Samurajs – Datuves noziedznieks

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Samurajs – Datuves noziedznieks

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148247
    samurajs
    Participant

    Man tā nejauši sanāca nokļūt Datuves administrācijas nežēlastībā attiecībā uz AigarsIevins rakstu Datuvē

    https://www.datuve.lv/raksts/2623/Lasitaja_viedoklis:_AKKA_LAA_darbinieku_kompetence_%E2%80%93_apsaubama/.

    Tāda interesanta piezīme rakstā:

    Quote:

    N.B.: Š is ir lasītāja personīgais viedoklis un tas nekādā veidā nepauž Datuve.Lv portāla nostāju!

    Tā kā komentāros cien. Aigars Ieviņš rakstīja, ka “boot.lv atteikušies publicēt šo rakstu”, tad iekomentēju apmēram šādi:

    Quote:

    Un kāda tad būtu Datuve.lv portāla nostāja? vai tāda pati kā Zābakam.lv?

    Loģiski, jo Datuves administratora rangā esoša cilvēka publikācija vienmēr atspoguļo portāla nostāju.

    Par to man tika šitas:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_konts_1.jpg[/img]

    Jebkurā gadījumā nelietīga attieksme, jo līdz šim banošanas gadījumā vienmēr bija zināms administratora niks, pārkāpuma iemesls utt.

    #192187
    Foxsk8
    Participant

    Priekā.

    #192188
    azazul
    Participant

    wuhaaaa 😀

    Starp citu, autoram arī norautas visas privilēģijas.

    kauns :suck:

    P.S. vai tad datuves rakstu autori ir kaut kur piekrituši,

    ka visas tiesības uz viņ u literārajiem darbiem pieder datuvei ?

    Tai skaitā arī tiesības mainīt rakstu saturu …

    #192189
    samurajs
    Participant

    Azazul: vai būt sētniekam ir privilēģija? Pie mums Vecākais lietotājs nav sētnieks, bet administrācijas loceklis ar visām balsstiesībām…

    Tu pats atceries, kā “uzklausīja” tavus ieteikumus…

    Jūtu – sācies karš… Bet mēs esam gatavi! :die:

    #192190
    grisha
    Participant

    Man ar ir taads pats pazinjojums peec tam, kad saaku prasiit, kur palika vecais dizains. Admini ciitiigi kluseeja, tikai smuki dzeesa manus postus aaraa un beigaas ar bez komentaariem nosleedza kontu. Peec paaris dienaam rcnext kaut ko sagudroja par to ka peekshnji vecaa datuve nestraadaa kopaa ar jauno un neljaava komenteet.

    Galiigi vinju tur ir saspiedushies. Ar jau esmu piemirsis par tadu maajas lapu.

    #192191
    Mr.Death
    Participant

    labs projekts nonāca nepareizās rokās. vienīgais, kā mēs varam tur ko līdzēt, ir par to runāt, daudz un dikti, lai šī tēma iziet pa visu googli 🙂 varbūt tad tur kas/kāds mainīsies.

    #192192
    elvisburdajs
    Participant

    Edgars: +1

    Samuraj, tev taču tur bija daudz rakstu (18). Tevi vēl kā lietotāju var apskatīt https://datuve.lv/lietotajs/2055/

    Datuves Adminam rcnext jāpajautā kāpēc tevi nobloķējis. :hmz: Visticamāk kad es to izdarīšu arī mani nobloķēs… :duno: 😀

    #192193
    samurajs
    Participant

    elvisburdajs: pareizi darīsi, ja neprasīsi! Ja pieņemam, ka mani bloķējis rcnext, tad tas saucas playing God, jo nevienu Noteikumu punktu tur neesmu pārkāpis. Tā būs tikai kārtējā nagla Datuves zārka vākā.

    Priekā, rcnext, tu visu dari pareizi!

    #192194
    Foxsk8
    Participant

    Jāpaņem iekš datuves maksas banneris, jāpasūta pie dizainera, lai kaut kādu banneri atbilstoši šai tēmai uzražo 😀 Pukstēt neko nevarēs, jo samaksāsim. 😀

    P.S. Edgar: Datuves zārka Flash banneri studijā. 😀 :party:

    #192195
    drunk_lizard
    Participant

    mhhhh

    kopsj old likvidaacijas manis tur vairs nav

    tas vortaals ir liikjis…

    #192196
    Mr.Death
    Participant

    Nez kāpēc es pēdējā laikā esmu izslāpis pēc d_l komentāriem 😀 Vnk tie drūmās dienas vienmēr ir padarījuši gaišākas 😀

    Fox: Es uztaisīšu! 😀

    #192197
    drunk_lizard
    Participant

    kriize…

    #192198
    Jaunzems
    Participant

    Nu tā. Jūtu, kad 2009. gads būs pilnīgs murgs, jo –

  • *Ieviņu
    izraidīja no Paradīzes

    *Karelis ir admins

    *Vairs nav iespēja ievietot jaunu blogu…

    *Bloķē par katru komentāru, kurš saistās ar Datuve

    *Nav old.datuve, taj pat laikā dievi klusē

    *Kaut kā datuve bieži nestrādā…

  • Quote:

    Mana Datuve

    Aplūkojam bannerus!

    Katru dienu aplūkojot vismaz vienu Datuve.lv reklāmdevēja lapu, tu palīdzi uzturēt šo resursu un apmaksāt servera hostingu!


    Hren vien zin…

    Paranormālas lietas!

    Laikam tam, ka 2008. gadā, kad prezentēja šo “dizainu”, bija uzraksts

    Quote:

    2004-2009, Datuve.lv.


    bija nozīme… :win: :hmz: :ooo:

#192199
Jaunzems
Participant

drunk_lizard, kas ir cthulhu_awake?

#192200
drunk_lizard
Participant
#192201
drunk_lizard
Participant

emmm

attieciibaa uz raksta autoru – peec vinja luuguma sjis tas par teemu

Quote:

Valters izdomāja, ka krīze klāt. Ja 2008.gadā maksāja x latus par rakstu, tad šogad jau tikai x/2. Kad bode nogāja pa burbuli, tad vairs čalim nav naudas . Līdz ar to es vairs netaisos tur savu pakaļu griezt. Par AKKA sāpi ieliku tur tikai tāpēc, ka vajadzēja – lai plašākas masas par to uzzina.

Īsu atreferējumu, neizplūstot precīzos faktos, vari iemest iekš tā foruma. Viena sīkuma dēļ netaisos regoties.

Katrā gadījumā es nav vainīgs, ka old. nav.Arī izraidīts es neesmu. Es vienk neesmu gatavs strādāt bez garantijām…

#192202
elvisburdajs
Participant

d_l: 😀 😀 😀 (es par bildi)

P.S. e.j: Man liekas ka drunk_lizard = cthulhu_awake :duno: 😀

EDIT: Skumji ka datuve iet uz burbuli. :suck:

#192203
samurajs
Participant

drunk_lizard wrote:

Valters izdomāja, ka krīze klāt. Ja 2008.gadā maksāja x latus par rakstu, tad šogad jau tikai x/2. Kad bode nogāja pa burbuli, tad vairs čalim nav naudas . Līdz ar to es vairs netaisos tur savu pakaļu griezt.

Tad sanāk, ka Datuves raksti tagad pilnīgi e-žurnaļugas MartinsKarelis rokās? Jāklapē Notepadu ciet, mēs tik foršus rakstus nemūžam neuzrakstīsim! :D:D:D

#192204
shady
Participant

Točna “muhh”!

Tur vispār kāds no savējiem vēl ir palicis?

Īstenībā pat es esmu šokā…

#192205
Jaunzems
Participant

Quote:

Katru dienu aplūkojot vismaz vienu Datuve.lv reklāmdevēja lapu, tu palīdzi uzturēt šo resursu un apmaksāt servera hostingu!


… ar vienu lietu ir skaidrā… Datuvei nav navdas hostingam.

No tā izriet sekas ar algu samazināšanu u.t.t.h.v.z..

IMHO datuve ir mironis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Tēma ‘Samurajs – Datuves noziedznieks’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā