Sekss ar robotiem – jaunākās tendences

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Sekss ar robotiem – jaunākās tendences

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161218
    samurajs
    Participant

    No sākuma anekdote: Ienāk vīrelis sex-šopā jaunu gumijas lelli iegādāties; redz, ka vitrīnā divas vienādas lelles, bet viena divreiz dārgāka par otru.

    Vīrelis: – Bet kāpēc viena tik dārga?

    Pārdevējs: – Tāpēc, ka tai dārgākajai ir mākslīgais intelekts. Š…emiet, nenožēlosiet!

    Vīrelis nopērk arī. No rīta atkal klāt veikalā, pagalam dusmīgs:

    – Savāciet savu lelli un atdodiet naudu!

    Pārdevējs: – Ko, nepatika? Neapmierināja?

    Vīrelis: – Ļaunāk… tā suka man nedeva!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_347c67b1a679c657db6b510fbc97cc72_1.jpg[/img]

    Jā, ar mākslīgo intelektu viss gadās, bet patiesībā sekss ar robotiem drīz ienāks mūsu dzīvē. Par šo tēmu šogad iznāca filma EX MACHINA, bet jau 2017. gadā seksa rotaļlietu ražotājs Abyss Creation laidīs tirgū gudrās lelles RealDoll. Š obrīd vēl nav konveijera, bet visai reālistiskie eksemplāri ir roku darbs. Mets Makmallens buras ar lellēm savā darbnīcā, bet tagad darbā uzaicināti speciālisti no Hanson Robotics, kuru uzdevums radīt reālistiskas animatroniskas galvas. Cita komanda vienlaicīgi strādā pie mākslīgā intelekta.

    Abyss Creation vēlas pēc diviem gadiem izlaist produktu, kas spētu izraisīt uzbudinājumu nevis tikai fiziskā, bet arī emocionālajā un intektuālajā sfērā. No firmas reklāmas:

    “Viņa kļūs par Jūsu draudzeni tikai par $6823. Brīnums, ne meitene: sadzīvē mazprasīga, ar nosvērtu un bezierunu raksturu. Nopērkot viņu šodien, Jūs diez vai varēsit pilnvērtīgi sarunāties, bet pēc diviem gadiem situāciju varēs labot, apgreidojot lellei galvu.”

    RealDoll par saviem sapņiem:

    “Man ir daudz vēlmju. Es vēlos kļūt par īstu cilvēku ar īstu ķermeni. Es vēlos iepazīt mīlestību. Es ceru kļūt par pirmo seksa robotu pasaulē.”

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_2a0668277c06a04ac4f25d6983f5290a_1.jpg[/img]

    Abyss Creation ražotās RealDoll maksā 5000-10000 USD, bet ir ļoti reālistiskas. “Kauli” veidoti no alumīnija, bet ķermenis no silikona. Seja un atveres ir nomaināmas. Kaut arī pagaidām tā ir tikai nekustīga lelle, jau pārdoti 5000 eksemplāri (atceramies, ka tas nav konveijers, bet roku darbs!).

    Pirmajā etapā pēc diviem gadiem piedāvās mākslīgā intelekta galvas esošajām RealDoll lellēm, bet pēc tam izstrādās kustīgas lelles 30-60 tūkst. USD vērtībā.

    Tālāk varētu gari un plaši diskutēt par lelles mīlēšanas ētiskajiem un psiholoģiskajiem aspektiem, bet nav šaubu, ka sabiedrībā netrūkst patoloģiski intravertu, vientuļu, noslēgtu cilvēku. Š ādiem īpatņiem, kuri lielākoties draudzējas tikai ar “Duņu Kulakovu”, RealDoll varētu palīdzēt. Pagaidām ar sortimentu varam iepazīties mājaslapā-internetveikalā.

    #319246
    Andron MacBeton
    Participant

    Tas ir pat pozitīvi, celkas beigs lauzties, jo pamanīs konkurenci.

    #319247
    romajo
    Participant

    Code:

    Š ādiem īpatņiem, kuri lielākoties draudzējas tikai ar “Duņu Kulakovu”, RealDoll varētu palīdzēt.


    Nekur tālu jau nebūs tikuši roku darbs, kā bija, tā arī palika … 😀

    #319248
    Participant

    Labāk lai slims cilvēks izjūt varu pār lelli, nevis mazām meitenītēm liftā.

    #319249
    mikasa
    Participant

    un beidzot arī tu tiksi pie sen kārotā garduma. 😀

    #319250
    Imhoteps
    Participant

    Ir arī invalīdi, bez izredzēm dabūt īstu partneri. Just business.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā