Latviešu spēlīte - Dwarf Forest

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Latviešu spēlīte - Dwarf Forest

Post no shady » 29 Mai 2015, 23:41

Jaunā latviešu izstrādātā spēle Dwarf Forest (Rūķu mežs) ir svaigs un aizraujošs skatījums uz tradicionālajām “līniju vilkšanas” spēlēm - spēlētājiem tiek piedāvāta dinamiska spēles vide ar pretiniekiem un lamatām kuras jāpārvar, lai izpildītu visdažādākās misijas.  

Image

“Mēs esam pārliecināti, ka Dwarf Forest spēlētājiem piedāvās aizraujošu spēles procesu, kas viņus izklaidēs stundām ilgi,” skaidro Gamevision Mobile spēļu studijas vadītājs Jānis Krekovskis, piebilstot, “Komandas mērķis, izstrādājot Dwarf Forest, bija padziļināt spēlētāja pieredzi, par pamatu izmantojot līniju vilkšanas mehāniku to uzlabojot un papildinot, bet pašā laikā saglabājot vienkāršu spēlēšanas procesu.”

Spēles process norisinās maģiskajā rūķu mežā -  rūķi dzīvoja mierā un saticībā simtiem gadu, kad pēkšņi mežā iebruka ļaunais Saimniektrollis (Master Troll). Viņš ar saviem rokaspuišiem grib paverdzināt rūķus un nozagt meža dārgumus (Kristālus).
Spēlētājs, velkot līniju, norāda rūķu pārvietošanās trajektoriju,  izmantojot šo  pavisam vienkāršo pamatmehāniku spēlētājs vāc resursus, izvairās no lamatām un pat uzbrūk pretiniekiem.

Image

Katrs no spēlē pieejamajiem 50 spēles līmeņiem tiek izstrādāts individuāli, tādējādi katra spēles misija ir jauns piedzīvojums. Uzdevumi variē no misijas uz misiju - spēlētājam misijās jāglābj rūķi, jāvāc kristāli un bieži vien jācīnās ar pretiniekiem.

Spēles misijas sadalītas 4 dažādās vidēs - parastajā, ledus, vēja un lietus mežā. Katrā no šiem mežiem spēlētājs sastapsies ar jauniem pretiniekiem un jaunām lamatām.

“Rūpīgi izstrādātie mākslinieka zīmējumi un atmosfēriskais skaņu celiņš ļauj noticēt maģiskā meža stāstam”, skaidro J. Krekovskis. “Aplikāciju vairākkārt pārstrādājām, lai sniegtu iespējami labāko spēlēšanas pieredzi, kā arī, lai mēs, kā studija varētu lepoties ar savu sniegumu .”

Dwarf Forest ir studijas pirmā spēle un tā ir paredzēta gan Android, gan iOS iekārtām. Spēle būs pieejama lejuplādei par brīvu ar papildus pirkumiem spēlē.

Š obrīd iespējams pieteikties  Dwarf Forest BETA testam. Lai pieteiktos BETA testam, rakstiet e-pastu uz gamevisionmobile@gmail.com  E-pastā norādiet ierīci uz kuras testēsiet spēli, kā arī  iOS īpašniekiem lūdzam iekļaut UDID.

“Gamevision mobile” ir jauna neatkarīgā latviešu mobilo spēļu izstrādātāju studija, kas pastāv kopš 2013. gada. Komandai aplikāciju izstrāde nav pamatdarbs, spēle radīta brīvajā laikā.

Image

Atbalsti pašmāju izstrādātājus un seko rūķu Facebook lapai!
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
laperla
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 12 Jūn 2015, 11:05
Reputācija: 0

Post no laperla » 12 Jūn 2015, 11:10

Super. Sīkajiem būs ekstāzē. Paldies SHADY. :)
“Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.” - Benji Knewman Sms Kredīts

jasimovicha
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2
Pievienojies: 09 Sep 2014, 12:23
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no jasimovicha » 19 Jūn 2015, 14:27

Būs interesānti pamēģināt paspēlēt, jo latviešu izstrādātā spēle
I'm on a seafood diet. I see food and I eat it!
gudriem

User avatar
Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Reputācija: 0
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 19 Jūn 2015, 16:03

Dwarf Forest ir studijas pirmā spēle un tā ir paredzēta gan Android, gan iOS iekārtām.

Lūk, šis uzreiz atsit pilnīgi visu apetīti, kaut gan spēlīte varētu būt fifīga...
Kāpēc gan es nevarētu to uzspēlēt uz sava PC atslodzes brīžos?
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”