par k

Sākumlapa Forumi Software Windows par k

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145594
    jurgenz
    Participant

    Nevar îsti par rakstu nosaukt to ko ðeit rakstu! Drîzâk padoms! 😉

    Tâk! Ir cilvçkiem kas mçdz vilkt jaunus windows XP pirâtus dçï update un tâpçc ka vienkârði gribas pârinstelçt datoru! Ar to saskâros arî es un gan jau arî visiem pârçjiem ir nâcies pârinstelçt! Nu tâ! Âtri vajadzçja to windows`u un tad arî iegâju vietçjâ latvijas trakerî www[punkts]danger[punkts]lv un novilku windowsu ar viss jaunâko updeitu ko atradu 🙂

    tur sâkâs problçmas! Kad biju windows`u pârinstelçjis, internets negâja! Skatîjos ka viss itkâ ok! nu lab, izdzçsu kaut kâdas mistiskas programmas kas nâca lîdzi! nu tâ! brîdi iet kad ieslçdz datoru, tad vairs neiet! atkal sâkas lielâ domâðana! nu lab.. ieslçdzu caur safemode with networking! internets iet 😉

    Beigâs izrâdâs vainîgs bija windows updates… izslçdzu.. neiet 👿 !!

    Bet tomçr izrâdâs windows updates baigâs maitas un tomçr process bija, ko atradu spieþot svçto kombinâciju ctrl+alt+delete lai nokïûtu task manager`aa izslçdzu procesu, internets iet! Pârstartçju datoru, internets neiet! Atkal tas ma*ta startçjâs!!! nu lab.. vispâr izdzçsu to windowsupdates.exe un viss ok! Ðo stâstu, lai zinâtu ko darît, ja gadâs ðâda pati problçma! 🙂

    #165435
    Foxsk8
    Participant

    Es Windows varçtu atïauties nosaukt par 8 pasaules brînumu 😀

    #165437
    nitro
    Participant

    No offence bet get real. No nedroshiem avotiem pat gaiss buus saindeets..

    #165439
    shady
    Participant

    Iespçjams, ka tavâ vîrusainajâ iso versijâ ir arî vçl kâds, kuru neesi pamanîjis;)

    #165441
    samurajs
    Participant

    Mjâ òemt nezinâmas izcelsmes Windu torentos vai DC++ ir stulbuma kalngals. Var relatîvi droði òemt Krievijas lapâs, parasti tur ir forumi, kuros katra proga tiek apspriesta. Ja atsauksmes labas – var vilkt droði.

    #165443
    deivs001
    Participant

    Ir tikai viens bet…

    Daudziem liekas, ka krievu lapas ir virusu pilnas un 75% padsmitgadnieku ienîst krievu valodu kâ tâdu. Zinu tâdus cilvçkus, tikai nesaprotu, kapçc viòiem tada attieksme,

    #165445
    usins
    Participant

    Karoèe- krievija ir stiprâkâ (nebaidos to teikt) valsts, kurâ tiek piekopts pirâtisms:) un pats labâkais viòiem nava likumdoðana, kas to ailiedz (tikai mûzikai un filmâm), un ja kâds no ASV iesûdz tiesâ neviens uz to nedomâ pat ierasties. 🙂 un ja kas krievijâ daudz labu progeru un hakeru, kuri taisa labus karakus, un viòi strâdâ uz goda!! Ja zin pareizâs vietas- lapas, kur daudz useru, tad 100% droð ka katrs softs ir maximâli droð, cik viòð var bût droð velkot viòu no neta! 🙂 Protams visur ir savi ïaundari,kuri mçìina tâdâ veidâ iedabût jûsu kompîtî kâdu trojanu utt. Bet pârsvarâ viòi to dara ar ne tik gudrajiem Somiem, zviedriem un ASV iedzîvotâjiem.

    P.S-tas ir mans un daudzu cilvçku viedoklis- krievijâ var dabût visu 🙂

    #165447
    jurgenz
    Participant

    es ar nesaprotu krievu valodu 🙁 bet pretenzijas pret viòu nav… ja nu vienîgi.. man pDSL un vilksies îîlgi 😉

    #165449
    samurajs
    Participant

    jurgenz wrote:

    es ar nesaprotu krievu valodu 🙁 bet pretenzijas pret viòu nav… ja nu vienîgi.. man pDSL un vilksies îîlgi 😉

    Tu esi kko vilcis no rapidshare un filefactory? Tieði ðos failapmaiòas serverus Krievijas pirâti galvenokârt izmanto. Âtrums tur sasniedz 150-200 KB/s. Lielus failus parasti ievieto dalîto arhîvu veidâ.

    #165451
    Loading
    Participant

    No bithack regulâri velku ‘mçneða pakas’, katru mçnesi XP ar iekïautiem atjauninâjuiem. Nekad neesmu uzdûries uz kaut ko falðu 🙂

    #165452
    deivs001
    Participant

    usins wrote:

    Karoèe […]


    Var redzçt, ka usinam nav problçmas ar krievu valodu 😀

    #165453
    usins
    Participant

    Patiesîba naw ar :D:D

    Krieviski runâju gandrîz bez akcenta.. tik sen nav gadiijies.. 😀 Ja neskaita viena lola izjokoðanu 😀

    #165456
    deivs001
    Participant

    Man tieði runâðana ir tâ ka ir. Nav sanâcis bieþi runât un tad jau paðsaprotami, ka akcents ir. Toties saprast saprotu tîri labi, Lasît ar kirlica burtiem ar kaut kâ nepatîk, labâk ar latîòu burtiem rakstîto lasîtu 😀

    #165457
    jurgenz
    Participant

    Loading wrote:

    No bithack regulâri velku ‘mçneða pakas’, katru mçnesi XP ar iekïautiem atjauninâjuiem. Nekad neesmu uzdûries uz kaut ko falðu 🙂

    1. Tu velc no bithack, es no danger 😉

    2. Gan jau tu nedzçs cietni, tu tikai atjauno veco PX 😉 … Bet es instelçjo uz svaiga cietâ…

    #165459
    nitro
    Participant

    Krievija = zinaatne

    ASV = izklaide

    #165461
    Loading
    Participant

    😀 Nitro… Krievija nekur nav lîderis, ja nu vienîgi nabadzîbâ!

    #165463
    shady
    Participant

    Bet ASV ir lîderis stulbumâ 😀

    #165465
    nitro
    Participant

    Loading wrote:

    😀 Nitro… Krievija nekur nav lîderis, ja nu vienîgi nabadzîbâ!

    Un tagad visiem jaasmejas? Haha..

    #165467
    usins
    Participant

    NU tad Loading daþreiz paklausies Rîgâ kâdaâ valodâ 1/2 tûristu runâ?? un vâcijâ arî tas pats, uz turieni krievi bariem brauc.

    Loading- vienâ maskavâ dzîvo vairâk cilvçku nekâ 10 Latvijâs 😀 (pârspîlçju) un visi dzîvo normâli.

    Un krievi ir gudri cilvçki, lai cik liela valsts nebûtu, bet visi krievi zin cik bijuði pasaules kari utt.. 😀 Nevis kâ ASV iedzîvotâji :D:D:D

    #165469
    marr
    Participant

    Principâ katrs no tiem, kas piedâvâ “gatavo” XP paku var sabâzt tur iekðâ ko un kâ grib, sakonfigurçt ko un kâ grib.

    Lai arî ar krievijas warez saitçm neesmu uz Tu un tur neapgrozos, pazîstu cilvçku, kas pats personîgi ir ðâdas “gatavâs” pakas izplatîjis, viss, kas nepiecieðams ir pielikt vienu nemanâmu pielikumu kâdam gatavam failam un tad tie lietotâji, kas izmanto ðo “îpaði uzlaboto windows” paði vien ir vainîgi. Neviens Tev nevar garantçt sistçmas nekaitîgu darboðanos, ja avots ir nezinâms. Tâpçc, piemçram, legâli iegâdâtu programmu lietot ir droðâk (sâkotnçji nenâks lîdz nekâdi draòíi), jo Tev ir ko vainot, arî juridiski.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā