pie dizaina un ērtības visā. Protams - visam ir trūkumi, bet tas, ka tieši viņi daudz ko izdomā, ko pēc tam "kopē un ražo lētāk" visi citi. Bet neviens neiedomājas, ka maksā nedaudz vairāk par dzelzi ar OS.

un davai - kaut vai piemēram - re kur 1400$. Nopērc man tik pat plānu un efektīvu portatīvo kā macbook air. Ar maksas OS.
http://www.computing.co.uk/computing/ne ... nnovations

Parādi man tur apple. Par air efektivitāti man šķiet, ka kaut kad OB1 jau ieminējās.

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 16:32

Spriizha, Mac book Air Latvijā maksā vismaz 999Ls. Izaicinājumu pieņemu. Dod naudu, dabūsi PC.

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 24 Nov 2009, 16:37

spriizha vs ob1
Kādas likmes?! :)
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

Nonmod
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 80
Pievienojies: 16 Apr 2009, 19:09
Atrodas: Bagāžnieks

Post no Nonmod » 24 Nov 2009, 16:47

da nu nah to iPhone ,snobiskuma pazīme.
Apple faniem laikam jau ir iepotēts ,ka viņi ir pārākie..

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2308
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 24 Nov 2009, 17:11

Airbook nopirkt būtu tas pats, kas iegādāties apzeltītu Vertu mob. tālruni. Maksā daudz, Funkcionāli nekāds, un visu izšķir slāpes pēc stila.
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 17:14

spriizha wrote:

Tipisks Apple zombēts tips. Ir jau labi tie kompji viņiem. Īpaši unibody laptopi, kas ir krietni vien izturīgāki un ērtāki par vairumu. Turklāt nav jau nemaz tik dārgi. Nupat skatījos, ka no Amazone.uk MacBook pro ar visu piegādi uz LV un nodokļiem maksā apm. 680Ls. Nav lētā gala kopmis, protams, bet nav arī nekas traks. Bet nu teikt, ka baigie inovatori no kuriem visi pēt tam špiko, tas ir mazliet tā kā par traku. MS, piemēram, iegulda vairāk naudas R&D (Research and Development). Un visi viens no otra "zog". TAs pats Apple ir pietiekami daudz iedvesmas smēlies no MS un, protams, otrādi.
Vobšem, nevajag tik daudz Apple reklāmas skatīties, kur parasti tiek krietni vien piemelots klāt. Tipa baisais windows un drošākā bezproblēmu OS Mac OSX. Kaut ko tādu var iestāstīt tikai tādam, kas win pēdējo reizi ir lietojis labi ja 10 gadus atpakaļ, t.i., apple fanpuikiņam.

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 17:20

RicoPico wrote:Airbook nopirkt būtu tas pats, kas iegādāties apzeltītu Vertu mob. tālruni. Maksā daudz, Funkcionāli nekāds, un visu izšķir slāpes pēc stila.
Tas tā kā mazliet pārspīlēti. Ne jau visu vienmēr nosaka funkcionalitāte un ērtums. Ja treniņtērps ir ērts apģērbs, tas taču nenozīmē, ka visur dosies ģērbies šādā paskatā, vai ne? Tā ka šitie argumenti pret AIR ir buļļa kakas. Ir arī konteksti, kur tu bez Vertu telefona izskatītos neiederīgs. Katrai lietai sava vieta.

nevertell
Reģistrēts lietotājs

Post no nevertell » 24 Nov 2009, 17:38

Izskatās, ka resnis ir iegādājies mekbuku, ja jau tik ļoti aizstāv :D
You're the moron they built to make me an idiot.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 17:42

Eudoxus - par McAir - nu nevaru es nekādi iedomāties, kāpēc jāpērk tas Air par 999Ls, ja daudz labāku (un plānāku) var dabūt zem 700Ls.

spriizha
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 61
Pievienojies: 14 Mar 2007, 10:00

Post no spriizha » 24 Nov 2009, 17:48

Nē, nēesmu pārskatījies āboļa reklāmas. Arī pašam ābola nav. Es tikai spriežu par to ko redzu no informācijas, kas iegūta visur. Zinu - protams, ka visi zog no visiem, bet pat netālajos 90tajos tieši MAC iedvesa pirmos, normāli lietojamos PC masveida ražošanā.

Laiks rit, un nedomāju, ka lai paņemtu portatīvo, kas neko nesver, neaizņem vietas un ir gana ātrs un jaudīgs būtu tas pats, kas apzeltītu mobīlo.

Ob1 - parādi man, kur 900 latos tu nopirksi tāda izmēra un svara datoru ar normālu baču. Cmon - nevajag jau visu uzreiz nolikt. un tos puscolīgos asus EEE tipa catorus arī vari neteikt, viņi ir tomēr nedaudz par mazu, lai varētu normāli ar viņiem ikdienā strādāt.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 17:53

ob1 wrote:Eudoxus - par McAir - nu nevaru es nekādi iedomāties, kāpēc jāpērk tas Air par 999Ls, ja daudz labāku (un plānāku) var dabūt zem 700Ls.
Ko nozīmē - labāku? Funkciju ziņā? Bet es jau teicu, ka funkciju ziņā arī treniņtērps ir labāks par fraku, bet uz Operu treniņtērpā iet tikai pats zini kas. Vai ne?

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 17:54

Tā, spriizha, tam Air ir 13" ar 1280x800. Es piedāvāju 13" ar 1366x768.
Cik gara baterija tam Air netiek norādīts (neatradu)... bet ar to, domāju nebūs problēmas.
Par ātrumu - manējam variantam interfeiss strādās vismaz 10x ātrāk.

Tad kā būs ar to naudu? dosi?

Update: Airam ir g WiFi. Manējam būs n.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 18:20

Labi, price drop.
Ja apmierina ātrums 3x labāks kā Air (nevis 10x), tad varu piedāvāt par 500Ls. Tās pašas 13".

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 18:38

Kad grasīsies pirkt uzvalku dod man ziņu. Es tev par 2x mazāku cenu piedāvāšu daudz ērtāko treniņtērpu.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 18:39

Eudoxus, nepareiza analoģija. Pareiza būtu, ja tu par 2x mazāku cenu man piedāvātu smokingu.
Hmm, a smokings man noderētu... par cik vari piedāvāt?

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 18:45

Labi, jau labi... Runa iet par šo... protams, saķīlētu.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yQzKW0ID ... r_embedded#[/youtube]

Nonmod
Reģistrēts lietotājs

Post no Nonmod » 24 Nov 2009, 19:38

spriizha wrote:Nē, nēesmu pārskatījies āboļa reklāmas. Arī pašam ābola nav. Es tikai spriežu par to ko redzu no informācijas, kas iegūta visur. Zinu - protams, ka visi zog no visiem, bet pat netālajos 90tajos tieši MAC iedvesa pirmos, normāli lietojamos PC masveida ražošanā.

Laiks rit, un nedomāju, ka lai paņemtu portatīvo, kas neko nesver, neaizņem vietas un ir gana ātrs un jaudīgs būtu tas pats, kas apzeltītu mobīlo.

Ob1 - parādi man, kur 900 latos tu nopirksi tāda izmēra un svara datoru ar normālu baču. Cmon - nevajag jau visu uzreiz nolikt. un tos puscolīgos asus EEE tipa catorus arī vari neteikt, viņi ir tomēr nedaudz par mazu, lai varētu normāli ar viņiem ikdienā strādāt.

mljin,tikko noskatījos prezentāciju par tiem MS vs Apple kariem.Jā,90.tajos Apple kompi bija labāki,atrāki,ērtāki,bet MS ar savu lielo ietekmi vnk izspieda Apple,jo nepietiek vien ar kvalitatīu preci,jāmāk liet ūdeņi un šis ta pa reizei kkas normāls arī jāizlaiž.Un kad tika izlaists IE ,nu ta sākās Netscape pret ar "pašreizējiem standartiem" nesaderīgo IE.Tik nesaprotu, vai tā bija kļūda ,ka IBM atļāva uz saviem kompiem mest virsū windu , vai arī tas deva lielāku labumu patērētājiem?

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42

Post no TokRa » 24 Nov 2009, 20:26

Stīvs Džobs ir Dievs Tas Kungs, jeeeee!

P.S. Krutāks par Viņu ir tikai Stīvs Tas Balmers ar saviem "developers, developers"

^_^
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 20:39

Oi, Džedaj, vārtos pa grīdu. MSI tak ir tāds sūds. Klaviatūra kā tāds siers ļurkājas. Tur jaut tā lieta, ka tas AIR alumīnija korpuss, LCD paneļa kvalitāte un komponentu kvalitāte kaut ko tomēr maksā.
Var dabūt smokingu divreiz un pat vairākas reizes lētāku, tikai tas ir no papīra un domāts apbedīšanai:)

Nonmod
Reģistrēts lietotājs

Post no Nonmod » 24 Nov 2009, 20:46

macbook air konkurents = Dell Adamo XPS

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 20:47

Eudoxus, hmm, sūds, tāpēc ka nav ābols? A kas tev teica, ka es par to atlikušo naudu (999-320Ls) nepasūtīšu titāna korpusu un klavieri?

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 24 Nov 2009, 21:23

Par vienu ābolzombiju pasaulē vairāk :(

Image
Last edited by Evers on 24 Nov 2009, 21:26, edited 1 time in total.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 21:23

Nevis tāpēc, ka nav ābols, be tāpēc, ka taisīts no lētiem un sūdīgiem materiāliem. Apple dārdzība ir mīts. Jā, kādreiz bija krietni dārgāki, bet tagad cecas ir krietni nokritušas. Ja salīdzina ar citiem premium klsase laptopiem (nevis to studentiem paredzēto MSI, kas pēc gada lietošanas knapi kopā turēsies un 5x pabijis remontā) tad atšķirība nav nemaz tik liela. Piemēram, ThinkPad X301, kas ir AIR klases aparāts ir pat vēl dārgāks (ja es varētu izvēlēties, tad dotu priekšroku X301). ThinkPad T400s arī nav neko lēts. Dell Latitude 6400 arī ir tādi pāris MSI grabažu cenā. Nemaz nerunājot par Dell Adamo.
Nav jau tā, ka mersedesu no opeļa atšķir vienīgi emblēma uz kapota.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 21:26

Eudoxus, nespried par lietām, kurās neko nesaproti. Hmm, un palasi Sokrāta darbus.

nevertell
Reģistrēts lietotājs

Post no nevertell » 24 Nov 2009, 21:54

Eudoxus wrote:Nav jau tā, ka mersedesu no opeļa atšķir vienīgi emblēma uz kapota.
Bet škodu no audi gan. Viss, kas apakšā strādā ir vienāds škodām un audī. (superb un a6)
Bet ko pērk vairāk ?

Te gan man jāpiekrīt godāmajam Rešņa kungam. Visi viņa argumenti ir pilnībā racionāli, un būtībā noliek džedaju pie vietas. Pat plastmasas mekbuki ir daudz kvalitatīvāki kā vidējais HP, acer un citi sūdi. Radagabalam ir viens jau kādus 2 gadus un nekādas problēmas nav bijušas, burtiski ne skrambiņas.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 22:00

Vai es te runāju par "vidējo HP, Aceru, ..."? Es runāju, ka saķīlēšu kompi, ņemot par pamatu kādu no plaša patēriņa modeļiem. Hmm, Citroenu arī daudzi sauc par sūdu, bet šamējais ir pamanījies daudzos rallijos uzvarēt... protams, saķīlēts... un par stilu runājot - to arī var saķīlēt, un kā vēl.

Bet stāstīt, ka McBremze ir cool, manuprāt ir stulbi. Kompim ir jāstrādā ātri un stabili, un useram nav jāzīlē - vai tā proga vēl joprojām laižas vai arī kompis ir uzkāries.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 22:04

ob1 wrote:Eudoxus, nespried par lietām, kurās neko nesaproti. Hmm, un palasi Sokrāta darbus.
Lūk, lūk, tieši šim padomam tev vajadzētu pašam sekot. Pirmkārt, tāpēc, ka Sokratam nevis Sokrātam (lai gan dumā Tilde tev teiks otrādi), bet otrkārt, tāpēc, ka Sokratam nav nekādu darbu, jo šis vīrs atteicās savas domas iemūžināt rakstiski.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 22:06

ob1 wrote:Vai es te runāju par "vidējo HP, Aceru, ..."? Es runāju, ka saķīlēšu kompi, ņemot par pamatu kādu no plaša patēriņa modeļiem. Hmm, Citroenu arī daudzi sauc par sūdu, bet šamējais ir pamanījies daudzos rallijos uzvarēt... protams, saķīlēts... un par stilu runājot - to arī var saķīlēt, un kā vēl.

Bet stāstīt, ka McBremze ir cool, manuprāt ir stulbi. Kompim ir jāstrādā ātri un stabili, un useram nav jāzīlē - vai tā proga vēl joprojām laižas vai arī kompis ir uzkāries.
Klau, tu kādu macbook darbā esi redzējis? Un par kādu saķīlešanu ir runa. Ko tad tu tur laptopam saķīlēsi? Klaviatūru? No alumīnija korpusu izkalsi? Nomainīsi LCD paneli (kas, starp citu maciem ir vieni no labākajiem). Sorry, bet tu tiešām esi galvu saspiedis.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 22:09

Eudoxus, a tu esi redzējis kā saķīlēts PC strādā?

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”