Smart TV interneta veikalā 1a.lv

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Smart TV interneta veikalā 1a.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160322
    Reklamraksti
    Participant

    Mūsdienās attīstās ne tikai mobilās iekārtas, bet arī televīzijas sakaru tehnoloģijas, tādēļ nav jābrīnās, ka šobrīd tik slaveni kļūst tā saucamie SMART televizori, kas piedāvā jaunas un plašas izklaides iespējas. Kā zināms, inovatīvas tehnoloģijas nodrošina balss un kustību vadību, kā arī iespēju skatīties divas programmas vienlaicīgi. Lieliskus SMART televizorus var atrast arī interneta veikalā 1a.lv, kur šobrīd ir ļoti plašo to izvēle. Vairākas SMART funkcijas nodrošina daļa no Philips, Samsung, LG un citu televizoru modeļiem. Interneta veikalā 1a.lv kopumā pieejami vairāki desmiti dažādu firmu un cenu kategorijas SMART televizori.

    Komfortablas dzīves piekritēji izvēlas, piemēram, šādus SMART TV modeļus – Sony (KDL-42W706), LG (55LB731V) vai Philips (49PUS7809). Tos visus raksturo augsta izšķirtspēja, krāsu dzidrums, skaņas efekti, funkcionalitāte un nepārtraukta interaktivitāte, kas iet soli solī kopā ar interneta pieslēgumu un tā piedāvatajām iespējām. Lai gan daudzi domā, ka SMART televizori maksā dārgi, tos iegūt īpašumā var gandrīz katrs. Ja gribas Ziemassvētku un Jaunā gada pārraides skatīties jaunā kvalitātē, bet alga nav tik liela, lai iegādātos televizoru uzreiz, tad jums ir lieliska iespēja ņemt televizoru līzingā. Ar interneta veikala 1a.lv līzinga nosacījumiem varat iepazīties mājas lapā – 1a.lv

    [img]https://notepad.lv/userpix/22252_tv1_1.jpg[/img]

    Tā viens no galvenajiem plusiem ir tas, ka SMART TV ir ērti pieslēdzams internetam, Smart TV būtiski pārsniedz ierastās televizora iespējas, ļaujot piekļūt plašam spēļu, aplikāciju, sociālo tīklu un cita veida interaktīvā satura klāstam.

    SMART TV kļūst arvien modernāks un tagad, izmantojot Wireless Screen funkciju, varēsiet aplūkot arī fotoattēlus un video no viedtālruņa un citām mobilajām ierīcēm bez jebkādiem vadiem.

    Izbaudi dizaina un tehnoloģiju brīnumainos risinājumus kopā ar SMART TV. Ļauj savam vecajam televizoram atpūsties vai novieto to citā istabā, bet viesiem ļauj raudzīties jaunajā SMART televizorā. Atceries, ka vēl bez lieliskā SMART TV piedāvājuma, interneta veikalā 1a.lv pieejami arī citu modeļu televizori, kas būs atbilstoši arī klientiem, kam ir pavisam citas prasības no mūsdienīga televizora.

    [img]https://notepad.lv/userpix/22252_tv2_1.jpg[/img]

    #312521
    Creep
    Participant

    Neesmu mēģinājis tos smart TV. Kādi ir viedokļi salīdzinot ar HTPC variantu? Pats vienkārši līdz ikdienas datoram aizvilku hdmi vadu un ieķēru Logitech K400 klavieri. Nu jau 3 gadi šādu setupu lietoju un uz doto brīdi grūti iztēloties, ar ko SMART TV varētu būt labāks vai ērtāks…

    #312522
    shady
    Participant

    Esmu testējis vairākus SmartTV, par ko arī esmu rakstījis apskatus. Viss jau ir forši, bet tas ir kā akmens laikmets salīdzinājumā ar HTPC vai Android HDMI puļķi…

    Visizdevīgākais variants ir paņemt ne-SMART TV vai attiecīgu monitoru un paķert ebay`ā pa ~ 40-60 eiro Android puļķi.

    #312523
    RicoPico
    Participant

    Yep. No smarta nav absolūti nekādas jēgas. Tīrs mārketings. Nupat pamodās snaudoša vēlme iegādāt Chromecast vai kādu Android kastīti.

    #312524
    Foxsk8
    Participant

    Varu piekrist viedoklim. Paņemt TV bez smarta ir reāls grēks. Starp citu, parastās mājsaimnieces ieejot veikala domā ka smart TV ir jaunākās paaudzes tv, nemaz neizportot par to, kas tas smart patiesībā nozīmē. Nesen nācās vienu šādu TV uzstādīt, meiča izbrīnīta, saku, nu šitam jau netu arī var pieslēgt, youtube skatīties, utt… šamā, ja? Es domāju ka tas smart ir kaut kas labs, bet veikalā man tā arī īsti neizskaidroja. Es teicu, nu protams, teļuks uz 800 eiro, viņiem ka tik tu nopērc un aizklibo ar lielo kasti prom.

    Vissliktāko attieksmi varu teikt par Liepājas RD electroniks, kas atrodās iekš vecā rimi, jauno ostmalu. Tur cilvēkus un viņu pirktspēju vērtē pēc purna, un tad kad iedzēris vecītis noskaita 500 eiro par laptopu,. tad uzreiz Jums nevajag arī pelīti, somu jaunam datoram, utt.. vienkārši nožēlojami, tāpēc arī es bieži vien gan sev, gan saviem radiem, draugiem, paziņām, klientiem iegādājos preci interneta veikalos, kur ja man ir nauda, man nav pat no mājas jāaiziet, lai iegūtu preci. Labi, viens mīnuss ir tas, ka prece nebūs uzreiz pie durvīm pēc 1-3 dienām, bet produkts būs tieši tas pats ko pārdod X, X1, X2.

    Arī to pašu lizingu, jeb telvizors līzingā, ērti un vienkārši ir nokārtot caur interneta veikala starpniecību, man bija gadījums kad gribēju ņemt tieši smart TV. Saku, nu šobrīd uzreiz tādas naudas nav, lai dod kaut kādu līzingu. Izstāstu, ka esmu pašnodarbinātais, strādāju uz sevi, gari un plaši prasa datus, saka, pienāciet pēc 15 – 30 min, pajiet 30 min, ieeju iekšā, diemžēl nav piešķirts, WTF? 😀 Notērēju laiku aizbraucot pie RD “censoņiem”, notērēju laiku priekš tā saucamās facecontrol “iespējams arī tāpēc neiedeva, jo izskatījos aizdomīgs, ziemas jaka, kapucis, trenuškas”, iespējams nemaz šo pieteikumu neizskatīja kā tādu, tāpēc pie velna tie veikali, tā pat tur ir 1. dārgi, otrām tev blisinās virsū kā tādam zaglim, žīgam pēc apģērba, stila gaumes, mēģina iesmērēt visu ko tev varbūt sākumā nevajadzēs.

    Jebkurā gadījumā, interneta veikals ir tāds pats reāls veikals kā jebkurš cits veikals, arī parastie veikali, kurā ir pikrts kāds dators, lapsis, telvizors var vienā jaukā dienā beigt pastāvētm tas arī ir uz interneta veikaliem, bet 1a.lv ir ilgadējs interneta veikals, drošs un uzticams, kurā veikt ikdienišķus sadzīves pirkumus.

    #312525
    shady
    Participant

    Veikalā darba specifika pieprasa klientam piedāvāt saistošas preces. Un tas ir tikai normāli, ka to prasa no pārdevēja.

    Par visām nesmukajām lietām, es nemaz nerunāšu…

    Un tavu līzingu neizskata pārdevējs, bet gan līzinga cilvēki. Būtībā, pārdevējam jau ir vienalga, vai tu to preci vēlāk atmaksāsi, vai nospersi…Tālāk jau tu darīšanas kārtosi ar līzinga kompāniju un kredītiestāžu piedzinējiem.

    #312526
    samurajs
    Participant

    Bik par tiem līzingiem: kompānijām tos dot tagad ir milzīgs risks, jo aizvien vairāk uzrodas cilvēku, kas maksāt “aizmirst”. Likumdošana paredz milzīgu auklēšanos ar nemaksātājiem: ja viņš pelna minimālos 320 € (un pārējo aploksnē), tad no viņa absolūti neko nevar piedzīt. Dzīvoklis, auto sen jau pārrakstīts uz sievas vārda 😀

    #312527
    dexsters
    Participant

    Interneta veikalu lielākais mīnuss ir tad ja nepieciešams realizēt garantijas gadījumu,tā kā jebkura datora atsevošķa komponente praktiski nemaksā neko speciāli vest uz garantiju un braukt pakaļ nav vērts.Labāk uzreiz nopirkt jaunu.

    #312528
    dexsters
    Participant

    Sis te manuprāt ir ārstējams vienkārši,nepildi saistības?nu tad neko vairāk nevarēsi dabūt nekur.Nez vai daudz ir tādu individu kas 800Eur dēļ gribētu sačakarēt savu kredītvēsturi.

    #312529
    romajo
    Participant

    1a.lv ir viens mīnuss, kas saistīts ar maksāšanu, piem., savācot preci ofisā, nevar norēķināties ar karti (vismaz tā, man pa telefonu atbildēja 1a operatore), kur nu vēl, ja gribi veikt dalītus maksājumus, piem. kredīt karte + norēķinu karte vai sk. nauda + kredīt karte. Potams var noņemt sk. naudu un uz priekšu, bet ja ņem no kredītkartes ir jāmaksā proči. Maksājuma uzdevumu ar kredīt karti apmaksāt nevar, jo nav paredzēts, ja nu vienīgi kkā pa tiešo maksā internetveikalā, pie pasūtījuma veikšanas, ķip “droši pirkumi internetā”. Tā kā gadās arī tā, ka nauda it kā ir bet iekš 1a, precei klāt netiec (vismaz bez liekiem procentu mksājumiem). Var jau ņemt līzingu, bet 1.kārt ir stulbi to darīt, ja tev nauda jau ir (uz kredīt kartes) 2.kārt pirkties ar kredīt karti ir izdevīgāk (mazāka pārmaksa).

    #312530
    romajo
    Participant

    foxsk8 Nepatīk RD kā veikals, var taču iepirkties rdveikals.lv un nebūs Tev jāredz veikalnieki un pie līzinga iespējams tiksi, kā arī preču klāsts, saprotams, ir lielāks nekā bodē, plus, ja tomēr ir vēlme preci apskatīt dzīvē, vari izvēlēties saņemt preci veikalā un tad ja esi vīlies par redzēto vari droši pasūtīt veikalnieku nackui. Tākā RD veikals katrā ziņā ir elastīgāks par daudziem i-veikaliem, par cik atrodas gandrīz katrā lielākā bezdelciemā.

    #312531
    ExDec
    Participant

    Neesmu piefiksējis kā tur uz vietas viņiem, bet internetā nav problēmu norēķināties caur bankas palīdzību. Sagaidi rēķinu un pārskaiti caur ibanku. Attiecīgi, ja tev būs cita banka, būs pārdesmit centi komisijas maksa jāsamaksā un viss. Un, ja izņem skaidru naudu, na*ig jāmaksā tev kaut kādi procenti? o_O Ej uz savas bankas bankomātu un ņem no kartes nost cik vajag par brīvu.

    Vienīgā problēma, ka 1a lielā daļā gadījumu pasūtīs pircēju 3 mājas tālāk, ja nesīs uz garantiju kādu datora komponenti. Pašam trāpījās vasarā beigta mātesplate – nestrādāja pilnīgi svaiga, tikko no kastes izņemta. Aizstiepu atpakaļ šiem, tur vēl 3 nedēļas viņi nomarinēja paši, pirms aizgādāja uz oficiālo servisu, kas plati apskatīja 2 dienu laikā un sniedza atbildi, ka mehānisks bojājums, es esot salauzis un plati nemainīs. Nu tad na*ig viņus, labāk nopērku vajadzīgo komponenti vietējā veikalā un samaksāju 10 eiro vairāk nekā čakarējos ar to kantori. Vismaz ar vietējo veikalu nekad nav bijušas problēmas, kad tiek runāts par garantiju…

    #312532
    romajo
    Participant

    Ja neievēroji, tad uzsvaru liku uz kredītkarti nevis norēķinu karti. Ja Tu nezini ar ko tās atšķiras, vai ja tu domā, ka tas ir viens un tas pats, tad ieej kaut vai savas bankas mājas lapā un sameklē info. Redz, tur jau tā lieta, ka ar kredītkarti nevar veikt maksājuma uzdevumu, nevar pat no tās konta ieskaitīt savā norēķinu kontā. Iespējams ir kredītkkartes ar plašākām iespējām, bet par tām ir papildus jāmaksā. Manā gadījumā, man ir ~285 ebreji krītā, par kuriem es nemaksāju ne kādas komisijas, tikai procentus atmaksājot, ja esmu izmantojis krītu.

    #312533
    budzis
    Participant

    Diemžēl Androida multimedia pleijeri (puļķi vai kastes) nedod ārā to bildi, ko dod pats Smart TV. Esmu izmēģinājis 3 gab.

    Visas tās aplikācijas pa lielam ir mēsli, vienīgā reālā iespēja ir izmantot Youtube pa tiešo, bet es savu LG izmantoju filmu skatīšanai, ko strīmoju pa wifi no telefona vai planšetes.

    Nē, nu var arī skatīties arī tiešsaistē no pārlūkiem, bet tad vajag i/o ierīci tam, jo vadīt ar pulti nav ērti.

    #312534
    Nelabojams
    Participant

    Tad es esmu liels grēcinieks, jo pērnziem speciāli meklēju labu TV, kas nebūtu piebāzts ar smārtu. Pēc diezgan lielām pūlēm atradu. Priekš kam televizoram nets? Smārta funkcijām man jau ir dators un ārējais USB HDD. Protams, ja ātrums atļauj un vari strīmot filmas labā kvalitātē (ne jau nu camripus CD 800×600 formātā vai 240pix jūtubes :D), tad vēl varētu padomāt. Bet piemaksāt tāpēc otra TV vērtību redzu jēgu tikai tad, ja tev mājās nav datora vai arī tas ir kaut kas ļooooti maziņš, zem 17″ ekrāna un cits nav vajadzīgs.

    >bij domāts fokša garajam komentam, bet nokļuva beigās<

    #312535
    ruukjis
    Participant
    #312536
    ruukjis
    Participant

    Arī veikaliem ir jāmaksā, ja nemaldos 3%, komisijas maksa par to, ka tu pie viņiem iepērcies ar karti.

    #312537
    AndrisVol
    Participant

    Ko Jūs sakat par Ekoshop Philips produkciju, tur uz Philips ir ok cenas: Ekoshop LED Televizori

    #312538
    shady
    Participant

    Ja jau te bija daudz komentāri, tad atstāšu savu atsauksmi par 1a veikalu.

    Nesen puikam iegādājos jaunu telefonu un, protams, paņēmu kopā ar silikona apvalku. Kad atvēru paciņu, sapratu, ka veikala darbinieki ir kļūdījušies un ielikuši neatbilstošu silikona apvalku (no cita modeļa). Domāju pie sevis – nu kam negadās? Aizrakstīju uz veikalu ar lūgumu atrisināt radušos misēkli, bet nācās pat 2 reizes sūtīt attēlus un skaidroties, ka tas tomēr nav īstais (lai arī pirmajā attēla bija skaidri redzams, ka portu vietas ir pretējās pusēs un izmēros tas ir par mazu, bet vienalga veikala darbiniece man uztājīgi centās apgalvot, ka tas ir īstais apvalks un lai ierodos pie viņiem birojā, lai apskatītu, kāpēc tad tas nederot….

    Man uz biroju nebija nekādas vēlmes braukt un kavēt savu laiku, bet par laimi tomēr izdevās ieskaidrot, ka apvalks nav īstais un īsto tomēr izsūtīja man uz tuvāko pasta staciju.

    Savu panācu, bet kādam neuzņēmīgākam vai kautrīgākam cilvēkam diez vai tas būtu sanācis un būtu palicis bešā vai nācies braukt uz ofisu skaidroties.

    Tas tā, dodu “-1” no sevis par klientu apkalpošanu šai bodītei.

    #312539
    msh
    Participant

    Problēmas ar kaut kādiem veikaliem pamatā var būt tiem, kas nezina ko grib, vai tiem, kas grib pacelt to, ko nespēj. Es iekš tā paša fokša nopeltā RD electronics pirku televizoru vecvecākiem – bija budžets, bija vēlamais izmērs un bija arī teksts ka lai izvēlos tādu, ko pats gribētu lietot [jo tikpat labi var gadīties ka pēc kādiem 5 gadiem pāries manā īpašumā] – izgāju vienu loku, ieraudzīju nepieciešamo izmēru, tālāk loku sašaurināja budžets, un tajā skatījos uz eksemplāru ar Full HD un bez te saslavētās VārgDatora funkcijas, kura maniem vecvecākiem ir tikpat vajadzīga kā zaķim stopsignāls un kur tas vārgais dzelzis noteikti pēc tiem dažiem gadiem savas funkcijas vairs pildīt diez ko labi nespēs. Atlika tikai tuvākajam veikalniekam pateikt lai iesver to un to televizoru, sagaidīt kamēr viņš to sakrāmē kastē, samaksāt un nest prom.

    Kaut kādi līzingi un purna kontroles… 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā