Pirmais «nopietnais» iPhone tārps

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32
Reputācija: 0

Post no Wuu » 24 Nov 2009, 22:21

Ob1 man liekas nedaudz failo, es saprotu ka tu vari pareizi "uzķīlēt" kalkulatoru lai tas velk W7. Bet salīdzināti MSI pakaļdarinājumu ar alumīnijā izgrebtu Air, topikā par iPhone tārpu... Tākā biki pār strīpu, pērkot tādu produktu, par tādu cenu, cilvēks galīgi nedomā par ātrdarbību!
Image

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 22:33

Wuu, tad lai šis pērk alumīnija gabalu. Strādāt uz tā McBremzes tāpat nevar.

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 24 Nov 2009, 22:36

Obī, es nedomāju, ka tu reiz kļūsi par fanboju....
You're the moron they built to make me an idiot.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 22:38

nevertell, tā īsti nesapratu, ko tu domāji ar "fanboju"?

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 24 Nov 2009, 23:40

Dell Vostro sērija rullē :seeker:

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 629
Pievienojies: 02 Sep 2007, 02:40

Post no Eudoxus » 24 Nov 2009, 23:44

Ok. I am out. Tu varbūt uz macbook strādāt nevari. Es savukārt nevaru strādāt uz MSI - galvenokārt sūdīgās klaviatūras dēļ. Citiem vārdiem - vai tev nav ienācis prāt, ka cilvēki dara dažādus darbus uz saviem kompjiem. Skaidrs, ka macbook nav geimeru sapnis. Bet ir jomas, kur tas lieliski noder. Mac OSX arī nav nekādas vainas. Nezinu, ko tu tur bremzīgu redzi. Normāls Intel divkodolu procis ar 2.5 Ghz fekvenci, DDR-3 RAM utt. kas kopā nodrošina tīri pieklājīgu performanci. Atomreaktoru varbūt vadīt nevar, bet ne pārāk lielas bildītes apstrādāt, video montēt utt. var tīri labi. MacBook bača arī velk krietni virs vidējā. Īsi sakot, es nesaprotu, ko tu tur vari īdēt par to MacBook, kurš ir krietni žiperīgāks par vidusmēra pīsli.
Bet intereses pēc tu varētu pastāstīt tautai, kas tad ir tas, ko tu uz macbook nevari strādāt? (protams, ja dabā esi tādu redzējis, par ko es patiesi šaubos).
ThinkPad T500 (2242-CTO) Windows 8 Pro, 64-bit
ThinkPad X61s (7669-3KG) Windows 7 Home Premium, 32-bit

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."
IBM founder Thomas J. Watson

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 24 Nov 2009, 23:53

McBremze ir nelietojama tāpēc, ka tā totāli bremzē. C'mon ir taču 21. gadsimts. Ja uz teksta redaktora atvēršanu ir jāgaida padsmit sekundes, tad tas nav nekāds darbs, bet nervu bendēšana. Un tad domā - varbūt tā proga nepalaidās... un mēģini palaist vēlreiz... un pēc kāda laika, kad jau esi gatavs uz restartu, atverās divas... Nu parodija nevis kompis.

tox3
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 265
Pievienojies: 25 Mar 2008, 13:37

Post no tox3 » 25 Nov 2009, 00:14

ob1 izskatās, ka esi ļoti nepacietīgs :)

wolfinj
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 131
Pievienojies: 21 Apr 2009, 15:01

Post no wolfinj » 25 Nov 2009, 03:49

Eudoxus wrote:Ok. I am out. Tu varbūt uz macbook strādāt nevari. Es savukārt nevaru strādāt uz MSI - galvenokārt sūdīgās klaviatūras dēļ. Citiem vārdiem - vai tev nav ienācis prāt, ka cilvēki dara dažādus darbus uz saviem kompjiem. Skaidrs, ka macbook nav geimeru sapnis. Bet ir jomas, kur tas lieliski noder. Mac OSX arī nav nekādas vainas. Nezinu, ko tu tur bremzīgu redzi. Normāls Intel divkodolu procis ar 2.5 Ghz fekvenci, DDR-3 RAM utt. kas kopā nodrošina tīri pieklājīgu performanci. Atomreaktoru varbūt vadīt nevar, bet ne pārāk lielas bildītes apstrādāt, video montēt utt. var tīri labi. MacBook bača arī velk krietni virs vidējā. Īsi sakot, es nesaprotu, ko tu tur vari īdēt par to MacBook, kurš ir krietni žiperīgāks par vidusmēra pīsli.
Bet intereses pēc tu varētu pastāstīt tautai, kas tad ir tas, ko tu uz macbook nevari strādāt? (protams, ja dabā esi tādu redzējis, par ko es patiesi šaubos).
tu man tā liekas esi bik aptaurēts
strīds sākās par to ka obi piedāvā kompi kas maksās lētāk, bet izdarīt varēs to pašu vai pat vairāk, savukārt tu pagriez problēmu aspektā ko uz dārgā aira nevar izdarīt salīdzinājumā ar lētāku...
paskaties tak pats ko tu gvelz

rATRIJS
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 321
Pievienojies: 06 Mar 2009, 15:34
Atrodas: Rīga

Post no rATRIJS » 25 Nov 2009, 05:54

Runājot par ob1 saķīlēto datoru pret kādu no makiem. Pat ja arī saķīlētais pīslis būs labāks par maku, tad šaubos vai katrs kurš domās ko tad izvēlēties - makbuku, kuram neko nevajag ķīlēt vai msi, kuru vajag saķīlēt, sūtīt korpusu un dot kādam likt kopā, izvēlēsies ķīlēšanu.

Es nopērku datoru un uzreiz gribu strādāt nevis ķīlēt.
Apple un Biibele FTW!!!

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 25 Nov 2009, 07:04

wolfinj wrote: tu man tā liekas esi bik aptaurēts
strīds sākās par to ka obi piedāvā kompi kas maksās lētāk, bet izdarīt varēs to pašu vai pat vairāk, savukārt tu pagriez problēmu aspektā ko uz dārgā aira nevar izdarīt salīdzinājumā ar lētāku...
paskaties tak pats ko tu gvelz
Zini, varēji nudien paklusēt, gudriniek. Pats nesaproti, ko gvelz. Ko nozīmē - izdarīt to pašu un pat vairāk?

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 25 Nov 2009, 08:47

wolfinj, paldies :)

rATRIJS, nakas nevienam nav jādod uz ķīlēšanu. Iedod man piķi, es iedošu gatavu datoru. spiizha, kas solīja piķi kaut kur pazudis...

Eudoxus, to pašu un vairāk nozīmē, ka dators strādās nevis bremzēs. Tas nozīmē, ka teksta redaktors atvērsies 0.1 sekundē, lielākā daļa progu - mazāk kā sekundē. Tas arī nozīmē, ka programmu skaits, kas strādā uz PC ir ievērojami lielāks nekā uz Mac. Hmm, un par tādu naudu es nodrošināšu 5 gadu garantiju.

Update: Paskatījos Asus UX30. Tas vispār ir nezvērs... :) Un ar alumīnija korpusu... Bet tā jau cita klase, Air pat tuvu nestāv.
http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=CniWi2O0iG9ppDTy

dead_emo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 55
Pievienojies: 12 Mai 2008, 08:28
Atrodas: piebaltika

Post no dead_emo » 25 Nov 2009, 11:32

Prasīšu tev kā mac lietotājs mac lietotājam: ob1 tu mac rokā esi turējis? :)

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 25 Nov 2009, 11:38

Esmu. Pirmais maks, ko mēģināju ir šis:

Image

Toreiz maki vēl rullēja, ne tā kā tagad.

A tu, dead_emo, vai esi turējis rokās saķīlētu PC?

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42

Post no TokRa » 25 Nov 2009, 12:22

ob1 wrote:Eudoxus, a tu esi redzējis kā saķīlēts PC strādā?
Savukārt es ar interesi pavērotu kā darbojas saķīlēts iTālrunisâ„¢

:)
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

dead_emo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 55
Pievienojies: 12 Mai 2008, 08:28
Atrodas: piebaltika

Post no dead_emo » 25 Nov 2009, 13:02

ob1 wrote:

Jā, man mājās darbojas viens optimizēts :) vista pc, viss strādā apmierinoši, nu un? Tas man neliek masturbēt uz microsoft un pc. Gluži tāpat kā apple, kas strādā nevainojami ar snow leopard 64bit kernel veidā. Nu un? Bet par tēmu runājot atslēgas vārds joprojām ir jailbroken, nevis vienkārši apple sucks..

P.S. Ja tavas atmiņas par mac ir Macintosh 128K, tad ir skaidrs kāpēc teksta editors vērās vaļā cikturtās sek? Bet varbūt tavas traumas ar macbrembzēm bija tāpēc, ka mēģināji arī tur kaut ko optimizēt...

downloader
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 96
Pievienojies: 28 Jūl 2008, 16:16
Atrodas: paralēlā realitāte

Post no downloader » 25 Nov 2009, 13:31

@TokRa - šitā izskatās saķīlēts iTālrunisâ„¢ :D

[spoil]Image[/spoil]
Image
Mēs redzam tālāk par savu degunu.. jautājums - vai gribam?

spriizha
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 61
Pievienojies: 14 Mar 2007, 10:00

Post no spriizha » 25 Nov 2009, 13:38

ob1 wrote:Esmu. Pirmais maks, ko mēģināju ir šis:

Image

Toreiz maki vēl rullēja, ne tā kā tagad.

Š is arī man bija. Oi ku daudz gadi atpakaļ.
btw - es nesolīju naudu, bet prasīju - vai tu vari par to naudu man dabūt tik pat labu alternatīvu. :)

un nevajag jau pārspīlēt ar tām sekundes simdaļām. Līdz sekundēm 10 ir normāls darbības laiks vidusmēra jūzerim. Braukājot pa firmām - cilvēki vēljoprojām strādā uz p2 un p3. cmon. viņiem os lādējas iekšā 10 minūtes. Un dzīvot var. o.K. - tagad piekrītu, ka alternatīvu var dabūt, bet savas domas īsti nemainu. manī mīt neliels mac fanāts, kuram nav naudas nopirkt šo bremzējošo OS, tapēdz dzīvojos uz superātrajiem logiem ;)

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 25 Nov 2009, 13:44

Izlasot visu šo diskusiju radās iespaids, ka vienīgie argumenti kāpēc iegādāties "ābolu" un tik ļoti pārmaksāt par to salīdzinājumā ar citu TOP brendu modeļiem, ir tā korpuss un klaviere.

Am I wrong? Correct me, if yes.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 25 Nov 2009, 15:52

Nu ja... MacPuikas arī meitenes vērtē tik pēc kleitas un polsteriem :D
Дебилы, бл*ть...

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 25 Nov 2009, 16:09

Hmm, nu tam Asus UX30 kleita un polsteri arī līmenī... vienīgais, kas "pietrūkst" ir ābola serde nabas vietā. :D

Image

( http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=CniWi2O0iG9ppDTy )

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 25 Nov 2009, 19:01

APOC wrote:Izlasot visu šo diskusiju radās iespaids, ka vienīgie argumenti kāpēc iegādāties "ābolu" un tik ļoti pārmaksāt par to salīdzinājumā ar citu TOP brendu modeļiem, ir tā korpuss un klaviere.

Am I wrong? Correct me, if yes.
Nu macbook pro ir arī ļoti labs ekrāns, laba dzesēšanas sistēma, laba baterija. Mac OSX ir laba OS. Diezgan daudz to plusu. Turklāt nav neko dārgāks par tādas pašas klases PC (Dell Latitude, ThinkPad T400 vai X301, HP EliteBook).
Bet džedajs ir reāli traumēts ar alumīnija makbuku pa galvu. Kurš izņemot viņu vēl tik ļoti satraucas par to, ka wirds veras ātrāk par dažām milisekundēm. Varbūt kādas tabletes nomierinošas vajag lietot, ja nevar sagaidīt, kad words atvērsies, nevis uzjāties visiem ar savu optimizēšanu. Ne jau datorā vaina, bet jūzerī.

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs

Post no Eudoxus » 25 Nov 2009, 19:19

ob1 wrote:Hmm, nu tam Asus UX30 kleita un polsteri arī līmenī... vienīgais, kas "pietrūkst" ir ābola serde nabas vietā.

( http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=CniWi2O0iG9ppDTy )
Starp citu, Asus kā tādam nav nekādas vainas. Tikai šis ir krietni bremzīgāks par Macbook pro, dumais džedaj - švakāks procis un DDR2 atmiņa. Turklāt baterija sūkā. (sk. http://www.slashgear.com/asus-ux30-culv ... y-3050790/)
Bet to, vai tas būs lētāks par lētāko MacBook pro mēs vēl nezinam, jo Asus, šķiet, cenu nav paziņojis un dators vēl nav nopērkams.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 25 Nov 2009, 19:31

Eudoxus:
1) Ja tu apgalvo, ka Asus UX30 ir bremzīgāks par Airu, tad piedāvāju derības. Summu tu vari izvēlēties.
2) Baterijai tam Asusam nav ne vainas. A cik tad īsti tur Air? Nekādi nevaru atrast.
3) Tas modelis ir nopērkams Latvijā, ja kas:
http://www.dateks.lv/cenas/3/36518_asus ... iness_.php
http://www.dateks.lv/cenas/3/37446_asus ... ta_bus.php
Cena - ap 600Ls.

Nu kā būs - uz cik deram, vai arī tu esi sava vārda saimnieks? (Gribu - dodu, gribu - ņemu)

Snorx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 358
Pievienojies: 24 Nov 2008, 22:25

Post no Snorx » 25 Nov 2009, 19:51

Eudoxus, ko tu te cepies- nesalīdzini pirmkārt pirkstu ar pats zini ko. Macbook AIR NAV Macbook Pro. Turklāt tik ļoti uzticamā mac baterija bieži vien ir tieši lielākā problēma- manam bijušajam šefam Rīgas kantorī jauniem macbook pro 4 no 7 skaisti noklājās vēl garantijas laikā. Par macu krāniem vispār esmu autā par tādu apgalvojumu, ka viņi ir ļoti labi- paskaties viņu tehniskos rādītājus pirms runā... Mac OS, iPod, **dritvai kociņ** reklamēšanās veidi un iPhone vispār ir vienīgais, kas to kantori vēl tur uz ūdens.

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4339
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 25 Nov 2009, 21:13

kompānija Apple jau bija praktiski sabrukusi ar visiem saviem makiem - to izglāba iPod, nebūtu iPod, Apple un Mac būtu vēstures rindās lasāmi.

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42

Post no TokRa » 26 Nov 2009, 07:13

Zinātnieki ir atklājuši, ka āboli palīdz novērst sirds un asinsvadu saslimšanas, kas ir trešais visizplatītākais nāves cēlonis sievietēm visā pasaulē.

(c) TVNET
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

downloader
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 96
Pievienojies: 28 Jūl 2008, 16:16
Atrodas: paralēlā realitāte

Post no downloader » 26 Nov 2009, 09:35

@ob1 info no www.āboluveikals.lv
2) Baterijai tam Asusam nav ne vainas. A cik tad īsti tur Air? Nekādi nevaru atrast.
Vēl plānāka baterija.
Grūti iedomāties, kā iespējama tik plāna baterija. Taču baterijas veiktspēja dizaina dēļ necieš.
MacBook Air baterija ir visplānākā, kāda jebkad bijusi, toties tās darbības ilgums nav apdraudēts. Vari sērfot internetā pat 5 stundas.
vienīgi bačas nomaiņā vajag papraktizēties! :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HSEKeSL9F4g[/youtube]
Image
Mēs redzam tālāk par savu degunu.. jautājums - vai gribam?

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”