Logitech – labākais serviss pasaulē?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Logitech – labākais serviss pasaulē?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156568
    samurajs
    Participant

    Jau atkal kuro reizi sanāca lasīt slavas un pateicības vārdus datorpeļu, klaviatūru, tumbiņu un vēl daudz kā cita “karalim” Logitech. Pats interesantākais bija tas, ka Logitech tika slavēts ne tikai pašos rakstos, bet arī praktiski visos daudzskaitlīgajos komentāros pie tiem.

    Tā nu diskusijās izkristalizējusies vispārējā pamācība, ko darīt, ja garantijas laikā nobirst kaut kas no Logitech ražotā. Tādos gadījumos labāk nesteigties un nenest preci uz veikalu. Veikalos būs ilga gaidīšana, un tikai 2 gadu garantija, bet ražotājs atsevišķām precēm dod arī 3-5 gadus, kas ir spēkā. Kontaktējam Logitech atbalsta dienestu vislabāk pa e-pastu, vai var arī pa bezmaksas tālruni 80003181. Iespējams, ka sazināties nāksies angliski.

    Parasti, kad bēdas ir izsūdzētas, pa e-pastu pienāk vēstule ar aicinājumu nedēļas laikā nosūtīt Logitech:

    1. noskenētu EKA čeka kopiju un

    2. bojātās ierīces fotogrāfiju.

    Uz abiem dokumentiem jābūt uzrakstītam “incidenta numuram”, kuru serviss atsūtīs. Tas arī viss, atliek gaidīt zvanu no kurjerdienesta, kurš bez maksas piegādās jaunu ierīci bojātās vietā. Veco nekur nav jāsūta. Austrumeiropa tiek apkalpota no bāzes Holandē, piegādi veic DHL kurjerdienests 3 dienu laikā. Nav apstiprinājušās baumas, ka jāsūta arī trešā bilde, kur tā pati teiksim, pele ar āmuru izšķaidīta. 🙂

    Acīmredzami izsūtīt visiem jaunus gadžetus brāķu vietā sanāk lētāk nekā uzturēt veselu firmas garantijas remontdarbnīcu tīklu. Pie tam nodrošinātas tikai pozitīvas atsauksmes, kas intensīvas konkurences apstākļos ir ļoti nozīmīgs faktors. Reti, bet gadoties arī saņemt atteikumu (“lūdzu, griezieties pie sava pārdevēja”). Š eit varētu palīdzēt fakts, ka pieprasījumu informācija Logitech servisā glabājas 7 dienas, un pēc tam dzēšas. Tātad pēc dienām 10 var mēģināt atkārtot cerībā, ka sūdzība nonāks pie cita, atsaucīgāka cilvēka. 🙂

    Bet ko darīt, ja neviena Logitech ierīce negrasās doties uz labākiem medību laukiem? Man tā pati nelaime… 🙂 Arī tad iespējams gūt kādu labumu no Logitech. Ir iespēja reģistrēt savas esošās ierīces un saņemt 20% atlaidi pirkumiem Logitech internetveikalā. Š is veikals piedāvā visjaunākos produktus, apkalpo arī Latvijā un starptautiskā piegāde ir bezmaksas. Vienīgi ar reģistrāciju nebūtu jāsteidzas, jo atlaižu kods derīgs 30 dienas.

    Aicinām mūsu lasītājus pastāstīt par savu pieredzi ar Logitech precēm un servisu!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_lt2_1.jpg[/img]

    Jaunākā informācija un diskusijas par tēmu (krievu val.) – šeit

    #286016
    garaisezis
    Participant

    ev, kaads atsuuta man kādas bluetooth peles foto un klaviaturu arii veelams, var jau ar photoshop editeet pirms izsutisanas…

    #286017
    Willis
    Participant

    Logitech peles parasti tiek pārdotas plastikāta iepakojumā un ja ir vēlēšanās nopirkt normālu peli, veikalā to negrib atpakot aizbildinoties ka, varbūt pārdomāšu un cits vairs atpakotu nepirks, Rīgā ir kāds veikals vai serviss kur pirms pirkšanas var paņemt peli rokā ?

    [img]https://img859.imageshack.us/img859/4860/img0372g.jpg[/img]

    #286018
    rizhee
    Participant

    jā, tā laikam ir viena no lietām, ko interneta veikalā nepirkt, jo var nākties iegrābties, rokai neparocīgā, pelē.

    #286019
    Wuu
    Participant

    Tie kas ir atvērušu Logitech peles, noteikti zin ka plastmasa kas spiež taustiņus, galā ir speciāli sašaurināts. Tādējādi nodrošinot, ka ik gadu skriesi un pirksi jaunu peli 😀 Nožēlojams kantoris…

    #286020
    aoma
    Participant

    Ar Logitech ir vissliktākā pieredze gan ar pelēm, gan klavām, sprāgst kā mušas, plus vel tas, ka klavierēm izkārtojums tracina, par džoistikiem gan nezinu, neesmu tādus provējis.

    Tagad imejetsa lētā gala Apacer bezvadu pele un media-tech minimālisma kalngals – klaviatūra, bēdu nezinu…

    Atminos, Logitech klavierei uzlija nedaudz alus, tikai putas, izžāvēju, izjaucu, iztīrīju – vienakga elektronika paspēja atņirgties, spiežot vienu taustiņu, rakstījās pavisam cits utml. Ar lētučiem tādu problēmu nav 😀

    #286021
    samurajs
    Participant

    Nezinu, kas jums te sprāgst nost, bet man RX-1000 lāzerniece un MediaElite klava jau 4. gadu bez problēmām darbojas… un ja kaut viens burts būtu nodilis!

    Pele nav domāta pēc 5. alus futbolu spēlēt un klava mušu sišanai uz sienas 😀

    #286022
    aoma
    Participant

    Visi jau nestaigā uz pirkstgliem pa istabu, kad ieslēgts dators, dzelžiem jāvar daudz vairāk izturēt, ne tikai dažas nekaunīgas mušas un pāris pintes alus 😀

    Klaviere un pele – 2 lietas, pret kurām es izturos visai brutāli un bez sevišķas pietātes, tāpēc necenšos pirkt dārgā gala sū*us, bet pakaļdarinājumus, kuru kvalitāte gandrīz vienmēr atbilst stipri lētākajai cenai, tam kas stāv uz galda – monitoram, un tam, kas pagaldē, PC sirsniņai, tam gan jābūt augstākās raudzes 🙂

    Bet nu, prasīt, lai maina pa garantiju tīšuprāt sabojātu ierīci, vismaz manuprāt, ir visai nekaunīga ricība. Tiesa, gan jau te atkal kāds dīkdienis saskatīs iespēju uzvārīties uz “firmas rēķina”.

    P.S. Rakstu izlasīju tikai tagad, kā nekā Piekdiena 😀

    #286023
    Willis
    Participant

    Manā Logitech UltraX Premium iegāzās ne tikai alus un kafija, sanāca iegāzties zupas bļodai un es nebiju uztraucies, darīju kā vienmēr, atvienoju klaviatūru, neizjaucot klaviatūru-tikai atlaidu skrūves, kārtīgi uzlēju uz trauku mazgājamās švammes Fairy un zem silta, tekoša ūdens to izmazgāju.

    Pārējais kā veļu žāvējot, pakāru uz balkona lai notek ūdens un vējelis to izžāvē, vēl ar matu fēnu izpūtu, pārliecinājos vai galds nesamirks .

    🙂 Jānosūta šāds tīrīšanas paņēmiens uz Logitech un jāpieprasa autortiesības !

    #286024
    tastins
    Participant

    Es Logitech lietoju kopš sevi atceros un varbūt arī vēl pirms tam! 🙂 Tajā skaitā ir tā pati pele, ko Samurajs pieminēja un ar velk jau 5. gadu, un + vēl 6 stufi, arī bezvadu džoistiks.. Nav jau runa par kvalitāti, bet par servisu! Tā ir tikai tehnika un arī man gadījās brāķis gandrīz pirms mēneša, kur uz preces nomaiņ u man nebija ilgāk jāgaida kā 10 dienas… Es varu teikt tikai to labāko…

    #286025
    _Mo3_
    Participant

    man ir 4 peles no Logitech un arī skandas, peles pagaidām iet bez problēmam, savukārt skandas bija pajukušas pēc vienas zibeņainas dienas, bet pēc salabošanas vel joprojām iet, jau laikam kāds 6tais gads! takšto, manā uztverē – awesome, neko citu sev nemaz nepērku un arī citam nerekomendēju!

    #286026
    vrt56
    Participant

    Jep, pats ar nesūdzos par saviem Logitech izstrādājumiem, vienai pelei ap gadiem 8 pat varētu būt, savulaik pa lielām naudām pirku, vienai citai gadi 4-5 un visjaunākajai ir pusotrs. Galīgi nesūdzos. Paziņa ar lieto logitech Ultra klaviatūru un kaut kādu peli(komplekts) un arī gadi padaudz ir. Visu cieņu viņu produktiem!

    #286027
    Willis
    Participant

    Kā lai es piereģistrēju Logitech MX 1000 Laser Mouse ja tā starp reģistrējamajiem produktiem nemaz neparādās ?

    #286028
    akms47
    Participant

    Nezinu,kas tur aomai par probzām, mana G5 ir slīkusi alū, dauzīta, mētāta, bet tik un tā strādā, vienīgais teflona pamatne noberzusies, žēl, ka atsevišķi nepārdodas, pielipinātu un zibinātu kā jaunu.

    Logitech klavieres ar visiem datoriem darbā saliktas, nekādu problēmu, jaunākajām gan sāk ātrāk burti noberzties nost, bet lētais gals.

    #286029
    Athlons
    Participant

    nu, tā kā peli un klavu nepērku pēc brenda nosaukuma, bet gan pēc f-jām ko tā piedāvā, tāpēc no Logitech ir tikai klaviere… un tikai tāpēc ka lauž tik daudz maksāt par Steelseries 6gv2… vienīgā klava ar tādu taustiņu izkārtojumu… Logitech K120 gan tāds nav, bet visādi citādi – cenai atbilstoša kvalitāte… 🙂

    Logitech peles gan neviena man nepatīkas, ne pēc formas, ne idejas… patīkas MS peļuki, piem. Comfort Mouse 6000, bet nu kāmŠn – 1000 dpi… pie mūsdienu monitoru izšķirtspējām un daudzmonitoru darbagaldiem, nu nē, paldies… tāpēc nācās paņemt M6980 ar 3000 dpi… ir ok…

    lāb… pietiksies… spam off… 😀

    #286030
    LooNeY
    Participant

    Wuu – Tavs komentārs gan ir super aplams!

    Logitech G3 pele kopā ar stacionāro skrien jau 5 gadu un kā jauna! Bļin cik es spriedzes momentos spēlēs neesmu viņu bliezis no visa spēka pret galdu, 1reiz ar kolas glāze izlija virsū bet nu jau piekto gadu skrien KÄ€ JAUNA! Pat peles padi apakšā tā ļoti nav nodiluši..

    Laptopam ir bezvadu M305 Jau jopcik.. liekas kā vakar nopirk bet gandrīz pusotrs gads un arī pilnīgi nekādas problēmas – baču pa šo laiku esmu mainijis trīs reizes – ta teikt vienreiz pusgadā, kas pie ikdienu lietošanas ir ļoti labs rādītājs un pele ir vienkārši brīnišķīgi strādā!

    Tanī laikā kad komplektēju kompi biju naivs reklamu upuris un bija man Razor pele pirms Logitecha un tā gan izturēja tikai 5mēn! Pēc pirmās normālās klopes atteicās strādat… 😀 labi kad Īrijā atsaucīgi un ļoti saprotoši cilvēki ir un pateicu Razoram nē un iemainīju pret G3 kura vēl šobaltdien lido fantastiski!

    Klava ar bij dārgā gala razor(Jo tanī brīdī razor bij stilīgi) Lycosa Un gandrīz 2 gad laikā klaviatūru ui nē to sūdu nomaīju 3 reizes = pirmā pēc 3mēn vienk atteicās strādat vienu rītu, samainīju un otrajai pēc pus gada sāka apgaismojums midžināties, samainīju un trešajai arī bij tāda pati slimība – midžināšanās kuru apturēt var tikai izspraužot/iespraužot tā nu gadu izturēju kkā(nemaz nerunājot ka pēc paris men, lietošanas pogas visas nodilušas un ja nezini kur katrs burts stav tad tam lietotājam ir dimbā…) turēju ar šo problēmu līdz man nervi neiztureja un vienu vakaru izšķaidīju pret sienu 100 gabalos! Tanī pat vakara nopirku G15 un drusk pāri 2 gadiem nu jau būs un nav ne pogas nodilušas ne kādas problemas bijušas ar klaviatūru vairs!

    Saki ko gribi, bet PĒC SAVAS PIEREDZES tikai un vienīgi Logitech šinī jomā! Super neaprakstāma kvalitāte bļin!

    😉 Un nē neesmu logitech reklāmists!

    #286031
    shadow118
    Participant

    Man bija Logitech stūre, kas itkā paredzēta pleisim, bet nu uz kompja arī ļoti labi strādāja. Kādus 10 mēnešus viņa izvilka, pēc tam vienreiz pa stipru sagroziju, vai ko, un nosvila kaut kas, tad tā arī bij, kā rakstā – aizsūtiju čeka un stūres foto un atsūtīja jaunu vietā. Jaunā izvilka kādus 8 – 9 mēnešus, bet garantiju skatījās pēc pirmās.

    Vot, kur kur tās stūres varētu sataisīt, ja garantija sen jau kā beigusies?

    Tā kā pašam Logiteham jau nemaz nav servisa kā tāda, tad kāds vispār ņemās ar salauztām Logitech lietām?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā