Okarte - man nav ko teikt! (updated)

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Okarte - man nav ko teikt! (updated)

Post no samurajs » 17 Mar 2010, 16:39

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_okarte_2.jpg[/imgl]Ar varen dāsnu akciju no 15.-28. martam ir aplaimoti liepājnieki: sakarā ar jubileju LMT Liepājas Klientu apkalpošanas centrā katram gribētājam par velti dod pa 2 Okartēm ar 3 Ls kredītu katrā un bezmaksas sarunām LMT tīklā uz mūžu. Nu taisni kā Bites Bi-Fri. Nesen līdzīga akcija esot bijusi arī Daugavpilī.
Tikko saņēmu SMS: ko guli mājās, vai savas Okartes saņēmi? Būtu cilvēks vismaz pajautājis, vai man maz vajag? Bet nē - ja reiz dod, tad esot obligāti jāņem!

Jau izteicu LMT savas domas: šādu akciju - bezmaksas sarunas uz mūžu - būtu pelnījuši tikai operatoram vislojālākie ilggadējie Okartes lietotāji. Bet augstajai priekšniecībai "milžu cīņā" par potenciālajiem jaunajiem klientiem acīmredzot ir citādas domas. Tūkstošiem numuru atkal tiek nolemti iznīcībai, jo nopietni cilvēki savas tālruņa koordinātes parasti nemaina. Izrunās - un izmetīs.

Ja kādreiz pret savu mobilo operatoru LMT izjutu cieņu kā jau pret solīdu kompāniju, tad šī pārliecība pamazām sāka ļodzīties pēc reklāmas rullīšu "zaļais pret dzelteno" parādīšanās televīzijā. Tagad tikai varu sacīt vienu - "man nav ko teikt!"

Un, Tev, lasītāj, ir ko teikt? Kājas padusē, un drāzies pēc dāvinātajām Okartēm! Jo dod!

Reportāža no "karstā punkta"

Jau 4. dienu Liepājā "dod" akcijas Okartes, par tematu cilvēki runā aizvien vairāk. Citi atbalsta, citi izturas skeptiski, vēl citi vispār ignorē šo ideju. LMT Klientu apkalpošanas centra šaurajās telpās tikpat kā nav kur apgriezties no paša rīta. 3 operatori intensīvi, bet laipni apkalpo Okaršu gribētājus, kuri sastājušies nelielā rindā. Pēc pases uzrādīšanas katram tiek iedota kaudzīte, no kuras var izvēlēties sev tīkamos numurus. Pieejamas visas tradicionālās LMT sērijas, kā 93, 63, 64, 65 utt. Pie reizes arī profesionālā līmenī tiek atbildēti klientu jautājumi par tarifiem, pāreju uz Okarti no cita operatora utml. Pa to laiku datorā ievada klienta vārdu-uzvārdu un saņemto Okaršu numurus. Tas tiekot darīts, lai kāds nevarētu atkārtoti saņemt dāvanas, un iedzīvoties, tirgojot tās.

Īpaši neattapīgiem klientiem piedāvā arī mazu aparātiņu papildus dāvanā, ar kuru var pārkopēt numurus no vienas SIM kartes otrā.
Beigu beigās saņēmu sev pienākošos Okarti ar mūža bezmaksas sarunām LMT tīklā, un otru priekš sievas. Tā arī vēl neesmu izdomājis, ko tagad darīt. Atteikties no sava daudzus gadus kalpojošā numura un mainīt to man ir žēl. No otras puses, varbūt krīze kļūs vēl zvērīgāka, nodokļi vēl augstāki, un tad šīs bezmaksas sarunas lieti noderēs. Katrā ziņā man laiks domāt līdz 1. septembrim - tas ir akcijas Okartes aktivizēšanas pēdējais termiņš.

Uz jautājumu par varbūtēju vispārēju Okartes pāriešanu uz bezmaksas sarunām savā tīklā pēc Bi-Fri principa operators atbildēja noraidoši: visdrīzāk tā ir pēdējā šāda veida akcija. Jaunie klienti tagad esot pirmajā vietā.

Last edited by samurajs on 18 Mar 2010, 13:03, edited 1 time in total.
Image

McAnder
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 211
Pievienojies: 13 Apr 2008, 22:11
Atrodas: Bauska

Post no McAnder » 17 Mar 2010, 16:48

Labāk vispār nekomunicēt, ieaugt sūnās \m/

budzis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 02 Mar 2010, 10:16

Post no budzis » 17 Mar 2010, 17:06

Ka var nenemt, ja dod par brivu ? :)
Pasam stav 6 BiFri kartes, ko pirms laicinja Bite dali BiFri lietotajiem. Tad vel LMT Okarte ar visu telefonu par brivu 1.klasniekam ari stav, jo aparats piekodets LMT, bet LMT neinterese ne pa kam - visi savejie sez uz BiFri, bet uz LMT no BiFri zvanit sanak maz un rezultata izmaksa letak ka tada Okarte...

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2308
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 17 Mar 2010, 17:07

Ja iedotu ķerru ar tām SIM kartēm, gan jau atrastu pielietojumu. Bet ko lai es pasāku ar divām?! Ilgus gadus lietoju pieslēgumu ar automātisko rēķinu apmaksu. Neredzu vajadzību pēc papildus kartēm.
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4339
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 17 Mar 2010, 17:43

Nu moins! Es būtu laimīgs, ja manā pusē tāda akcija parādītos! :) Un jūtos arī pelnījis, visu mūžu sēžu uz Okartes! :)

cesedy
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 394
Pievienojies: 17 Sep 2009, 03:23
Atrodas: Guernsey, UK

Post no cesedy » 17 Mar 2010, 17:47

kapēc lai neņemtu? varēs dr.lv galerijas un statistiku sasūtīt, ka vismaz gadam pietiks :D
Agrāk es domāju, ka shady ir normāls....Tagad zinu - viņš ir galīgs cirvis. /© cesedy/
Image

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 17 Mar 2010, 18:00

cesedy wrote:kapēc lai neņemtu? varēs dr.lv galerijas un statistiku sasūtīt, ka vismaz gadam pietiks :D
Kaut kā jau "jānotriec" tā LMT naudiņa... :D
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

kuuminsh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 241
Pievienojies: 28 Jan 2010, 01:54

Post no kuuminsh » 17 Mar 2010, 18:09

Evers visu mūžu sēž uz okartes :>
Lol
Cik tad tev ir gadiņi ? :>

Toms
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 440
Pievienojies: 10 Mar 2007, 16:41
Atrodas: Rīga

Post no Toms » 17 Mar 2010, 18:56

kuuminsh, kapēc arī biznesa aprindās esošs cilvēks nevarētu iznatot priekšatmaksas kartes, m?

Ja Tu vari pazvanīt, Tev par pazvanīt un "uzturēt" ptriekšatmaksu ir lētāk, kā patstāvīgo pieslēgumu. Biznesa aprindās nevienam nav svarīgi, ko Tu lieto - pieslēgumu, priekšatmaksu vai ko citu. Galvenais esi sazvanāms, laicīgi atjauno/papildini/uzturi "kredītu" un viss ir bumbās.

Tapēc man jājautā, cik Tev gadiņu?
Uz mežu malku neņem līdzi.

Arcis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 149
Pievienojies: 05 Jūl 2009, 17:34
Atrodas: Grobiņa

Post no Arcis » 17 Mar 2010, 19:45

Nezinu, esmu apmierināts ar savu ZZ nummuru, kas man ir jau 6 gadus un pat tāda akcija mani neuzrunā skriet ķert kartes un mainīt nummuru un operatoru.

tox3
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 265
Pievienojies: 25 Mar 2008, 13:37

Post no tox3 » 17 Mar 2010, 19:50

Biju apmierināts ar ZZ, esmu apmierināts ar Oi!karti un labprāt ņemtu pieslēgumu, ja man dotu normālu telefonu, bet nedod, jāuzgaida dažus gadus (līdz 21)

downloader
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 96
Pievienojies: 28 Jūl 2008, 16:16
Atrodas: paralēlā realitāte

Post no downloader » 17 Mar 2010, 20:13

Akujeķ!
Lietoju Okarti jau ~7gadus un tagad ar šitādu hui#u-mui#u viņi paņem un uzsit zem jostasvietas..

Laikam būs tiešām jāizdara kā tajā OK&ZZ parodijreklāmā - jāsāk lietot Bi(e)te!
Image
Mēs redzam tālāk par savu degunu.. jautājums - vai gribam?

cracks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 182
Pievienojies: 03 Mar 2010, 14:12

Post no cracks » 17 Mar 2010, 20:24

as ever.
vecie klienti sūkā ūlas un var meklēt jaunu operatori, kamēr jauni papriecāsies un arī skries prom :D
Tā viņš tagad būs!

Aizver muti!

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 17 Mar 2010, 20:52

Bit(ī)te. :)
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

waplet
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 162
Pievienojies: 04 Sep 2007, 13:45

Post no waplet » 17 Mar 2010, 22:11

Arcis wrote:Nezinu, esmu apmierināts ar savu ZZ nummuru, kas man ir jau 6 gadus un pat tāda akcija mani neuzrunā skriet ķert kartes un mainīt nummuru un operatoru.
ppiekrītu man zz arī apmēram kādus 6 gadus.

wolfinj
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 131
Pievienojies: 21 Apr 2009, 15:01

Post no wolfinj » 17 Mar 2010, 22:40

nu nē priekšapmaksas kartes nav nopietni
jāatceras uzpildīt
pakalpojumi vienmēr atpaliek
tas vairāk liecina par nepatstāvību...
un es tomēr labāk regulāri maksāju konstantu summu pieslēgumam nekā paķeru akciju un tad mirstu nost jo vairs nemāku maksāt kad akcija beigusies...

turklāt kas attiecas uz rakstu
nav īsti korekti samest vienā maisā okarti ar lmt pieslēgumu(tele2 ar zz, bite ar bifri)
tie ir pavisam dažādi peļņas plāni un mērķauditorija
tāpēc nemaz nebrīnos par šo agresīvo kampaņu...
Parasti domāta tīņiem kam smadzeņu rievas viegli iespaidot...

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 17 Mar 2010, 22:55

Esmu no tiem, kas neķer visu, kas vien ir dabūjams "par brīvu". Kaut kad varbūt arī jūs apjēgsiet, ka par brīvu ir tikai siers peļu slazdā, bet mārketingā šitās akcijas ir domātas sevišķi tupām pelītēm.

Toms, nezinu, kādās biznesa aprindās Tu apgrozies, bet ja mani potenciālie klienti lieto priekšapmaksas karti, ja ir izvēle, es parasti darījumus ar tādiem neslēdzu.
(cik nav bijis - gaidi samaksu, brīnies, kur cilvēks palicis, bet kad gribi piezvanīt, izrādas numurs sen jau miskastē)
viegls rokenrols pa radio

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 17 Mar 2010, 23:35

kuuminsh wrote:Evers visu mūžu sēž uz okartes :>
Lol
Cik tad tev ir gadiņi ? :>
Nākošmēness svinu 21. jubileju. Apmierināts? Nāc uz kūkām :>

Nejūtos nemaz sliktāks par pieslēgumu lietotājiem , ja kādam cilvēkam pret to ir aizspriedumi - galīgi nav mana problēma, vienkārši man nepatīk būt kādam parādā (pēcmaksas, kredīti), mazcenas telefonus arī nekāroju, jūtos drošāk - ja telefonu kāds nosper - nevar uz ašo sataisīt man rēķinu kamēr nav nobloķēts, un arī pats sevi nevaru pārsteigt ar pārrunātu rēķinu, zinu cik iekšā salieku, tik ta runāju. Ar santīmiem kartē ar nekad neesmu.
Okartei tagad termiņi gari, papildinu par kādiem 5 Ls uzreiz un runāju ilgi, pļāpa neesmu, pa cik man kontakti ir praktiski tikai ar LMT lietotājiem + esmu pieslēdzis tarifu plānu, kas izdevīgs zvaniem LMT tīklā, arī 5. atlaižu līmenis jau ir, kas dod papildus 35% atlaidi, sarunas sanāk 2.05 santīmi minūtē LMT tīklā (243 minūtes - neslikti), un ja nu tiešām gadās uz citu zvanīt, tad tie ir 7.8 santīmi minūtē. :)
Last edited by Evers on 18 Mar 2010, 07:26, edited 1 time in total.

Toms
Reģistrēts lietotājs

Post no Toms » 18 Mar 2010, 00:09

Man nav svarīgi, ko lieto cilvēks - galvenais ir iespēja sazvanīt cilvēku.

Man vienmēr ir tas izdevies un nekādu problēmu.

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 18 Mar 2010, 01:42

nju,bet tas tak ir forshi,Bite ir piespiedusi ari LMT savejiem dot sarunas par brivu.Gan jau telens ari driz to sapratis,kaa saka bite kapec lai mes prasitu naudu par sarunam musu tikla,ja mums tas neko nemaksa...ta ari ir sarunam sava tikla vajadzetu visu laiku but par brivu :)
Whiskey for my men, beer for my horses!

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 18 Mar 2010, 02:48

Lietoju Bite, man toč nav ko teikt! :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

ZalktiS
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 48
Pievienojies: 18 Nov 2008, 23:05

Post no ZalktiS » 18 Mar 2010, 08:10

Ja jau dod, tad ir janjem...

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 18 Mar 2010, 13:05

Reportāža no "karstā punkta"

Jau 4. dienu Liepājā "dod" akcijas Okartes, par tematu cilvēki runā aizvien vairāk. Citi atbalsta, citi izturas skeptiski, vēl citi vispār ignorē šo ideju. LMT Klientu apkalpošanas centra šaurajās telpās tikpat kā nav kur apgriezties no paša rīta. 3 operatori intensīvi, bet laipni apkalpo Okaršu gribētājus, kuri sastājušies nelielā rindā. Pēc pases uzrādīšanas katram tiek iedota kaudzīte, no kuras var izvēlēties sev tīkamos numurus. Pieejamas visas tradicionālās LMT sērijas, kā 93, 63, 64, 65 utt. Pie reizes arī profesionālā līmenī tiek atbildēti klientu jautājumi par tarifiem, pāreju uz Okarti no cita operatora utml. Pa to laiku datorā ievada klienta vārdu-uzvārdu un saņemto Okaršu numurus. Tas tiekot darīts, lai kāds nevarētu atkārtoti saņemt dāvanas, un iedzīvoties, tirgojot tās.

Īpaši neattapīgiem klientiem piedāvā arī mazu aparātiņu papildus dāvanā, ar kuru var pārkopēt numurus no vienas SIM kartes otrā.
Beigu beigās saņēmu sev pienākošos Okarti ar mūža bezmaksas sarunām LMT tīklā, un otru priekš sievas. Tā arī vēl neesmu izdomājis, ko tagad darīt. Atteikties no sava daudzus gadus kalpojošā numura un mainīt to man ir žēl. No otras puses, varbūt krīze kļūs vēl zvērīgāka, nodokļi vēl augstāki, un tad šīs bezmaksas sarunas lieti noderēs. Katrā ziņā man laiks domāt līdz 1. septembrim - tas ir akcijas Okartes aktivizēšanas pēdējais termiņš.

Uz jautājumu par varbūtēju vispārēju Okartes pāriešanu uz bezmaksas sarunām savā tīklā pēc Bi-Fri principa operators atbildēja noraidoši: visdrīzāk tā ir pēdējā šāda veida akcija. Jaunie klienti tagad esot pirmajā vietā.

Image

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 18 Mar 2010, 14:30

Jābrauc uz Liepāju, tomēr slinkums 200+ Km dzīties :D

waplet
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 162
Pievienojies: 04 Sep 2007, 13:45

Post no waplet » 18 Mar 2010, 19:50

Vajag 18 gadus un pasi.

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 18 Mar 2010, 22:09

waplet, loģiski. nehren maloļetkām vispār ko dot..

Snorx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 358
Pievienojies: 24 Nov 2008, 22:25

Post no Snorx » 19 Mar 2010, 08:35

Nu HVZ, kas visiem pret priekšapmaksas kartēm. Paņēmu ZZ, kad viņiem parādījās tā bonusu sistēma. Iemesls- man zvana vairāk kā es citiem un labāk papildināt karti reizi mēnesī un saņemt pat 3-4x lielāku summu papildus no bonusiem, nekā tupi sēdēt piemēram par piecīti uz pieslēguma un tikai maksāt un domāt līdz- norunāšu to 5Ls, vai nē. Aizgāja pat līdz tādam brīnumam, ka vienā jaukā dienā bonusos saņēmu 14Ls ar santīmiem :D Pagaidām ir sanācis tā, ka nekad neesmu spējis visu norunāt- ātrāk kredīta termiņš beidzas :)

Nikkys
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 131
Pievienojies: 03 Mar 2010, 18:05

Post no Nikkys » 20 Mar 2010, 20:47

turos pie Bites kopš pirmās dienas, kad šamie ienāca Latvijā.
vispirms toxic (jo nekas cits nebija), tad bifri, un nu jau pieslēgums.
zināju jau, ka šim operatoram būs perspektīvas, jo biju informēts par vodafone tīklu un operatora panākumiem kaimiņos.
biznesu nekad šī lieta nav ietekmējusi, atbildot augstāk...

afigel
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 304
Pievienojies: 04 Nov 2007, 18:36
Atrodas: Bedrograda

Post no afigel » 21 Mar 2010, 00:17

Toms wrote:kuuminsh, kapēc arī biznesa aprindās esošs cilvēks nevarētu iznatot priekšatmaksas kartes, m?

Ja Tu vari pazvanīt, Tev par pazvanīt un "uzturēt" ptriekšatmaksu ir lētāk, kā patstāvīgo pieslēgumu. Biznesa aprindās nevienam nav svarīgi, ko Tu lieto - pieslēgumu, priekšatmaksu vai ko citu. Galvenais esi sazvanāms, laicīgi atjauno/papildini/uzturi "kredītu" un viss ir bumbās.

Tapēc man jājautā, cik Tev gadiņu?
biznesa parindaas esosham cilveekam nav laika **dritvai kociņ** praatu ar kautkaadu suuda okartes krediitu. kas tur ir ar to okarti - aarzemees arii straadaa?

muahahaha, iedomaajos situaaciju - boss aiziet pie graamatvedes un saka - papildini man okartes krediitu, riit lidoju uz vaaciju :DDDDD

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 21 Mar 2010, 11:27

Ä€rzemēs strādā, neredzu problēmu papildināt caur ibanku.

afigel
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 304
Pievienojies: 04 Nov 2007, 18:36
Atrodas: Bedrograda

Post no afigel » 22 Mar 2010, 00:05

Evers wrote:Ä€rzemēs strādā, neredzu problēmu papildināt caur ibanku.

cilveekam bizness jaabiida nevis jaapisaas ar kaukaadu okartes krediita papildinaashanu...
ja ir 5 ls veerts bizness, tad protams....

Holmss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 175
Pievienojies: 07 Feb 2008, 16:15

Post no Holmss » 22 Mar 2010, 00:54

*** operatoram maksāt lieku naudu, ja vienu mēnesi norunā labi ja 3 Ls, citu atkal 15? Ieskaiti reizi pusgadā 30 Ls un dzīvo laimīgs... nav jāapmaksā rēķini katru mēnesi :D

buipisLV
"Notepad Desktop - 2010" Award Winner
Atbildes: 392
Pievienojies: 02 Apr 2010, 16:15

Post no buipisLV » 14 Mai 2010, 07:29

UPDATE: Zābaku forums ziņ o, ka šāds labums tagad pieejams arī Ventspilī. Ar bezmaksas sarunām un SMS LMT tīklā veselu gadu bez maksas. Akcija līdz 16. maijam. :warn:

Toms
Reģistrēts lietotājs

Post no Toms » 14 Mai 2010, 12:59

Tad jau ventspilnieki ir apdalīti.

Es tiku pie diviem O`Kartes komplektiem, kur visu mūžu var runāt bez maksas :D

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42

Post no TokRa » 21 Jūn 2010, 09:49

O!Karte sveic Jāņos!

Dāvanā – internets telefonā 10 dienas par brīvu!
22. un 23. jūnijā sūti pieprasījuma īsziņu i10 uz kodu 1688 un lieto internetu telefonā 10 dienas par brīvu!

(c) http://www.okarte.lv/lat/jaunumi?doc=241
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”