Vai Tev nepieciešams viedpulkstenis? Tavs viedoklis?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Vai Tev nepieciešams viedpulkstenis? Tavs viedoklis?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158938
    Aldis
    Participant

    Viedpulksteņi vai pareizāk sakot gudrie pulksteņi, dažādi prototipi un skices šādiem aparātiem jau parādījušās aptuveni pirms gada, un nu jau ir piedāvājumā dažādi modeļi. No populārākajiem šķiet ir Samsung Galaxy Gear, kurus kā izrādās pircēji sapirkušies cerībā ka šis būs viņu ikdienas aparāts pamanījušies jau masveidā «atmest» atpakaļ tirgotājiem.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_gear2_1.jpg[/img]

    Arī citi ražotāji ir ķērušies pie viedpulksteņu ražošanas, kā piemēram Pebble, Adidas, Omate – kas vairāk piemēroti sportistiem – pārsvarā tiem, kas savu rītu uzsāk skrējienā caur parku. Zināms arī ka šajā tirgus daļā vēlas ienākt HTC, Apple. Baumo par Google un Nokia gudrajiem pulksteņiem.

    Viedpulksteņu plusi

    – Viedpulkstenis parāda pareizu laiku uz skaista ekrāna

    – Sinhronizēts ar tavu telefonu tas atskaitās par sms, saņemtajiem zvaniem un citiem paziņojumiem

    – Ja izmanto sportošanai, tas parāda datus – cik labus rezultātus esi izpelnījies, cik kalorijas sadedzinājis, izmantojot dažādas sportošanas aplikācijas vari virtuāli sacensties pat ar pasaulē zināmiem sportistiem.

    Mīnusi

    – Baterijas laiks noteikti nebūs tik ilgs kā visparastākajam rokas pulkstenim, tas gluži kā viedtālrunis būs biežāk jālādē.

    – Ne visi telefoni atbalsta sinhronizāciju, pārsvarā tikai jaunākie viedtālruņi. Ja Tev nav viedtālrunis, tad šāds pulkstenis ir gluži kā parasts rokas pulkstenis.

    – Ja esi ļoti aktīvs sociālo tīklu lietotājs savā mobilajā ierīcē, tad iespējams paliks apnicīgi ka uz tavas rokas ik pa pāris minūtēm šis pulkstenis sāk vibrēt un atskaitīties par to kas notiek internetā.

    – Iespējams liela daļa šādi mīnusi ir pagaidām, kad viedpulksteņu ēra ir nu pat sākusies, katram ražotājam šī ir pirmā šādu pulksteņu paaudze.

    Ieraksti komentāros savu viedokli, kamdēļ Tev būtu nepieciešams viedpulkstenis, vai tieši otrādi, kamdēļ nē?

    #303057
    SFiX
    Participant

    Vienīgais pluss, kas patiešām ir noderīgs, ir par sportošanu. Bet šeit mēs atduras pret muļķību- kādēļ sportistam (amatierim) pirkt šo viedpulksteni, ja pa to pašu naudu iespējams iegādāties nopietnu sportistu aparatūru, kura veiks savas funkcijas daudz precīzāk, nekā Galaxy S. Protams, wannabe profesionāļi ar 200$ Nike botām ir izņēmumi.

    #303058
    BlackHalt
    Participant

    Nav nepieciešams, jo to pulksteņu ražotāji vispirms varētu atbildēt man uz manu jautājumu “Kādēļ gan man būtu tas nepieciešams?”

    #303059
    RicoPico
    Participant

    Nekad neesmu nēsājis rokas pulksteni…ilgāk par mēnesi. Mūžīgi ar viņu kaut kas notiek, dēļ kā elegantu kustību tiek ieslidināts vai nu miskastē, vai galda atvilktnē. Veikalinga tumsonībā man sāk gribēties šādu viedpulksteni. Cerams, pāries. Ja ne, tad nogaidīšu, kamēr parādīsies kas patiešām smuks un funkcionāls.

    #303060
    Evers
    Participant

    Ja varu iztikt bez viedtelefona, tad priekš kam man vēl viedpulksteni?

    #303061
    shadow118
    Participant

    Nelietoju tuppulksteni, arī viedpulkstenis nav vajadzīgs. Un virsrakstā ir kļūda 🙂

    #303062
    samurajs
    Participant

    Ja vasarā tas nav aktuāli, tad lietainā rudenī vai ziemā viedpulkstenis labi noderētu. Jo negribas vienmēr telefonu vilkt no kabatas. Tikai vajadzīga minimāla konfigurācija, kas paziņotu par ienākošajiem zvaniem un SMS. Un varbūt vēl laikaziņas parādītu. Nevajag nekādas crap-kameras utml. mēslus. Obligāti jābūt bezvadu lādēšanai, un cena ne vairāk par 50 Ls. Tādus kā Galaxy Gear viņi var iesālīt.

    #303063
    Quagmire
    Participant

    Nav vajadzīgs, varbūt tikai, lai apskatītos, cik km esi nobraucis vai pārslēgtu nākamo dziesmu. Jebkurā gadījumā, vairāk par 40Ls tērēt netaisos par šādu ierīci. Ak, jā, šādā ierīcē noteikti vēlētos redzēt labu foto / videokameru, lai citiem nemanot varētu ko iemūžināt.

    #303064
    vrt56
    Participant

    Man jau pietiek ar gudro telefonu. Nav man vajadzības pēc tāda verķa, vēlviens elektriskais lauks piesiets pie manis, tas jau būtu pārāk daudz. Pietiek ar parasto pulksteni, kas veic savu funkciju – rāda laiku. Kas zin, varbūt manas domas uz priekšdienām mainīsies… Un galvenais – arī katru dienu būtu jālādē?

    #303065
    ruukjis
    Participant

    Nevajag.

    #303066
    darklight
    Participant

    Neredzu pilnīgi nekādu pielietojumu šim verķim priekš normāla cilvēka ar standarta vajadzībām. Dziesmas pārslēgt? Redzēt, kas kabatā zvana? Nu i nah…

    #303067
    zi007
    Participant

    Man ir Tissot Automatic un normāli pilda savu funkciju… Man negribās ap sevi ierīces, par kurām ikdienā jārūpējas…:) Jau tā pietiek, ka jārūpējas par ģimeni, suni, kaķi, mob. telefoniem…. pat lādējamo bluetooth austiņu nelietoju… Pulkstenis, kuru jālādē, jau savos pamatos ir arhaisms… Tad labāk pulksteni ar saules baterijām vai jebkuru cita veida mehānismu, lai viņu nevajadzētu ikdienā lādēt/uzvilkt utt.

    #303068
    Ilze.sk
    Participant

    Nēsāju parasto, https://gmt.lv/lv”>klasiskā tipa rokas pulksteni un krienot FitBit aproci. Redzu 0 jēgu no šādas ierīces. Idejiski tā uz papīra izklusās labi. Bet praksē tā nav – visu laiku jālādē, sūdīgāka kamera, ierobežota funkcionalitāte…

    #303069
    Peteris Skabarga
    Participant

    Pamodās bļ.. pulksteņu reklamētāja.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā