Spēļu apskats novembra mēnesim

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Spēļu apskats novembra mēnesim

Post no shady » 07 Nov 2011, 08:53

Tāpat kā oktobris arī novembris ir video spēļu ražas ievākšanas mēnesis. Vēl jo straujāk tuvojas Ziemassvētki, un spēļu izdevēji ar izstrādātājiem veikaliem izsūta savus pēdējos garadarbus. Turklāt šajā mēnesī prieks vairāk tiek PC spēlētājiem. Novembrī tiks izdotas Batman: Arkham City un L.A. Noire PC versijas. Turklāt tiks izdots pārceltais Serious Sam 3: BFE. Konsoļu cienītāji arī saņems kaut ko papildus – GoldenEye 007: Reloaded, bet PS3 lietotāji tiks pie jaunā Uncharted. Beidzot arī tiks izdota Minecraft gala versija un fighting spēļu cienītājus sagaida kārtējais Ultimate Marvel vs. Capcom.

Uncharted 3: Drake’s Deception

Image

Žanrs: Action Adventure
Izdevējs: SCEE
Izstrādātājs: Naughty Dog
Platforma: PS3
Izdošanas datums: 2. novembris
Sony un Naughty Dog turpina izdot turpinājums savai slavenajai un atzinību ieguvušajai PS3 spēļu sērijai - Uncharted, ar jau trešo sērijas daļu. Tāpat kā iepriekšējās spēles Uncharted 3 ir action adventure spēle, kas apvieno trešās personas šaušanas spēļu un platformu spēļu elementus. Interesantas sadursmes ar pretiniekiem eksotiskā vidē un prātu nodarbinošas puzles ir Naughy Dog specialitāte. Trešā sērijas spēle diemžēl nepiedāvās neko revolucionāru, bet tas nav nekas slikts. Uncharted 2: Among Thieves bija gada spēle visās nominācijās, un Drake’s Deception piedāvā to pašu. Katrs spēles elements izrāda izstrādātāju rūpīgos darba un centienus, kas jau ir ierasts šai sērijai.

GoldenEye 007: Reloaded


Image
Žanrs: FPS
Izdevējs: Activision
Izstrādātājs: Eurocom Ent.
Platforma: Xbox 360, PS3
Izdošanas datums: 4. novembris

GoldenEye 007: Reloaded ir Golden Eye 007 Wii spēles augstas izšķirtspējas uzlabojums PS3 un Xbox 360 konsolēm. HD versija piedāvās uzlaboto grafiku, citādāku sižetu un to pašu četru spēlētāju kooperatīvo režīmu, kas tiek devēts par oriģinālās spēles panākumu atslēgu. Š ī spēle tiek izdota jaunajām platformām, tāpēc ka Wii versija bija milzīgs panākums. Tā piedāvāja adrenalīna pilnu izklaidi FPS spēles formātā, no kura grūti atrauties.

The Lord of the Rings: War in the North

Image

Žanrs: Action RPG
Izdevējs: Warner Bros.
Izstrādātājs: Snowblind Studios
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Izdošanas datums: PS3 - 1. novembris. PC un Xbox 360 - 25. novembris
The Lord of the Rings: War in the North tiek dēvēta par episku daudzspēlētāju Action RPG, kas ir balstīta uz J.R.R. Tolkiena darbiem. Atšķirībā no citām spēlēm, kas ir balstītas uz LOTR pasauli, War in the North atšķiras ar to, ka nav lēts projekts, kas paredzēts kādas filmas vai grāmatas ienākumu palielināšanai. Snowblind studijas darbiniekiem ir ciešāka saite ar LOTR pasauli, jo viņi ne tikai aizņemas vizuālos elementus no grāmatām un filmām, bet gan sadarbojas ar Tolkien Estate, lai panāktu visciešāko detaļu saskaņotību.

Call of Duty: Modern Warfare 3


Image

Žanrs: FPS
Izdevējs: Activision
Izstrādātājs: Infinity Ward, Sledgehammer Games
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Izdošanas datums: 8. novembris

Call of Duty: Modern Warfare 3 ir turpinājums Activision paspārnē un Infinity Ward gaiteņos tapušajai Call of Duty atzarsērijai Modern Warfare. Š ī spēle turpina Modern Warfare sērijas stāstu, kurā ļaunais Makarovs ir atsācis savu nelietīgo darbību pret pasaules varoņiem, ASV un Lielbritāniju. Tikai šoreiz no treileriem var spriest, ka cīņā pret globālo teroristu iesaistīsies arī citas pasaules varas. Puse spēlētāju to uzskata par kārtējo Activision konveijera spēli, bet otra puse gaida kaut ko jaunu no Infinity Ward un Sledgehammer Games.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Image

Žanrs: RPG
Izdevējs: Bethesda Softworks
Izstrādātājs: Bethesda Studios
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Izdošanas datums: 11. novembris

The Elder Scrolls V: Skyrim ir TES sērijas atdzimšana pēc piecu gadu ilga klusuma perioda. Spēli veido un izdod Bethesda kompānija, kuri ir radījuši gan 2006., gan 2008. gada spēles TES IV: Oblivion un Fallout 3. Skyrim ir spēle, kas revolucionizē atvērtās pasaules RPG spēļu žanru, ļaujot spēlētājiem darīt pasaulē gandrīz visu, ko tie vēlas. Spēlētāji pilnībā paši rada savu tēlu, tā stāstu un pārveido spēles pasauli pēc savas gribas. Nedomājiet, ka Skyrim ir tikai par pūķu slaktēšanu kā tas ir treileros. Tas ir tikai mārketinga triks, lai pievērstu sērijai vidējo mietpilsoni.

Assassin's Creed: Revelations

Image

Žanrs: Action Adventure
Izdevējs: Ubisoft
Izstrādātājs: Ubisoft Montreal
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Izdošanas datums: 15. Novembris - PS3 un Xbox 360. PC - 2. decembris

Ubisoft turpina papildināt sava flagmaņa Assassin’s Creed franšīzi. Revelations nobeigs Ezio Auditore stāstu. Savos brieduma gados Ezio seko pirmās AC spēles varoņa Altaira pēdās. Viņa ceļš viņu novedīs līdz Otomaņu impērijas sirdij, Konstantinopolei. Tur ir sākusi pulcēties augoša templiešu armija. Papildus satriecošajam stāstam tiks piedāvāts pārstrādāts un uzlabots daudzspēlētāju režīms. Plašu informāciju par spēli varat izlasīt GV rakstā – Viss, kas tev jāzina par Assasin`s Creed: Revelations.

Need for Speed: The Run

Image

Žanrs: Racing
Izdevējs: Electronic Arts
Izstrādātājs: Black Box
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Izdošanas datums: 18. novembris

EA izdod kārtējo turpinājumu Need for Speed sērijai. Š oreiz darbība nerisinās noteiktā pilsētā, bet The Run ir arī “skrējiens” cauri ASV. The Run piedāvā lielu daudzveidību sacensību vidē, sākot ar blīvu pilsētas satiksmi un beidzot ar platiem kanjonu ceļiem. The Run darbina ar jaunākās paaudzes vizuālās tehnoloģijas. Precīzāk tas ir DICE Frostbite 2 dzinis, ko izmanto arī Battlefield 3.  Tomēr daļa spēlētāju izsakās negatīvi par spēles jauno iespēju izkļūt no auto. Tas ir tāpēc, ka tā ir nevis reāla pārvietošanās kājām, bet gan pogu spaidīšanas minispēlē pareizajā brīdī.

Saints Row: The Third

Image

Žanrs: Action Adventure
Izdevējs: THQ
Izstrādātājs: Volition
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Izdošanas datums: 18. novembris

Saints Row: The Third darbība notiek vairākus gadus pēc otrās spēles beigām. The Saints grupējums ir pārņēmis varu Stillwater pilsētā. Gadu laikā no ielu bandītiem The Saints ir kļuvuši par luksus dzīves zīmolu, ieskaitot Saints apavus, Saints enerģijas dzērienus un Džonija Gat lelles. Diemžēl viņu varu pār pilsētu pamana The Syndicate grupējums, kas pieprasa „nodokļus.” The Saints nepakļaujas, un sākas karš. Izklausās pēc parasta spēles stāsta, bet spēli padara īpašu tās neiedomājamākās spēles procesa iespējas. Piemēram, diez vai citā spēlē radīsies iespēja nomainīt dzimumu un pēc tam cāļa kostīmā iet ielās slepkavot cilvēkus ar milzīgu dildo.

Serious Sam 3: BFE


Image

Žanrs: FPS
Izdevējs: Devolver Digital
Izstrādātājs: Croteam
Platforma: PC, Xbox 360, PS3
Izdošanas datums: Plānots ceturtajā ceturksnī

Serious Sam 3: BFE atgriež jūs pie Sema slavas dienām, kad slēpšanās un cover sistēmas bija domāti amatieriem, jo darbība notiek pirms Serios Sam: The First Encounter. Zemes iedzīvotāji pēdējā izmisīgajā kaujā cīnās pret iebrucēju leģioniem. Serious Sam 3 apvieno klasisko spēles procesu kopā ar mūsdienu jaunievedumiem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3yQ_fqLO ... ideo_title[/youtube]
Rakstu sagatavoja: GameVision.lv
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Dibens Kāpurķēde
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 85
Pievienojies: 04 Okt 2010, 00:51
Reputācija: 0

Post no Dibens Kāpurķēde » 07 Nov 2011, 11:27

Vai tiešām ir grūti iemācīties pāris latviešu valodas noteikumus, ka katru reizi ir jāraksta vienas un tās pašas kļūdas? Nu nav latviski jāraksta "novembra mēnesī", jo novembris pats par sevi ir jau mēnesis.
Pat ieliktajā raksta bildē ir rakstīts pareizi, bet nosaukumā vajag visu sačakarēt.

User avatar
tastins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 139
Pievienojies: 16 Dec 2007, 15:26
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no tastins » 07 Nov 2011, 14:42

Jau šonakt eju uz bodi pēc MW3, un pēc nedēļas AC. Lai arī ir konveijera spēles, bet tās ir "must have".

User avatar
Ralfie
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 613
Pievienojies: 15 Aug 2008, 10:00
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no Ralfie » 08 Nov 2011, 03:05

Šª.. Es ar pēc Verbatim DL matricām jau šonakt došos :D

User avatar
AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 08 Nov 2011, 14:49

Nafig tērēt naudu, ja ir Daemon Tools.
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

User avatar
Raivix
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 537
Pievienojies: 10 Jūn 2009, 14:34
Reputācija: 0

Post no Raivix » 08 Nov 2011, 18:45

Uz Xbox?

User avatar
AKMS47
E-žurnālists
Atbildes: 1325
Pievienojies: 14 Mai 2010, 16:44
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no AKMS47 » 09 Nov 2011, 16:11

Xbox ir cits risinājums, bet tā kā man xbox'a nav... sorry - pagooglē pats. Cik atceros, risinājumu torrents (tagadējā rutracker) redzēju, bet nepievērsu uzmanību. Konsolei ir tikai izklaides iespējas, tāpēc mani neinteresē.
Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

User avatar
rizhee
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 26 Apr 2011, 00:55
Reputācija: 0

Post no rizhee » 10 Nov 2011, 23:03

Labas spēles iznāk viena pēc otras. šitas sitīsīs pa kabatu :D
Show me your configuration.

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”