Jaunā portāla versija - v3

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22
Reputācija: 0

Post no izredzētais » 21 Apr 2011, 23:54

k-kad sen atpakaļ foxis runāja par standarta lapu un k-kādu v3 basic variantu, kur viss būtu tā vienkāršāk izklāstīts. varbūt tāda doma vēl k-kur figurē un tevi, dārgo lietotāj, mums nenāksies zaudēt :D

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 22 Apr 2011, 00:00

jonjs - Kas tev uz linux nestrādā? Man viss strādā (ok, ir pāris mazi sīki vizuālie bugi, kas vēl jāpieslīpē salīdzinājumā ar win), bet viss ok!
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 22 Apr 2011, 00:02

Nekad neesmu tādu lietojis.
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 22 Apr 2011, 00:16

Pec menesa aptuveni bus web ilite versija, bus ari kaut kas lidzigs m.delfi.lv variantam. Nakosais par dizainu un visu salikumu. Laiout struktura vairak sanak blogveida. Veidojot v3 es gribeju tadu notepadu kas atskiras no citiem portaliem. Reali es nevaru izveidot portalu tadu, kas patiktu vairakiem simtu useriem. Vairakumam patik, tatad v3 ir pamata izdevies. Neaizmirstam to, ka tas visa pamata ir entuziasms, kas mums ka projektu autoriem paver plasakas perspektivas it joma.

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 22 Apr 2011, 00:33

man mežonīgi ir iepatikusies rāmja iekrāsošana neizlasītajām ziņ ām. līdz šim neko tādu neesmu redzējis un nedaudz to palietojot sapratu ka no šīs fīāas ne pa kam nebūtu gatavs atteikties, bet braukājot pa lapu ar tik daudz komentiem ir jāiespringst lai atrastu neizlasītās ziņ as. varbūt tas ir dēļ mana 13" monitora, vai kā savādāk, bet prasītos ntās k-kā vairāk izcelt.. varbūt biezāks rāmis, vai kāda neliela ikoniņ a blakus pašam postam, k-ko tādu.

pēc tam būs jāpaāeko kā tas viss pasākums izskatās uz normāla izmēra monitora :D

brikas
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 99
Pievienojies: 25 Aug 2010, 17:09

Post no brikas » 22 Apr 2011, 00:50

Man patīk, mazliet atgādina Nokia Ovi dizainu :) Tīras un pārskatāmas formas, nepatīk tie pārbāztie portāli, kur acis apmaldās informācijas daudzumā.
Image

Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 486
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41

Post no Nitro » 22 Apr 2011, 01:38

Pie dizaina buus jaapierod(dereetu skinu izveele vai kraasu izveele) bet patiikami ka lapas vairs nav piebaaztas un neprasa ilgu ielaadi lai tikai izlasiitu kometaarus. v2 bija palagi.
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

KristoZ
Vecākais lietotājs
Atbildes: 761
Pievienojies: 17 Nov 2008, 15:17

Post no KristoZ » 22 Apr 2011, 01:45

Uzspied savu profilu un "Papildinformācijas" sadaļā vari izvēlēties kādu no trīs pieejamajām krāsām.

Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 486
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41

Post no Nitro » 22 Apr 2011, 02:37

Ir OK ar to pashu zaljo :) vnk dereetu arii citas kraasas papildus piem. dzeltens violets sarkans u.c. Veelviens kas izceljas ir spozhaa baltaa kraasa fonaa - buutu ok to pataisiit nedaudz tumshaaku lai nezhilbina tik ljoti acis bet tikai nedaudz - bet iespeejams esmu taads vieniigais.
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

zivs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 400
Pievienojies: 05 Feb 2009, 00:33
Atrodas: Ogre, Latvija

Post no zivs » 22 Apr 2011, 08:57

Galvenajā lapā šausmīgi acīs lec tie pelēkie foni virsrakstiem, kā arī komentāriem ir teju nesalasāmi datumi un laiki, kad tie ir ievietoti .. tas tikai man tā? Tāpat arī "Ienākšanu varētu nodrošināt ar twitter un facebook pasēm, ja, protams, tas ir iespējams (mazums, kādam nav dr.lv konta un negrib te īpaši reģistrēties ..)

Nu, protams, arī varētu izdarīt "Pimp NP for Opera Speed Dial" - http://www.youtube.com/watch?v=GeHYPLS-K2I Tad jūs būtu pārspējuši paši sevi (un citus konkurentus!) :)

Enivej, kopumā dizains ir super! Tiesa, nav vairs tik vienkāršs kā V2, bet tā jau laikam ir mana problēma ..

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 22 Apr 2011, 10:35

Par reklāmām:

Sadarbojamies ar smartads.lv sistēmu, līdz ar to, tās reklāmas pozīcijas dažreiz ir diezgan neloģiskas, kā piemēram banneris pašā portāla augšā.

Par reklāmām, tām ir nodalīts sidebar, no psiholoģiskā viedokļa, viņas nevienam netraucē.

Uz v2 jau bija tikpat liels daudzums, vienkārši foruma tēmās bija tās reklāmas, nācis klāt ir tikai viena sidebar pozīcija un top giga banneris index lapā.

Visu attīstībai vajag arī tās pašas finanses, un ieguvēji jau būs paši notepad.lv lietotāji. No iegūtajiem līdzekļiem lielākā daļa, ja ne pat dažreiz visa summa tiek ieguldīta portāla attīstībā, gan tiešā redzamā veidā, gan netiešā veidā.

Protams, ka visu viens pats saveidot, visas fijas, fīčas utt.. es arī nevaru, jo neesmu students kas guļ visu dienu mājās, tomēr ir arī daudzi citi darbi, līdz ar to, jau tagad ir pieslēgti vēl divi cilvēki, kas palīdzēs attīstīt portālu, programmēt risinājumus un citas lietas, kas beigu beigās dos portālam aizvien jaunas iespējas, fīčas, utt...

Ja gribam attīstīties, kaut kas arī ir jāupurē, vai jāpalielina, tas ir jebkura marketinga pamatā, ja ne pamatā, bet bez tā iztikt nevar. Š eit par reklāmām vairāk varētu shady tā tēlaināk izteikties, neesmu es rakstnieks un nemāku izteikties, labāk kaut ko uzkodēt :)

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 22 Apr 2011, 12:29

Not bad. Thx.

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21

Post no msh » 22 Apr 2011, 16:10

Atšķiras no citiem? Kaut kādi nesvarīgi sīkumi varētu būt, bet kopskats nu ir tieši +/- tikpat atbaidošs kā datuvei vai botei, vienīgi infa ir blīvāk sabāzta. Ja pareizi atceros, v1 bija normāli uztaisīta lapele, arī forums bija normāls, tad tālāk ar v2 tika sajāts forums uz tagadējo briesmoni, kurā es iemetu aci tikai caur pirmās lapas ierakstiem, tagad arī tika sajāta pamatlapa lai izskatītos kā pie visiem citiem :( Diez kad notiks noutpada grimiens - tagad vai vajadzēs vēl vienu sajājienu?
Ir latvijā kāds IT forums, kura vadība saprot ka galvenais ir lietotāji un ka viss ģeniālais ir vienkāršs? Sāk likties vai nevajadzēs šo vietu aizmirst, jo jau pēc iepriekšējā sajājiena te sāka palikt garlaicīgi, bet nu laikam te vispār nebūs ko darīt...
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

tomins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 10
Pievienojies: 16 Dec 2007, 00:56

Post no tomins » 22 Apr 2011, 17:21

Š ausmas... pirmais iespaids, nelasot komentus un neiedziļinoties

jonjs
E-žurnālists
Atbildes: 971
Pievienojies: 08 Sep 2009, 12:11

Post no jonjs » 22 Apr 2011, 18:29

Aplikt citu cilvēku darbu ir vienkārši. Pirms kaut ko teikt, ne tā, parādi, ko pats esi paveicis.
Un jebkurā gadījumā pie visa ir jāpierod. Tādēļ jau arī te cilvēki ap ... irš viens otru, ka negrib pierast.
Vieni bļauj Opera ir cool, otri Firefox, citi Windows un citi Mac (viss tas ir cool tikai nevajag dēļ savas patikšanas vai nepatikšanas citus idiotu kārtā iecelt).
Visu vajag pamēģināt un tas kas patīk to izmantot.
Man jaunais notepad patīk.
ritenis vienkārši ripo
Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

zivs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 400
Pievienojies: 05 Feb 2009, 00:33
Atrodas: Ogre, Latvija

Post no zivs » 22 Apr 2011, 18:37

Nu, sliktus seriālus arī nelamā, jo pats neesi neko uzņēmis? Sliktus pelmeņus arī nelamā, jo neesi pats tādus ražojis? Sliktus konduktorus arī nelamā, jo pats neesi konduktors? Viņi (ražotāji, pakalpojumu sniedzēji, Notepads) strādā MUMS, nevis tikai sev, kāpēc (IMHO) kritika ir tikai super velkomēta :)

Enīvej, cilvēks izteica pirmās emocijas. Es arī pirmajā brīdī biju @ WTF iespaidā un tā, bet tagad jau esmu pieradis, apradis un izteicu arī savu sāpi, kas un kā, un ko gribētu redzēt ..

Ralfie
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 613
Pievienojies: 15 Aug 2008, 10:00

Post no Ralfie » 22 Apr 2011, 19:26

Jā es ar vēl cenšos pierast pie jaunās versijas..

žēl ka ar Androīdu atverot lapu viss ir pilnīgā tūtē.. :( vairs nevar komentārus lasīt.. :(

bezolaam
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 264
Pievienojies: 20 Okt 2009, 12:53

Post no bezolaam » 22 Apr 2011, 19:46

pirmais iespaids - NEPATIIK!!! ja jau sacaties notepad, tad varētu ideoliģiski arī peiteurēties pie tā - vienkārš, pārskatāmi, parocīgi, ērti, ar uzsvaru uz vienkārši. Š itais kaut kāds trandy savārstājums sanācis

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 22 Apr 2011, 20:09

Man ar nepatika, pārslēdzu uz gaiši zilo skinu un ir daudzkārt labāk, vienk. tā zāļā krāsa ir nedaudz par spilgtu uz baltā fonā. Cerams zilais skins tiks līdz galam piestrādāts un zaļā krāsa aizvākta pilnvērtīgi no viņa :)
Plus "ctr" + "+" uzlabo situāciju daudzkārt, palielinot fonta lielumu pelākā krāsa ir jau lasāma uz baltā fona.
Image

Umbro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 9
Pievienojies: 13 Mai 2009, 13:06
Atrodas: Rīga, Jūrmala, Ventspils

Post no Umbro » 22 Apr 2011, 21:05

Pirmā reize, kad jauns vizuālais izskats man patīk uzreiz. Līdz šim viss atkārtojās, bet jūs pacentāties atšķirties. Un patīkami atšķirties. Pozitīvs darbs.. Malači..
Kas tev lūzt? Atnāc un nopērc jaunu

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 22 Apr 2011, 22:14

nu re, galvenā kuce izrādījās msh ^^
Man kkā nav laika īsti pētīt, kad visu savedīsiet kārtībā [flawless], tad pačekošu :P

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 22 Apr 2011, 22:15

ooo jāāā, mans avatars v3 izskatās vienkārši ideāli

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10

Post no linx » 22 Apr 2011, 23:14

Mans notepad? Kurš to izdomāja, ja jau pat samurajs smīn :D .. visā visumā ir ok, bet ja visi gribētu pateikt tikai labus vārdus, tad vienkārši zem raksta varētu paldies pogu pielikt, pielikšu tad arī savu novēroto klāt. Pirmais, kas krita acīs - reklāmkarogu jeb baneru laukumi izvietoti vienkārši superīgi, "nodalot" galveno izvēlni no abām pusēm, baltais fons un spilgti zaļais "dod pa acīm" ne mazāk kā savulaik sportacentrs.com ar lmt sponsorēto sadaļu + tā līnija apakšā tiešām ir kaitinoša, ir kāda iespēja to atslēgt? Mazliet kuriozi arī izskatās, ka atverot šo rakstu, sānā tukšs stāv reklāmas bloks, bet vārds "reklāma" tur ir un bloks pietiekami liels, ja reklāmas nav, nevajag tukšu laukumu ar rāmi apkārt rādīt. Viss jau galu galā nav nemaz tik slikti - man patīk komentāru iekrāsošana, atbildēto komentāru kārtošana zem atbildes un logotipa bilde kaut vismaz ir kvalitatīvāka :)

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10

Post no linx » 22 Apr 2011, 23:18

mana mīļākā krāsa ir gaiši zaļa, bet zaļā pārāk "ietekmē" acis, ar gaiši zilo var sadzīvot, tomēr ja mainam skinu, tad vajag, lai logo un/vai galvenās izvēlnes krāsa arīdzan mainās līdzi, savādāk izskatās visnotaļ interesanti..

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30

Post no dzhonsons » 23 Apr 2011, 10:49

Nesaprotu, kas visiem nepatīk tajā joslā?
Dieva dēļ, tikai nevajaga to pārvietot uz sānu, kā te viens minēja. :>

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 23 Apr 2011, 12:30

Kad būs iespēja to joslu no apakšas novākt?
ps. vecā daiļrade :> http://uoc.lv/notepad/
Image

runcio
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 154
Pievienojies: 26 Nov 2008, 08:40

Post no runcio » 26 Apr 2011, 08:20

Nu jauna versija,labi... bet tomēr vecā bija feināka!
Tās pelēkās joslas pie virsrakstiem pārāk milzīgas!!!

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 26 Apr 2011, 12:08

Kaut kā sen nav redzēts kāds jauns raksts,izskatās,ka notepad ar jaunās versijas ienākšanu ir sākuši palikt klusāki un klusāki....saprotu,ka svētki,bet tieši tad jau arī visvairāk lasītāji,visiem brīvs,var iečekot,kas jauns notepad,bet diemžēl kopš jaunās versijas kādi 3 raksti pirmajā dienā parādījās un tas arī viss....
Un sāpīgākais,ka uzejot uz rakstu parādās vairāk info,bet liekas,ka tizli,ka tas vairāk info uziet priekšā bildei,līdz ar to slidot pāri rakstiem izskatās ne pārāk forši...nez man gribētos redzēt info neatverot rakstu,bet uzskatu,ka šāds veids nav foršs...
Whiskey for my men, beer for my horses!

shady
Moderators

Post no shady » 26 Apr 2011, 15:50

Kā nav jauni raksti? Vajag skatīt visas kolonnas?:) Lieldienu brīvdienās + šodien ir jau publicētas 4 IT ziņas, 1 raksts un 4 preses relīzes. Vai arī atlasit nelasitos ziņojumus index lapā, vai izmantot šo linku: https://notepad.lv/search.php?search_id=newposts
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

brivprac
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 66
Pievienojies: 29 Apr 2007, 12:56

Post no brivprac » 26 Apr 2011, 20:50

Super! Man patīk, apsveicu ar jauna posma sākšanu.

eelektro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 69
Pievienojies: 01 Feb 2008, 14:02
Atrodas: Ogres rajons

Post no eelektro » 26 Apr 2011, 21:00

jeeej ... "domā zaļi" :D ... BET kautkas pietrūkst .. gribas bik kautko pārskatamāku bet nevar saprast Ko :/
domā es domāju ko rakstu

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 26 Apr 2011, 22:23

paldies par https://notepad.lv/search.php?search_id=newposts
šis links manos bookmarkos aizvietoja notepad indeksu. kādēļ gan es to nezināju pat v2 laikos? :D

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 26 Apr 2011, 23:01

Es būtu priecīgs, ja "nelasītie ziņojumi" būtu noklusētā cilne.

KristoZ
Vecākais lietotājs
Atbildes: 761
Pievienojies: 17 Nov 2008, 15:17

Post no KristoZ » 26 Apr 2011, 23:28

Ne Tu vienīgais.

Shamanis_
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 9
Pievienojies: 27 Apr 2011, 07:55
Atrodas: LV

Post no Shamanis_ » 27 Apr 2011, 07:57

Sākumlapā pārlaižot bultiņu pāri jaunumiem parādas īss tā raksta sākums, bet viņš nereti ir aprauts, tam ir skaists risinājums -> http://net.tutsplus.com/tutorials/php/h ... -with-php/ :)

Nav svarīga tā vieta kuru ieņemam, bet virziens kurp ejam..

Sysadmins2
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 268
Pievienojies: 03 Apr 2011, 12:40
Atrodas: Latvija, Philadelphia USA

Post no Sysadmins2 » 28 Apr 2011, 14:33

Iepriekšējais dizains bija daudz labāks, tagad viss raibs gar acīm, kā vienmēr pārmaiņas no labākām uz sliktākām. Neņemiet ļaunā mans viedoklis.
[font=Comic Sans MS]Nevajag oponēt ar cilvēku kurš raksta ar ciparu tinti un maksā par kilovatiem stundā. -=Dons Rittners=-
Don't argue with people who write with digital ink and pay by the kilowatt-hour. -=Don Rittner=-
[/font]

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 30 Apr 2011, 00:14

Man liekas,ka ir pienācis laiks noņemt šito rakstu,savādāk katreiz ienākot liekas,ka nekas nav mainījies un neviens tāpat šitik zemu neritina.....
Whiskey for my men, beer for my horses!

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30

Post no dzhonsons » 12 Mai 2011, 23:27

Aļo? Atvainojos, nevaru atrast kļūdu tēmu.
Kapēc vēljoprojām ir problēmas ar ielogošanos? Katru reizi, aizverot tabu, jāielogojas par jaunu. Ir ķeksis iekš "atcerēties mani".

shady
Moderators

Post no shady » 12 Mai 2011, 23:53

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”