Iznācis µTorrent 2.0 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis µTorrent 2.0 Final

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150549
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_mju_1.jpg[/imgl]Apmēram pirms nedēļas uz jaunu mažorversiju 2.0 atjauninājās vispopulārākais bittorrent klients µTorrent. Tā kā uz mažorversiju nevar atjaunināt automātiskā kārtībā, tad šī ziņa mazliet izslīdēja no redzesloka. Par tēmu jau esam savulaik rakstījuši, BT klients darbojas patiešām lieliski.

    Lietotāja saskarnē izmaiņu ir maz, viss atrodas “zem pārsega”. Pirmām kārtām jāmin pilnīgs UDP-balstītā µTP (µTorrent Protocol) atbalsts, kas nodrošina ātrāku datu apmaiņu par TCP. µTP ļauj arī analizēt datu plūsmu konkrētā virzienā un “nelauzties” tur, kur ir sastrēgumi.

    Pievērsta arī liela uzmanība, lai samazinātu µTorrent 2.0 ietekmi uz PC resursu patēriņu un provaideru tīklu noslogojumu; daudzi svarīgi procesi ir automatizēti. Iespējams nomainīt programmas dizainu, kā arī veikt pilnu statistikas uzskaiti.

    Lejuplāde – mājaslapā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ut2_1.jpg[/img]

    #227335
    daGrevis
    Participant

    Super! Gaidīju jauno, satbilo versiju, tagad lieku virsū… 🙂

    #227336
    Kon
    Participant

    Tīkla uzstādīšanas vednis atjaunots 🙂 Vēl ir transfer cap , kas noderēs tiem , kam ir ierobežots trafika apjoms 🙂 ir vēl daudz kas , bet slinkums rakstīt

    #227337
    Evers
    Participant

    Starp Windows vides torrentu klientiem, šis ir ārpus konkurences 🙂

    #227338
    ZalktiS
    Participant

    Nekā īpaša! Tāpat ka no VL jaunās versijas!

    #227339
    laurix
    Participant

    Quote:

    Pirmām kārtām jāmin pilnīgs UDP-balstītā µTP (µTorrent Protocol) atbalsts, kas nodrošina ātrāku datu apmaiņu

    Tas tiešām tā arī ir ? Es jautāju, jo man tā nav. Man ar jauno µTorrent ātrums vislaik mainās, maksimālo sasniegt nav iespējams. Tad no 500 nokrīt uz 150 tad atkal 400 un tā vislaik. Ar veco 1.8.5 vislaik bija stabili max ātrums, nemazāk. Vārbūt kāds zina kas par lietu ?

    #227340
    GulbisRG
    Participant

    Man ar likās ka 1.3/1.4 (bez instalācijas) bija visātrakas versijas 🙂

    #227341
    dzhonsons
    Participant

    Kādu laiku jau izmantoju 2.1 alfu. Problēmu nav.

    #227342
    McAnder
    Participant

    laurix wrote:

    Quote:

    Pirmām kārtām jāmin pilnīgs UDP-balstītā µTP (µTorrent Protocol) atbalsts, kas nodrošina ātrāku datu apmaiņu

    Tas tiešām tā arī ir ? Es jautāju, jo man tā nav. Man ar jauno µTorrent ātrums vislaik mainās, maksimālo sasniegt nav iespējams. Tad no 500 nokrīt uz 150 tad atkal 400 un tā vislaik. Ar veco 1.8.5 vislaik bija stabili max ātrums, nemazāk. Vārbūt kāds zina kas par lietu ?

    man 1.8.5 šādi rīkojas 😀 arī up mēdz visiem torrentiem uz 0.1-1 kb/s apgriezt, skatīšos ko man 2.0 rādīs :warn:

    #227343
    buz
    Participant

    Ar šo versiju vismaz strādā torrenti tur, kur tie ir “nogriezti”

    #227344
    RicoPico
    Participant

    samurajs wrote:

    Tā kā uz mažorversiju nevar atjaunināt automātiskā kārtībā

    Hm, man gan viss notika automātiski. Un jā- apmēram nedēļu atpakaļ… 🙂

    #227345
    McAnder
    Participant

    RicoPico wrote:

    samurajs wrote:

    Tā kā uz mažorversiju nevar atjaunināt automātiskā kārtībā

    Hm, man gan viss notika automātiski. Un jā- apmēram nedēļu atpakaļ… 🙂

    Rodas jautājums vai pirmstam tev bija beta versija? No betas update strādājot, no 1.8.5 nē.

    #227346
    jonjs
    Participant

    Jaunā Microsoft pirātu izķeršanas ierīce ir klāt, bīstaties kačātāji, Balmera kungs tur roku uz jūsu lejupielāžu bitu plūsmas pulsa.

    #227347
    samurajs
    Participant

    McAnder wrote:

    Rodas jautājums vai pirmstam tev bija beta versija? No betas update strādājot, no 1.8.5 nē.

    Nē, šim betas nelietoju, jo reiz smagi iegrābos. 1.8.5 bija. 🙂

    #227348
    RicoPico
    Participant

    Nu re, a man bija beta. Uzlikts, lai automātiski atjaunojas arī uz beta versijām. Zin- nevienu gļuku neesmu novērojis, lai arī uTorrenta betas lietoju pārsvarā, par cik uTorrent patstāvīgi attīstās, un drīz vien mažora versiju nomaina jauna beta, kamēr atkal neiznāk nākamais mažors. Un tā visu laiku… 🙂

    #227349
    Aldis
    Participant

    jonjs wrote:

    Jaunā Microsoft pirātu izķeršanas ierīce ir klāt, bīstaties kačātāji, Balmera kungs tur roku uz jūsu lejupielāžu bitu plūsmas pulsa.

    Stress… un pilns dators ar vīrusainu stuff? Un Tevis izsekošanas gūgol botiem? 🙂

    #227350
    usver
    Participant

    GulbisRG wrote:

    Man ar likās ka 1.3/1.4 (bez instalācijas) bija visātrakas versijas 🙂

    atkārtošos: https://blogs.zdnet.com/security/?p=1737

    heppī vareza kačāšanu ar vecajām versijām no .lv torrentu lapām. mūsu drošības struktūras tādus jūzerus uztver kā medusmaizi ;>

    #227351
    reGative
    Participant

    Vismaz modernāks dizains. 🙂

    #227352
    vardiite
    Participant

    man arī bija beta uzlikta un kā ir kāda jaunāka versija, tā automātiski piedāvā atjaunot- tagad man ir build 17920, viss strādā nesūdzos 🙂

    #227353
    Kon
    Participant

    pats galvenais tiem buildiem jau ir lai būtu attiecīgs ratio master builds , a to šmuce var sanākt 😛

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā