Microsoft pārlūku izvēles vietnē - 12 pārlūki!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

McAnder
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 211
Pievienojies: 13 Apr 2008, 22:11
Reputācija: 0
Atrodas: Bauska

Post no McAnder » 23 Feb 2010, 14:04

Linux vs. M$, jums neapnīk malt vienu un to pašu? Patīk Linux? Sēdi uz viņa, nevis lien windows pusītē un vislaik kunksti. Neesmu manījis ka windows lietotāji līstu linux pusītē iepļūtīt par katru cenu, bet visi ubunstisti kā izsalkuši katrā topikā sāk os-wars.

Man pofig, es traktorā!
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 4
Pievienojies: 23 Feb 2010, 14:53
Atrodas: traktors

Post no Man pofig, es traktorā! » 23 Feb 2010, 15:16

kādu pārlūk man likt uz mana traktora ātrumpulksteņa?
man pofig, es iekš traktor!

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 23 Feb 2010, 16:26

McAnder wrote:Linux vs. M$, jums neapnīk malt vienu un to pašu? Patīk Linux? Sēdi uz viņa, nevis lien windows pusītē un vislaik kunksti. Neesmu manījis ka windows lietotāji līstu linux pusītē iepļūtīt par katru cenu, bet visi ubunstisti kā izsalkuši katrā topikā sāk os-wars.
Vienkārši ir daļa it forumu lietotāji, kuri nesaņems ikvakara onanēšanas prieciņu, ja neiepostos katrā pavedienā cik linux ir ideāla štelle, pat ja topiks būs par ms

marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05
Atrodas: Rīga

Post no marr » 23 Feb 2010, 17:16

sakiet, ko gribiet, bet man šķiet, ka labākajā gadījumā tur tā lapa lieto pseudo-random numbers, lai rādītu to browseru izvietojumu. Ideāli priekš visādām komisijām, bet defaultais jūzeris, kas ienāks pirmoreiz enīvej pirmo redzēs IE. Tādam, kas atgriezīsies izskatīsies pēc randoma, jo otrajā apmeklējumā vairs IE nebūs pirmais, bet būsim reāli, cik daudz jūzeru tur ieies vairāk kā vienreiz, lai izvēlētos sev browseri?

Creep
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1138
Pievienojies: 09 Feb 2008, 20:06

Post no Creep » 23 Feb 2010, 17:21

Marr: kad es iegaaju pirmoreiz, man nebija IE pirmais, bet gan FF, taakaa random ir visulaiku, nevis tikai peec refresh...

Ralfie
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 613
Pievienojies: 15 Aug 2008, 10:00

Post no Ralfie » 23 Feb 2010, 17:35

Man ar kā pirmas tajā lapā IE rādās.. :(

_Mo3_
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 610
Pievienojies: 30 Okt 2008, 01:22
Atrodas: Olaine

Post no _Mo3_ » 23 Feb 2010, 18:16

Niideejs wrote:
McAnder wrote:Linux vs. M$, jums neapnīk malt vienu un to pašu? Patīk Linux? Sēdi uz viņa, nevis lien windows pusītē un vislaik kunksti. Neesmu manījis ka windows lietotāji līstu linux pusītē iepļūtīt par katru cenu, bet visi ubunstisti kā izsalkuši katrā topikā sāk os-wars.
Vienkārši ir daļa it forumu lietotāji, kuri nesaņems ikvakara onanēšanas prieciņu, ja neiepostos katrā pavedienā cik linux ir ideāla štelle, pat ja topiks būs par ms
es par to pašu! tā krāniņu mērīšanās, jau ir līdz nelabumam apnikusi!
Image

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 23 Feb 2010, 19:08

_Mo3_ wrote:
Niideejs wrote:
es par to pašu! tā krāniņu mērīšanās, jau ir līdz nelabumam apnikusi!
Paturpināšu garo tēmu. Varbūt tas bijis pirms tam, bet šajā tēmā es kaut kā nepamanīju, ka kāds no Linux bāzē būtu kaut vienā vietā pateicis, ka Win lietotāji ar kaut ko ir sliktāki par Linux lietotājiem? Cilvēks nopērk sev Win un bauda UPDATE u.t.t. (Linux to bauda par velti) nu tas tā. Un zin, ka par viņu rūpējas Win izstrādātāji vai arī otri. Ne reizi vien esmu teicis Win ir laba OS nebūt nestrīdos un nebūt nesaku, ka tie, kas to lieto Win ir kādā ziņā pārāki vai nepārāki par Linux lietotājiem. Tā tas nav. Jo tajā pašā Win ir tik daudz noslēptu nianšu un iespēju, ko vairums lietotāju nekad tā arī neuzzinās.
Man tomēr jautājums Win lietotājiem? Win jau ir tikai pamatu pamats, bet kā ar pārējām programmām? Protams free stuff ir arī priekš WIN un pēdējā laikā tas dublējas ar Linux (Gimp, Blender, disku rakstīšanas programmas u.t.t.).
Jautājums vēl reizi, kādēļ jūs sākat rakstīt par KRÄ€NIEM tad, kad vienkārši tā paša BUBUNTA lietotāji vienkārši uzrakstā kā viņi ir nonākuši līdz Linux? Jūs apvaino pati doma, ka kāds lieto, ko citu vai jūs esat sava veida rasisti, kas neatzīst alternatīvas? Vados tikai no dotā raksta komentāru kopuma. Atbildiet uz jautājumu tie, kas ir apvainoti ar cilvēku komentāriem, kas apraksta savu Linux pieredzi?

McAnder
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 211
Pievienojies: 13 Apr 2008, 22:11
Atrodas: Bauska

Post no McAnder » 23 Feb 2010, 19:21

jonjs, speciāli analfabētiem, nav šī ziņa par tavu linux un ej izmanto savu lieko laiku citur nevis raksti visur par saviem piedzīvojumiem pie pc.

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 23 Feb 2010, 19:35

McAnder wrote:jonjs, speciāli analfabētiem, nav šī ziņa par tavu linux un ej izmanto savu lieko laiku citur nevis raksti visur par saviem piedzīvojumiem pie pc.
Kam negadās kļūdas? It īpaši garos tekstos. Un vēl jautājums, ko tu gribēji pierādīt savā pēdējā komentārā? Kaut kādu pārākumu vai ģenialitāti? Un tu domā, ka to pierādīji? Vai vienkārši neizlasīji līdz galam un nolēmi, ka kaut kas savas personas aizstāvībai ir jāuzraksta. Starp citu man uz šī kompja ir kaut kāda "Labtec" klaviatūra. Patiesi tā iesūkā, spied taustiņu, bet tas nespiežas un pēc tam nākas labot. Būs jāiegādājas cita, jo uz nerviem krīt diezgan pamatīgi :)

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 23 Feb 2010, 20:01

Kur ir bans par antisemītismu ? Hitlerus jaunos audzinam ? Š itos fleimus vajadzētu beidzot izbeigt.
You're the moron they built to make me an idiot.

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 23 Feb 2010, 22:02

Microsoft failo, kāda velna pēc viņi pieļauj to ka kāds diktēs ko viņi var un ko nevar iekļaut savā produktā.
Image

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4339
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 23 Feb 2010, 23:26

Wuu, +1. Neatbalstu to, ka daudzi lieto tizlo IE, bet Microsoftam ir tiesības taisīt savu produktu kādu grib nevis klausīt puritāņiem Eiropas valdībā.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5392
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 23 Feb 2010, 23:32

Tas viss pasākums gan ar WMP, gan ar IE tiešām konkrēti smird. Tad jau arī Wordpad, Paint (o noes!), Sound Recorder, CD Burning, Firewall, ad nauseam - visi jālikvidē vai jādod iespēja izvēlēties.

ES: "Dodiet mums pliku Windows kerneli!" :D
Дебилы, бл*ть...

I'm not a racist, but...
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 85
Pievienojies: 06 Dec 2009, 01:10
Atrodas: Džungļi

Post no I'm not a racist, but... » 24 Feb 2010, 00:26

Ja IE būtu bez atsevišķas EULA, neviena EU pat ausi nekustinātu. MS agresivitāte pašiem atspēlējās.
WARNING: Disruptive tests enabled.

Imhoteps
E-žurnālists
Atbildes: 1117
Pievienojies: 11 Aug 2009, 16:11

Post no Imhoteps » 24 Feb 2010, 13:15

nevertell wrote:Kur ir bans par antisemītismu ? Hitlerus jaunos audzinam ? Š itos fleimus vajadzētu beidzot izbeigt.
"Jeņķis" - antiamerikānisms? "Leitis" - pretlietuviskums? "Hohols" - antiukrainisms? Letiņš - pretlatviskums?
"Žīds" - literārs apzīmējums latviešu valodā jūdiem, kuriem nav Palestīnas izcelsmes un kuri nedzīvo savā etniskajā semītu teritorijā. Latvijā, Spānijā, Francijā utt. dzīvojošs Zālamana pēctecis ir "žīds", Izraelā dzimušais un dzīvojošs ir "ebrejs".
"Ebrejs" - tāds termins līdz 1945. gadam Latvijā nemaz neeksistēja. Mūsdienās lietots "politkorektuma" labad (esmu zem galda!).
Žīdi (angl. - "jew", kriev./ukr. - "жид", latv. līdz 1945. - "žīds") - no Palestīnas izceļojusi pa visu pasauli semītu cilts.
"Ebreji" (angl. - "hebrew", kriev./ukr. - "еврей", latv. pēc 1945. - "ebrejs") - jūdi, kas dzimuši un DZĪVO savā etniskajā teritorijā.
P.S. Novērs robus izglītībā un māces vēsturi, puis`. Lietas saucāmas savos īstajos vārdos.
P.P.S. Letiņi, izdabājos izdomātam "politkorektumam", čigānus jau pasākuši saukt par "romiem". PÄ€RSMIETIES!

Brutto
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 508
Pievienojies: 14 Nov 2009, 13:46

Post no Brutto » 25 Feb 2010, 16:10

Žīdi ir žīdi, čigāni ir čigāni un nēģeri ir nēģeri, ko tur vispār nesaprast un strīdēties! Tā tas bija 80-jos un tā tas ir tagad!
Tikai vienam stulbam ienāk prātā Islandi nosaukt par Īslandi un visi sāksim ķēmoties pakaļ?! Tad jau Latviju sāksim par Lettlandi saukt.

Imhoteps
E-žurnālists
Atbildes: 1117
Pievienojies: 11 Aug 2009, 16:11

Post no Imhoteps » 25 Feb 2010, 16:25

Brutto wrote:Žīdi ir žīdi, čigāni ir čigāni un nēģeri ir nēģeri, ko tur vispār nesaprast..
+∞

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 26 Feb 2010, 02:37

Sākās ar pārlūkiem, turpinājās ar OS-warēm un nobeidzās ar rasismu - topiks īsti notepad garā! Katrā ziņā vismaz nav garlaicīgi palasīt :)
viegls rokenrols pa radio

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 26 Feb 2010, 09:00

aoma: +1

Ä€-a... es jau domāju pārsaukt portāla logo: "IT izklaides portāls nedaudz aprobežotiem cilvēkiem" :D

Bet nu portāls ir tāds, kādu to veido paši lietotāji, tā kā varat būt lepni uz sevi! :D

Imhotepa atziņas tiešām ir pareizas un vērtīgas, tikai citā forumā sadaļā tām būtu jābūt.

Un mēs aizmirsām vēl arābus un tiem līdzīgos - tie tagad lepni par muslimiem dēvējas :)
Image

elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54

Post no elvisburdajs » 26 Feb 2010, 20:23

samurajs, :D

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”