Vēlos pirkt «sievišķīgu» klēpjdatoru

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Vēlos pirkt «sievišķīgu» klēpjdatoru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157043
    Frascuelo
    Participant

    Sveiciens..

    Es vēlētos nopirkt datoru sievietei, kurš vairāk tiks izmantots darbam nevis spēlītēm.

    Darbs vairāk ar dokumentiem, kā arī citām lietām.

    Man grūti teikt kaut ko par cenu, taču var izvērtēt visas iespējas.

    Varbūt, ka ir kādi ieteikumi, kādu datoru labāk izvēlēties, ja runa ir par «sievišķīgu» klēpjdatoru.

    Kādas ir Jūsu domas par zemāk norādīto datoru, jo es vēlos atrast ko līdzīgu tam.

    Iekrita acīs pirms pāris dienām. (Piedāvā GO4IT)

    [img]https://s12.postimage.org/bkh01xda3/GO4_IT.jpg[/img]

    #289441
    Aldis
    Participant

    Nešķiet viņs nekas sievišķīgs.. 🙂 Kaut gan, cik sievietēm esmu izkārtojis vai iegādājies laptopus, primārais šā vai tā ir labi parametri, bet ja iespējams, tad vēl izskatīgs, piemēram laptopa krāsa – ķiršu sarkana, utt.. 🙂

    Š is pēc parametriem samērā labs zvērs, bet firma acer nevieš kaut kā uzticību.. 🙂

    #289442
    Frascuelo
    Participant

    Krāsa šoreiz nav tik svarīga. 🙂

    Vairāk mērķējam uz to, lai tas būtu labs dators, ar kuru var darīt darba lietas un lietot ikdienā kā zvēru, kā jau pats pieminēji par to datoru, kurš ir bildē un vairāk informācijas par viņu var atrast go4it mājas lapā. 🙂

    Saprotams, ka pašlaik cilvēki vairāk uzticās HP un citiem..

    Kas pašlaik ir topā un ko biežāk cilvēki pērk, kam ir vērts uzticēties..?

    Domā, ka šo zvēru ir vērts pirkt un izmantot darbā, gan ikdienas darbos?

    #289443
    Piskadrons
    Participant

    Priekš kam **** kompis?

    #289444
    Aldis
    Participant

    Ir tā, ka HP cilvēki nezin vai uzticas, pilns ss.lv ar viņiem, pat mazlietotiem, kā arī tik pat pilns ar piedāvājumiem saremontēt HP video čipsetus.. 😉 Un vēl ar viņiem daudz dažādu nepatikšanu.

    Nu ja pa firmām runājam, tad mana pieredze ir – Acer, HP, Samsung datorus labāk neņemt, plīst un dzīvojas pa servisiem.

    Asus, Dell, Lenovo tie gan kalpo, neesmu saskāries ar mega nepatikšanām. 🙂

    Un ar šādu datoru pēc parametriem, darbus darīt varēs pat ļoti labi.

    #289445
    Aldis
    Participant

    Nu nav visi cilvēki kas saskaras ar datoru hakeri un rūteru lauzēji… 😀 Un arī nemaz nevajag. :] Ne visi datoru izmanto hakošanai un rupju komentāru ražošanai internetos… Peace.. 🙂

    #289446
    natolv
    Participant

    Mans ieteikums – mac(neesmu āboļfans, bet mana mazā pieredze, bet tomēr pieredze sliecas vairāk uz ābola pusi nekā kakainā windows)! Nekas nav labāks par mac`u parastiem lietotājiem, nu tādiem, kuri skatās filmas, klausās mūziku, sēž netā un raksta doķus.

    Ä€bolim ir gan dizains skaists, gan draudzenēm varēsi palielīties, kā arī nodrošinās visas Tavas vajadzības saprātīgā līmenī!

    #289447
    aoma
    Participant

    Krāsa, krāsa un vēlreiz krāsa. Ja sieviete nav betonam vai tokrai līdzīgs radījums, piedāvāt melnas krāsas portatīvo var tikai cilvēks ar neonacisma nosliecēm. Joks, protams.

    Jebkurā gadījumā Acer ir pēdējais, ko es vēl kādreiz pirktu (ir man daži bijuši).

    Tad labāk DELL, HP, Asus, tikai ne Mac.

    natolv – Ñ‚Ñ‹ дебил

    #289448
    root
    Participant

    Piekrītu natolv, vairumam sieviešu patīk Makbuki, it īpaši Air.

    Alternatīvas –

    https://www.dateks.lv/cenas/3/71025_acer_packard_bell_easynote_tv43hc_15_6_2_4ghz_4gb_500gb_win_7_hp.php

    https://www.dateks.lv/cenas/3/68989_hewlett_packard_pavilion_g6_2027sy_red_15_6_2_2ghz_6gb_750gb_win_7_hp_64bit.php

    savukārt kāda mana paziņa ir absolūtā sajūsmā par

    https://www.dateks.lv/cenas/3/69320_dell_vostro_3560_silver_15_6_2_5ghz_4gb_500gb_win_7_hp_64bit.php

    Pieņemu, ka labākais variants ir savākt veselu kaudzi smukus laptopus kas patīk viņai un izvēlēties ar labāko jaudas/cenas attiecību.

    #289449
    root
    Participant

    Ar jaunajiem aceriem nav vairs nemaz tik bēdīgi. Jauda līmenī un nebirst arī vairs ar tik apskaužami konstantu biežumu. Arī dzese parasti vairs nerada, labākajā gadījumā, ceptas rokas.

    #289450
    aoma
    Participant

    Ja suni vienreiz piemāni ar kaulu, otreiz ar desu ar vairs nepiemānīsi 🙂

    Nagribu riskēt, tad labāk piemaksāju par pārbaudītām vērtībām.

    #289451
    Frascuelo
    Participant

    Paldies par ieteikumiem.

    Atgādinu, kādu datoru gribēju no paša sākuma: ACER ASPIRE 5750G 15.6/I5-2450/750/GF610

    Kods: AC590GIGF610

    #289452
    akms47
    Participant

    Nu, ja jau tu uzrakstīji ko vēlies, tad pērc nost un nečakarē smadzenes sev un citiem.

    #289453
    Frascuelo
    Participant

    Es to atgādinu, jo tā bilde vairāk neparādās pašā sākumā.

    Es gribēju uzzināt, kādas ir Jūsu domas par šo datoru,

    Secināju, ka tādu labāk neņemt, lai gan saka, ka esot zvērs..

    Domāju ņemt kādu no Roberta ieteiktajiem datoriem vai kaut ko uz to pusi, kā arī apskatīt citus piedāvājumus, kas šeit sarakstīti.

    Paldies. 😉

    #289454
    Nettwerk
    Participant

    Nebuus sievishchiigs, bet darbu veiks godam. Un nebuus visaadas jebljas kaa ar Assholiem. Buus uudens drosh ja uzliesi uz klavas teju, pienu what ever, bus simkartes slots utt. Bus vienmeer uz sakariem. Thinkpad T series iesaku.

    #289455
    Frascuelo
    Participant

    Paldies par ieteikumu.

    #289456
    exiy
    Participant

    Vēlētos pacelt šo tēmu gaisā, [ jo negribēju taisīt jaunu tēmu] jo arī ir doma iegādāties tamlīdzīgu datoru, kas būtu piemērots dažādam darbam, bet noteikti ar to netiks spēlētas spēles.

    Vairāk tas tiek izmantots dažādos darbos, kā arī citur.

    Apskatīju jau pirms tam norādītos pd, bet es domāju, ka ir vēl kāds ieteikums, varbūt.. ?

    Vajag datoru darbam ar…

    Dažādām programmām..

    Prezentāciju rādīīšanai/veidošanai

    Dažādu dokomentu taisīšanai un apstrādāšanai..

    Pietiekami jaudīgu, lai var pavilkt vairākas programmas darbībā vienlaikus…

    un daudz un dažādiem citiem darbiem, jo bieži vien ir jātaisa daudz, pat ļoti daudz lietu un to visu vajag gan parādīt, gan veikt

    visāda veida apstrādi, lai nodrošinātu citus cilvēkus ar to, ko viņi vēlās.

    Varbūt kādi papildus ieteikumi.. (Cenās no 200 – 300 – 400)

    Paldies ;))

    * macbeton komentāri netiks ņemti vērā.

    P.S. DATORU TIKAI SIEVIETEI

    #289457
    Nettwerk
    Participant

    Mani tūlīt izbrāķēs, bet pirmais ja tiks daudz strādāts pie darbiem ar prezentācijām utml, tad viennozīmīgi rodas jautājums, kas būs tās applikācijas kuras darbināsi. Ja applikācijām svarīgs faktors ir uz grafiku, tad jāņem ar diskreto video karti un kādu no iX* serijas procesoriem. Lai gan neietilpst tavā cenu kategorijā, tad nekas tev labāks par Assholiem, Aceriem, Toshibām nesanāks. Bet ja tomēr esi gatavs atvēlēt vairāk naudas, tad Thinkpad serijas laptopus. Ja ņem izmērā mazu laptop, tad nopērs monitoru, lai acis nav jābola. Uz 14″ nav strādāšana, nerunājot par 13.3″ ekrāniem.

    #289458
    exiy
    Participant

    Man ieteica.. (Cenu robežās 400 Ls un pēc mana apraksta no GO4IT)

    AR OS IEKŠ Ä€:

    Quote:

    Notebook DELL Inspiron N5520 15.6″ White-LED Backlight TrueLife (1366×768) TFT, Core i3 Mobile 2370M, DDR3 4GB, DVD±RW, AMD Radeon HD 7670M 1GB, Wi-Fi, BT, 500GB HDD, HDMI, 6 cells, Win7 Home Premium 64-bit SP1, English/Russian Keyboard, Moon Silver

    BEZ OS IEKŠ Ä€:

    Quote:

    NB EN-TV11HC CI5-3210M 15″ RUS/4/500GB LIN NX.C0KEL.004 PB

    Citi ieteikumi no GO4IT:

    Quote:

    * Š is nāk ar jauno Windows 8 jau iekšā.

    * DELL Inspiron 3520 15.6″ HD,B960,4GB DDR3,500GB 5400rpm,DRW,Intel HD 3000,Wi-Fi,BT,Wcam,6-cell,kb En/Ru,Windows 8,red

    Quote:

    ** šis ir ļoti spēcīgs dators, taču nav operētājsistēmas.

    ** Notebook DELL Inspiron N5520 15.6″ White-LED Backlight TrueLife (1366×768) TFT, Core i5 Mobile 3210M, DDR3 6GB, DVD±RW, AMD Radeon HD 7670M 1GB, Wi-Fi, BT, 1TB HDD, HDMI, 6 cells, Linux Ubuntu 11.10, English/Russian Keyboard, Moon Silver

    Quote:

    *** šis ir mazāks dators (13″), taču šim arī nav operētājsistēmas.

    *** DELL Vostro 3360 13.3″ HD AG,i3-2365M 1.4GHz,4GB,500GB 5400rpm,w/o ODD,Intel HD 3000,BT,Wi-Fi,4-cell,Wcam,4-cell,Linux,kb En/Ru,silver

    Quote:

    * ir šāds, ļoti plāns Ultrabook portatīvais dators. Š im nāk iekšā Windows 7

    HP ENVY 4-1000SN

    Quote:

    ** šis ir mazliet spēcīgāks par iepriekšējo un nāk iekšā jaunais Windows 8, taču ir biezāks un smagāks.

    ** HP 4540S I5-3210M/15.6/4/750/DSC/WIN8

    Ko jūs sakiet par šiem datoriem, kuru no tiem labāk ņemt?

    Gaidu atsauksmes un krititu, bez kuras šajā gadījumā neiztikt..

#289459
samurajs
Participant

Ja prasīts PC sievietei, tad vispirms būtu jānodefinē momenti, kas konkrētai sievietei svarīgi: vai tas būtu īpaši viegls svars, vai jābūt rozā krāsā utt. 😀

Dokumentus/prezentācijas jebkurš mūsdienu portatīvais ar 2-kodolu CPU pavilks. Tusiņu bilžu apstrādi arī.

Un kā patīk jaunais Asus VivoBook X202E Ultrabook? https://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_vivobook_x202e_ultrabook/14131371/

Skārienekrāns, klava, Windows 8. Ļoti stilīgs, viegls, ietilpst dāmu somiņā, un mājās nopietnam darbam var pieslēgt lielo monitoru.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā