Kā lietot Google Chrome paplašinājumus pārlūkiem Firefox un Opera?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Kā lietot Google Chrome paplašinājumus pārlūkiem Firefo

Post no samurajs » 06 Jūn 2016, 18:34

Kā jau nevienam nebūs noslēpums, jo populārāks interneta pārlūks, jo čaklāk tauta tam raksta paplašinājumus jeb add-onus, ar kā palīdzību var iegūt papildus funkcionalitāti. Vēl dažus gadus atpakaļ absolūtais līderis bija Mozilla Firefox, kuram bija sarakstīti paplašinājumi visiem dzīves gadījumiem. Laiki mainās, un vadībā izvirzījies Google Chrome.

Tomēr ir atrasts paņēmiens, kā add-onus padarīt universālus, lai tie derētu visiem pārlūkiem. Š im nolūkam jāuzinstalē speciāls paplašinājums, kurš pēc tam ļaus lietot Chrome "programmu veikalu". Ideja vispār jau nav jauna, bet tikai tagad sasniegusi lietojamas aplikācijas stadiju. Izstrāde joprojām turpinās beta statusā, un ar atsevišķiem add-oniem iespējamas problēmas.

Firefox

Ejam uz savu Mozilla add-onu vietni un instalējam Chrome Store Foxified. Restarts nav vajadzīgs. Pēc tam var apmeklēt Chrome Webstore un izvēlēties paplašinājumus. Vislabāk Chrome Store Foxified strādājot ar Firefox 48 beta vai 49 dev.

Image

Opera

Tur būs līdzīgi. Operas add-onu vietnē iegādājamies un instalējam Chrome Extension. Bet tālāk būs nedaudz citādi. Ja Chrome Webstore klikināsim uz kautko - "Install", mūsu paplašinājums atbildēs tikai un vienīgi - "Checking". Pēc tam ejam savā Operā sekcijā opera:extensions un meklējam instalējamo add-onu. Ja tas tur jau ir, spiežam "Install". Ja nav - vēl mazliet pagaidām lai ielādējas.

Image
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”