101 iemesls kapēc NEizvēlēties Lattelecum :)

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari 101 iemesls kapēc NEizvēlēties Lattelecum :)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153548
    BOFH
    Participant
    #263654
    Kefīrs
    Participant

    Sākas. Tak vai nav vienalga. tāpat Lattelecom ir gandrīz vienīgais vairākās Latvijas pilsētās.

    Ir problēmas, protams, bet… nekas jau nav perfekts. :lala:

    “Nav tik garš kabelis!” – pff. man izvilka pietiekami garu.

    “Lai tiktu līdz klienta apkalpošanas operatoram, nodilst pirksti spiežot prasītos ciparus telefona aparātā.” – tā pat kā zvanot gandrīz uz katru klientu apkalpošanas numuru. :seeker:

    “Pieslēgums privātmājā ir dārgāks nekā māja. ” – loģiski… daudzdzīvokļu mājās pieslēgumu izmanto vairāki cilvēki. pieprasījums.

    “Blakusmājā ir 100Mbps optika pa to pašu cenu ko tu maksā par 0,5Mbps upload un 4Mbps download. “ – optiku ievilkt izmaksā dārgi, gaidi vien tālāk. 😀

    #263655
    BOFH
    Participant

    Pats nenonāci pretrunās ar sevis teikto? 😀

    #263656
    dzhonsons
    Participant

    Laža kaut kāda. Un iemesli arī tizli.

    #263657
    arasmandas5
    Participant

    Minēšu tu esi privātmājas iedzīvotājs un kaimiņvasja dabuja optiku?Bet tu sēdi ar 4mbit dsl?

    #263658
    BOFH
    Participant

    Neuzminēji, man ir optika. bet neesmu tāds standarta latvietelis kuram priecē ka citiem jāsēd uz DSL. Ne jau visi ir pelnijuši 0,5Mbps upload.

    #263659
    arasmandas5
    Participant

    Nē man nepriecē tas,jo pats arī sēdēju uz 4mbit i-neta pat izbaudīju tos 50kb upload 🙂

    Bet reāli es biju priecīgs ka man bija kaut kāds i-nets,jo dzīvoju privātmājā uz to brīdi takā biju priecīgs kaut par to mazumiņu.

    #263660
    ruukjis
    Participant

    Kaut kāda laža – tur ir tikai 7 iemesli un tie paši idiotiski.

    #263661
    xcdf
    Participant

    Latvijā ir pārāk daudz vietu, kur Lattelekom ir vienīgais pieejamais internets.

    Lai pat lēns un brīžam ar sliktu klientu apkalpošanu, taču tomēr tas ir internets.

    Labāk tāds , kā nekāds.

    P.S Iemesli patiešām kaut kādi bērnišķīgi, it kā domāti ar lielu humoru, taču nav sanācis.

    #263662
    Crow
    Participant

    Betonpiere atkal mērkaķojās. Skat, varbūt ka mūsu vietējais LTC bazūne Aģents 89 būs šim banānu pasūtījis, lobējot administrāciju. 😀

    #263663
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Betonpiere atkal mērkaķojās. Skat, varbūt ka mūsu vietējais LTC bazūne Aģents 89 būs šim banānu pasūtījis, lobējot administrāciju. 😀


    Kur cienītais kungs bija pazudis, sen nebiji manīts 😀

    #263664
    Crow
    Participant

    Ek, piespiedu atvaļinājums rajona slimnīcā. Ja Supermens eksistē, viņš no augšas labi redz, cik jauki ir nonākt viņu nagos. 😀

    #263665
    Evers
    Participant

    jūtu līdzi, man ir alerģija pret slimnīcām 😀

    #263666
    bumbulis
    Participant

    Vārdā “vietnē” tur trūkst “t”.

    #263667
    RicoPico
    Participant
    #263668
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Ek, piespiedu atvaļinājums rajona slimnīcā. Ja Supermens eksistē, viņš no augšas labi redz, cik jauki ir nonākt viņu nagos. 😀


    Būtu informējis mūs, mēs ar banāniem un apelsīniem būtu ciemos aizčāpojuši 😀

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/vm60ujwe6y95j4p96pz3.jpg[/img][/spoil]

    #263669
    izredzētais
    Participant

    mājaslapa – kaut kāda retarda slapjie sapņ i…

    #263670
    Evers
    Participant

    Pilnīgākais kaltētais sviests!

    Zīmīgi, ka hostējas uz kautkāda apšaubāma Liepājas hostinga.

    #263671
    drunk_lizard
    Participant

    suuda lapele neveras

    betona mamma izraavusi sjtepseli…

    #263672
    deadskull
    Participant

    Man patīk Lattelecum pakalpojumi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā