Easynote TJ61 (ieslēdzas /izslēdzas pauze un ieslēdzas)

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Easynote TJ61 (ieslēdzas /izslēdzas pauze un ieslēdzas)

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158263
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki vīri un sievas!

    Man te ir atnāca Easynote TJ61, bez power pogas, nu bet pieliekot kko no dzelzs iedarbināt mātesplati es varu.

    Dators ieslēdzas uz 2 sekundēm (sākt griezties ventilators/ ekrāns melns), tad izslēdzas un pēc kādām 15-20 sekundēm ieslēdzas un neslēdzas vairs laukā, bet ekrāns tāpat melns. Iespraužot lādētāju ir skaņa ka pievienots lādētājs, izņemot arī ir skaņa. Spaidot klaviatūru nekādu skaņu nevar dabūt, pīkstienus vai vēl kko.

    Ir kādas idejas kas varētu būt vainīgs?

    varētu būt fualty tikai ekrāns? (pats varēšu notestēt tik pēc kādām 5 dienām ar external monitoru)

    vai visdrīzāk vaina ir mātesplatē?

    #297620
    Andron MacBeton
    Participant

    Izdari standarta darbības! Ja nezini kas tās ir tad samaksā kādam kas zin.

    #297621
    Anonīms
    Neaktīvs

    a nestandarta darbības drīkst darīt?

    ja nezini kas tās ir tad paprasi kādam kurš zina…

    Jums te lkm uzreiz ir jābrūk virsū par to maksāšanu kādam? varbūt es pats kko arī gribu iemācīties netikai maksāt kādam…

    #297622
    Andron MacBeton
    Participant

    Arī šie tavi teksti jau apliecina ka tu neko nespēj izdarīt, kā tikai sačakarēt vel vairāk.

    Ja teu nau pat 1. kurss jebkādā medicīnas nozarē tad kā tu domā iemācīties smadzeņu audzēju izoperēt?

    #297623
    drunk_lizard
    Participant

    paarinstalee windovsu es vienmeer taa daru kad man neiet un viss iet!

    #297624
    Crow
    Participant

    Š itādus wannabe kaktu datorspec būtu jāizšauj, steidzami. Saradušies mācīties gribētāji tāpat kā dziednieki, mhhh…

    #297625
    ka4alka9
    Participant

    wtf? kamdēļ cilvēks nedrīkst, ko tādu mācīties? tas ir aizliegts or smth? “lai jau cilvēks mācas pats no saviem zilumiem.”

    #297626
    Crow
    Participant

    Nu ja. Un pēc tam citiem jālabo tas, ko “čoms, kas gudrs pa datoriem” sataisīja.

    #297627
    ka4alka9
    Participant

    bet šie “citi” no tā pelna, par ko tur sūdzēties?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā