Skaņdrabu autortiesības

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Skaņdrabu autortiesības

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152462
    _Mo3_
    Participant

    Am, tad nu izdomāju uzjautāt. Varbūt kāds vairāk zin par šo tēmu nekā es. Ja es, piemēram, ievietoju fleš mūzikas plējeri web lapā, un tam lieku atskaņot skaņdarbu, kas neatrodas uz mana servera, bet piemēram uz kāda failu šārēšanas servera, tad es pārkāpju autortiesības?

    #250796
    Crow
    Participant

    [spoil][img]https://img403.imageshack.us/img403/5710/internetisstealing.gif[/img][/spoil]

    Īsumā: jā :lala:

    #250797
    zivs
    Participant

    Man liekas, ka AKKA/LAA (vai kā tur pareizi) savulaik jau mēģināja dažus dr*zt par to, ka to lapās/blogos ir ievietoti YouTube video, respektīvi, tie materiāli ir skatāmi/klausāmi tavā lapā, tad arī tu par tiem attiecīgi maksā. Vai kaut kā tā.

    #250798
    _Mo3_
    Participant

    njā, pētiju, bet kkā neatradu viņiem tur kko par šitādu pārkāpuma veidu!

    #250799
    root
    Participant

    _Mo3_ ja nu gadījumā AKKA/LAA piešujas par embedētu audio, padod man ziņu. Ä€tri tikšu ar šamiem galā un par nelielu samaksu (alu nedzeru, pietiks ar smēķu paciņu).

    #250800
    migors
    Participant

    Pirms laika tie Kakas darbinieki daudziem blogeriem bija izsūtijuši rēķinus, Latviešu blogeri atteicās maksāt un viņi pieklusa. nedaudz nomīza 🙂

    #250801
    _Mo3_
    Participant

    TavaMaate wrote:

    _Mo3_ ja nu gadījumā AKKA/LAA piešujas par embedētu audio, padod man ziņu. Ä€tri tikšu ar šamiem galā un par nelielu samaksu (alu nedzeru, pietiks ar smēķu paciņu).

    tu viņus sitīsi? 😀

    #250802
    Mr.Death
    Participant

    TavaMaate wrote:

    _Mo3_ ja nu gadījumā AKKA/LAA piešujas par embedētu audio, padod man ziņu. Ä€tri tikšu ar šamiem galā un par nelielu samaksu (alu nedzeru, pietiks ar smēķu paciņu).

    par sjo reecu minuutes desmit. ^^’. Jaa, robcjik. Peec tavas “sesijas”, autoortiesiibu komiteja attaptos trako namaa, peedeejaa palaataa. ^^’ you aar eevil of the brainzzz, mvhahahahaaaaa. :>

    Visaa visumaa – ir taa kaa ir. Tiesji taa – nav svariigi uz kura servera, kas ir izvietots, bet ja Matildes blogaa buus bez Peetera atljaujas ievietots vinja skanjdarbs, tad visupirms draaziis Matildi un peec tam X-Cilveeku, kuram Austraalijaa staav serveris, uz kaa reaali atrodas tas mp3, vai hvz kaac fails. (varbuut). :> taa vinjs i.

    #250803
    root
    Participant

    Teiksim tā, man ir zināma pieredze darbā ar to ģēniju baru, gan juridiska, gan tehniska. :} Un Tehniski-juridiskā puse šiem nav īpaši spēcīga. :}

    #250804
    Crow
    Participant

    Kardināls Pujats wrote:

    Zvanīja kaut kādi akka/laa, teica, ka pārstāvot Visuvareno un viņa dēlu. Es esot izpildītājs, kam jāmaksā par autora darbu izmantošanu.


    @ https://twitter.com/kardinalsPujats

    😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā